Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

Pokaż wątki Pokaż posty

nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę

jagoda99 21:55, 26 lut 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Piekne te widoki i ta przestrzen
Poustawiaj znaki zakazu budowy i juz ha ha ha to sie nikt nie wybuduje
Jak bedziesz miala ogodowiskowy zjazd to bedzie duzo miejsca na rozbicie namiotow
super
Corcia sliczna pomocnik az milo popatrzec
pozdrawiam


____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
JulkAd 16:53, 27 lut 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
romka napisał(a)


Julek wprawdzie tylko z jednej strony, ale zawsze z drugiej strony domu trochę więcej cywilizacji
ale jak bardzo chcesz mogę Cię zaadoptować



Ja chętnie, tylko co rodzina na to...
Sylwia, ja mam za ogrodzeniami 4 sąsiadów, a od frontu ulicę, więc z jednej strony jestem szczęśliwa, że mnie tujami od siebie odgrodzili, bo tym samym ja mam więcej miejsca na swoje chciejstwa...ale z drugiej strony nigdy takich widoków jak Ty czy Kasia (Kindzia) mieć nie będę
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Marta7 21:42, 28 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Romka,wpadłam,śliczne widoczki pooglądalam,pozdrawiam wiosennie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marlenaa 13:27, 01 mar 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Witaj Romka przeczytałam cały wątek. Widoki masz śliczne, bardzo podobne do moich. Z tym nic nie umiem i nie znam się to trochę przesadziłaś, przynajmniej warzywnik masz opanowany Będę zaglądać. Pozdrawiam
____________________
krowy, staw i my
Mala_Mi 10:01, 03 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
JulkAd 16:21, 03 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Przyszłam i ja na poobiednią kawę...macham i odcisk palucha zostawiam, krótka chwila w gościnie i uciekam, bo przez wczorajszą migrenę mam zaległości w prasowaniu
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
iwonaz 17:18, 03 mar 2013


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 561
Śliczna pomocnica rośnie przy Tobie. Super pomysł z oddzieleniem warzywnika. Bardzo dobrze robisz, że realizujesz to co zaplanowałaś dużo wcześniej. Jak taki pomysł poleżał i nie zbrzydł to znaczy, że będzie dobrze. Tak trzymaj, wszystko etapami. Ja niestety z tych co z obłędem obładowani roślinami biegają po całej działce kombinując gdzie to wsadzić. Nie wiem co z tego będzie. Zazdroszczę Ci ręki do warzywek, u mnie z tym krucho. Raz wychodzi w miarę a raz pożal się boże. Mam takie półkole z krzaków gdzie mogłabym wstawić szklarnię na warzywa w skrzynkach, bo do gruntu bym nie ryzykowała. Spadek w naszą stronę a na sąsiedniej działce cuchnące eko szambo, więc wiadomo na czym by się pasły te warzywka), ale na szklarenkę miejsce fajne i może na inne gospodarcze poczynania...kompostownik?
Pozdrawiam
____________________
Iwona - Zielona.....i ogród
romka 20:15, 03 mar 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
dzień z życia cebulki cukrowej


dobrze że już idzie ta wiosna
dziś posiałam też pomidorki, nie wiem czy się nie pospieszyłam... mogłam jeszcze z tydzień poczekać, ale co tam

buziam wszystkich, którzy mnie odwiedzili i napisali, odpiszę obiecuję, ale teraz muszę iść bawić się w przedszkole
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
JulkAd 20:59, 03 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Kim byłaś w tym przedszkolu?...czyżby przedszkolakiem? dobrej nocy
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Kindzia 21:25, 03 mar 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Macham Romeczko
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies