Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » A miało być tak pięknie....

Pokaż wątki Pokaż posty

A miało być tak pięknie....

Rench 13:09, 13 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Dzięki Pszczólko ,cieszę się że i ja mogę się czymś pochwalić ;P
Te lilie bywają też w sprzedazy pod nazwą św Józefa, ale czy to sa konkretnie te lilie,czy tylko białe nie mam pojęcia.
Ja swoje dostałam od kolegi,który dostał od babci itd.

____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Gocha 13:30, 13 paź 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Renatko faktycznie przepiękna ta biało niebieska rabata. Chopiny to jedne z moich najbardziej ulubionych róż. Dopiero jesienią u mnie łapią mączniaka ale plamistości nie. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Margarete 16:19, 14 paź 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Wszedzie gdzie nie zajrzę to szczują mnie różami, różanymi zakupami aż mi żal że moja różanka jeszcze w dalekich planach na przyszłośc...jakies tam róże mam ale chciałabym więcej i na różanej rabacie takiej z prawdziwego zdarzenia. Twój szpaler chopinów boski jest....i one takie wielgasne przeciez rosna, cudnie to musi na zywo wygladać.
Ja póki co domówiłam za pośrednictwem Anity na teraz leosia ale tego rózowego i czekam na niego jeszcze i na tyle z rózami. Reszta za rok...

Pozdrawiam Reniu!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Rench 18:30, 14 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Gocha napisał(a)
Renatko faktycznie przepiękna ta biało niebieska rabata. Chopiny to jedne z moich najbardziej ulubionych róż. Dopiero jesienią u mnie łapią mączniaka ale plamistości nie. Pozdrawiam


Pognałam pooglądac moje i faktycznie,też mają na górze zaczatki mączniaka a we wczesniejszych latach tego nie było.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 18:38, 14 paź 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Margarete napisał(a)
Wszedzie gdzie nie zajrzę to szczują mnie różami, różanymi zakupami aż mi żal że moja różanka jeszcze w dalekich planach na przyszłośc...jakies tam róże mam ale chciałabym więcej i na różanej rabacie takiej z prawdziwego zdarzenia. Twój szpaler chopinów boski jest....i one takie wielgasne przeciez rosna, cudnie to musi na zywo wygladać.
Ja póki co domówiłam za pośrednictwem Anity na teraz leosia ale tego rózowego i czekam na niego jeszcze i na tyle z rózami. Reszta za rok...

Pozdrawiam Reniu!

Margaretko,bo teraz jest szał różany
Może i dobrze że potrafisz tak bez emocji kupować roślinki,możesz idealnie zaplanować wszystko żeby później nie przekopywać wte i wewte,jak ja to robię
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Milka 13:42, 17 paź 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ta białą rabata jest śliczna, taka klasyka fajnie było cię uściskać osobiście
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Nikita 03:39, 20 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Renia, przepiękna ta biała, różana rabata. A i inspiracje czosnkowe zgapiłam i dodałam do ulubionych - super widok.
Buziaki przesyłam.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
AgnieszkaW 23:55, 05 lis 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Piękna ta biała rabata Pozdrawiam Reniu
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
popcorn 18:35, 06 lis 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Rench napisał(a)

Przypomnij mi w sierpniu, wtedy się te lilie przesadza,to ci wyślę


wow, serio?? może mi się uda - wreszcie - kupić. Jak nie, i będę pamiętać za te 10 miesięcy, to się przypomnę

nowych fotek brak pokaż jesień u siebie!
____________________
Mój nowy ogródek
Urszulla 05:21, 14 lis 2014


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21785
Twój szpaler róż stał się dla mnie inspiracją - narazie w planach czy one będą ładne od północno-zachodniej strony, mam tylko te wątpliwości.

A przy okazji wszystkiego najlepszego z okazji minionych imienin
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies