Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Krowy, staw i my...

Pokaż wątki Pokaż posty

Krowy, staw i my...

Martka 09:30, 13 kwi 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Marlena, leżakowanie w piasku - trzymam kciuki. Super, ze chcesz żywopłot z cisa, jest bardzo wdzięczny i z wiekiem coraz bardziej efektowny. Jaką odmianę planujesz? Kwiatki cieszą, u mnie bratki od północy nie podejmują współpracy i mikro kwitną, Twoja północ sprzyja Ja tez zaczynam prace od tyłów, doszłam do wniosku, że muszę mieć niezachwianą koncepcję, aby wystartować z frontem, a póki co chwieje się na wszystkie boki. Pozdrawiam!
Anna_I 10:13, 13 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
Marlenko, jaka z Ciebie pracowita pszczółka. Trzymam kciuki za plony hortensjowe, oby wszystkie się ukorzeniły Takie wyhodowane przez siebie najbardziej cieszą.
____________________
Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród
beta 13:55, 13 kwi 2021


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
też trzymam

mi się n nigdy nic nie udawało
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Alija 19:37, 13 kwi 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8968
Ależ z ciebie pracowita dziewczyna, podziwiam. Będziesz miała hortensjowe pole.
Pozdrawiam!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Mala_Mi 13:27, 14 kwi 2021


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Warzywnik a raczej te skrzyneczki masz super
Ale eMusiowi nie będę pokazywać bo nie wyrabia z czasem z niczym... chyba by mnie wzrokiem zabił za taką prośbę ..ha, ha ,ha..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Marlenaa 21:46, 14 kwi 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
LIDKA napisał(a)



Też kombinuje z patykami.
Mam 4 gatunki w ziemi w zacisznym kącie. Pąki lisci mają.

Trzymam kciuki za Twoje sadzonki.


Trzymanie kciuków bardzo się przyda W tamtym roku wsadziłam tak po prostu do ziemi ok 100 patyków. Liście wypuściły prawie wszystkie, a ukorzeniły się cztery Tak to już jest z tymi hortensjami.
____________________
krowy, staw i my
LIDKA 21:54, 14 kwi 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7540
Ja ukorzenilam róże. Miałam 8 patyków. Róże mam 2.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Marlenaa 22:04, 14 kwi 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Marta planuję posadzić zwykłego cisa pospolitego taxus baccata. Niestety po tak mroźnej zimie wszystkie sadzonki w okolicznych szkółkach zbrązowiały. Mroźny wiatr zrobił swoje. Trudno, wezmę takie, przytnę one odbiją. Niektóre cisy rosnące u mnie od kilku lat, też po zimie są miejscami brązowe. Nie ma co się dziwić temperatury dochodziły do -32 stopni.

Aniu kciuki mocno trzymaj, co by moja robota nie poszła na marne

Beata z moich doświadczeń, hortensje wcale, aż tak łatwo się nie ukorzeniają. Ale próbować można. Jedynie anabelki, przez odkłady chętnie korzonki puszczają i to same. W tamtym roku jedną odciachałam bardzo dobrze ukorzenioną. W tym roku kolejne dwie się zrobiły

Alicja z tym hortensjowym polem to się jeszcze okaże
____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 22:07, 14 kwi 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Mala_Mi napisał(a)
Warzywnik a raczej te skrzyneczki masz super
Ale eMusiowi nie będę pokazywać bo nie wyrabia z czasem z niczym... chyba by mnie wzrokiem zabił za taką prośbę ..ha, ha ,ha..


Dzięki Aniu, mój mężuś też czasem kręci głową, ale jak widzi, że ludziom jego dzieło się podoba to i chętniej moje prośby spełnia
____________________
krowy, staw i my
Marlenaa 22:09, 14 kwi 2021


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Lidka to super wynik, gratuluję, z 8 dwie ukorzenione Ja z różami jeszcze nie kombinowałam, wszystko przede mną
____________________
krowy, staw i my
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies