Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przyjazny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przyjazny ogród

Mariusz 13:05, 10 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Jak to Ania mówi, o tej porze cieszy wszystko, nawet chabaź. Weronia zasuszyła kwiatostany, podobają mi się w tym stanie.




Edytuję - kopiec kreta na trawie wypatrzyłem, zaraz trutke dostanie tj. gaz w tabletkach
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Gabriela 13:08, 10 gru 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
W takim razie wybiorę się chyba na przełomie maja i czerwca. Ale wszystko zależeć będzie jak zwykle od pogody, czyli od tego jak wcześnie przyjdzie wiosna i jaka będzie.
No i skoro jesteś tutaj, to będę miała wiadomości z pierwszej ręki nt. tego co kwitnie.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
anka_ 13:08, 10 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mariusz napisał(a)

A ja nigdy trafić nie mogę nawet teraz jak jestem uziemiony w domu.

A TVP Rzeszów odbierasz?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Mariusz 13:13, 10 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349


Zauważyłem , że każda odmiana rodka o tej porze i w lecie tez inaczej układa liście.

Nowa Zembla skręca blaszki liściowe.



Haga taka zmarznięta, oklapła i pewnie pomaga jej to przetrwać mrozy...



...a Polarnach pewniak o wyprostowanych blaszkach i pewnie dlatego często marznie.


____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 13:18, 10 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Gabriela napisał(a)
W takim razie wybiorę się chyba na przełomie maja i czerwca. Ale wszystko zależeć będzie jak zwykle od pogody, czyli od tego jak wcześnie przyjdzie wiosna i jaka będzie.
No i skoro jesteś tutaj, to będę miała wiadomości z pierwszej ręki nt. tego co kwitnie.

Oczywiście służę pomocą, proszę pytaj i informuj kiedy się wybierasz, na miejscu też mogę pomóc dotrzeć w ciekawe miejsca . Termin bardzo piękny - pięć minut dla kosaćców. Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 13:19, 10 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
anka_ napisał(a)

A TVP Rzeszów odbierasz?

Odbieram, oni też najczęściej nagrywają, prawie wszystko
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 13:23, 10 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Jeszcze niektóre trawki ładnie wyglądają i stoją, tylko nieliczne związałem, część ściąłem przy ziemi i okryłem...



a ta wiadomo - zostaje.

____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Piotr_ 16:22, 10 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
cudnie nawet zimą u cb jest
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
Mala_Mi 17:41, 10 gru 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ha, ha, ha,, Ania powiedziała.... a ja dodam powiedziała co widziała

Mariusz że pozwolę sie dołączyć do tego przytulania Ania może z Agata zatrzymać sie u mnie... w końcu stryszek zrobiony mam.. siedzimy z eMusiem sami... trochę życia towarzyskiego sie przyda. Tym sposobem Agatka przyjedzie do mnie 2 razy i o różnych porach Aniu zapraszam

Mariusz iryski od ciebie i te moje przesadziłam na telewizyjna rabatę Zrobiłam tam demolkę w 50% I jak miło, że Ci hortkę dałam.. będzie fajna pamiątka ode mnie Zapomniałam, że ci dawałam... taka skleroza
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mariusz 07:04, 11 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Aniu , deklaruję towarzystwo i pomoc w zwiedzaniu Arboretum jak na miejscowego ziomala przystało i zapraszam na poczęstunek , kiedy tylko masz ochotę odwiedzić z gośćmi arboretum czy moje próby tworzenia ogrodu, to krótki sygnał i ja jestem na posterunku.
Obojętnie jak zgrają się wszystkich Was plany, ja z radością dopasuję się do nich .

Hortka przyjechała Tobą razem z siewkami jeżówek, naparstnic i pysznogłówek, chucham na nią i dmucham .

Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies