Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik Mimo Woli cd

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik Mimo Woli cd

Mala_Mi 19:35, 13 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
jotka napisał(a)
Aniu, dzisiaj już mogę zaprosić Zęby da się wbić

http://www.ogrodowisko.pl/watek/90-ogrodoweimpresjejolki?page=939

Poczęstowałam sie tymi najtwardszymi
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 19:45, 13 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
monteverde napisał(a)

Aniu przepiękny storczyk, patrzę na niego i nie mogę się napatrzeć, bo kwiatki nie są nudne, kulki są ladne ale monotonne a do kwiatków od razu buzia się śmieje, muszę i ja chyba zrobić spotkanie miłego dnia


Możesz sobie robić.... tylko dlaczego ja mam do Ciebie tak daleko ??? Buuuuu ....
Wiem , wiem, Ty do mnie przyjechałaś
A z kulkami na razie mocne postanowienie, że bez pstrokacizny.. ale ile ja wytrzymam??? Tego nie wie nikt
Tak jak miało nie być już doniczek.... a ja co dziś zrobiłam??.. pojechałam służbowo i po drodze wpadłam po zakupy ..

Wczoraj przyszły nawozy.. wygrane dzięki Wam.. dziękuje Dziękuję sponsorom i Danusi za zorganizowanie konkursu w któym miałam szanse... nie liczyłam na nic.. zapomniałam że wogle coś tam wstawiłam..

A teraz to już zobowiązuje.. biegałam z doniczkami porównując z sobą co tylko można dostać u nas...


I dokupiłam białych wrzosów jak mam.. małe ale tanie.. zabrałam wszystkie
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 19:49, 13 wrz 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
kasiek napisał(a)
Taaa z tymi slimakami to pewnie do mnie odniesienie za fotke przy grzybkach
Fakt z dranciuchami trzeba walczyć ale nie wiem jak u Was ale ja te szkodniki obserwuje masowo dopiero w tym roku, poza tym atakuja u mnie wlasciwie tylko funkie. Jak je regularnie zbieram to nie mam wielu zniszczeń. Ale dobrze że jesteś i uswiadamiasz takim jak ja ze to plaga i kiedyś moze byc katastrofą .

Rabata z Hortensją na rabacie ze zwirem i kamieniami - boska, chyba mam pomysł u siebie


To będzie plaga... nie ma szans tego wytępić.. możesz pilnować ogrodu, ale to rozpełza sie po polach, lasach , rowach, siedzi w ziemi na wielkich głębokościach.. potrafiłam wykopywać i z 80cm
Teraz pilnuję by nie przedarły się do mnie, i tępię zaraz na granicy działki.. niedawno pokazywałam moje granice

Nie chciałam Ci zaśmiecać wątku.... to akcja uświadamiająca, że ekologia nie zawsze = ekologia

A teraz milszy widok....


____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kondzio 19:50, 13 wrz 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
zakupy spore a czy były te trawy
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Sebek 19:50, 13 wrz 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No to poszalałaś z zakupami Śliczne okazy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Rench 19:52, 13 wrz 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Ksiązkę skonczysz czytać w jakiś deszczowy wieczór Opowiesz mi zakończenie
Do niedawna sądziłam,że te brązowane dziurkowane dekoracje w suszonych bukietach przywożą z egzotycznych krajów A one już niemal za miedzą rosną,u Ciebie
Niesamowity ten lotos , nie na darmo posiada symboliczny związek z boginią Lakszmi
Spotkanko fajnie się udało,widzę Dobrze że przestało padać w tym czasie.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
leon60 19:52, 13 wrz 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Ania znowu na szopingu czekam na fotki z nasadzeń
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Rench 19:56, 13 wrz 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
asc napisał(a)



Tak jak miało nie być już doniczek.... a ja co dziś zrobiłam??.. pojechałam służbowo i po drodze wpadłam po zakupy ..

Wczoraj przyszły nawozy.. wygrane dzięki Wam.. dziękuje Dziękuję sponsorom i Danusi za zorganizowanie konkursu w któym miałam szanse... nie liczyłam na nic.. zapomniałam że wogle coś tam wstawiłam..

A teraz to już zobowiązuje.. biegałam z doniczkami porównując z sobą co tylko można dostać u nas...


I dokupiłam białych wrzosów jak mam.. małe ale tanie.. zabrałam wszystkie


Gdzie robiłaś te zakupy,taki kolor żórawek by mi spasił
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
leon60 19:57, 13 wrz 2013


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Rench napisał(a)


Gdzie robiłaś te zakupy,taki kolor żórawek by mi spasił

Sadząć po znaku firmowym to w Trzebownisku
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
weronika77 20:08, 13 wrz 2013


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Aniu, narzekasz na brak kwiatków o tej porze, czyżby u Ciebie już przekwitły jesienne? Astry, marcinki, chryzantemy?
Wszystkie zdjęcia ładne, i te komentarze z dowcipem, powodujące uśmiech.
Zostawiam bukiet astrów z gratulacjami doniczkowych w konkursie ogrodowiskowym, i pozdrowienia.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies