Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przyjazny ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Przyjazny ogród

Pszczelarnia 12:07, 09 gru 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
To czekam na te zimowe kapryśne dni ze zdjęciami. Niespotykane rośliny pokazujesz.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
mira 13:07, 09 gru 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
na chwileńkę wpadłam na forum i od razu na porządki w zdjęciach - uwielbiam takie porządki i u siebie i u kogoś - Pszczółka też działa porządkowo i to fajne
tę cepeliadę liliowcową możesz pokazywać znacznie więcej no i co wyrosło z tych pięknych sadzonek irysów
muszę się wrócić jeszcze do dereni ale to na inny raz

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
ewa_k 13:40, 09 gru 2014


Dołączył: 19 lip 2012
Posty: 321
A ja tak lubię takie widoki! To nie cepeliada ale natura, która jest różnokolorowa, różno-fakturowa. A poza tym teraz w modzie powrót do ludowych wzorów.
____________________
Ewa
Mariusz 14:23, 09 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
mira napisał(a)
na chwileńkę wpadłam na forum i od razu na porządki w zdjęciach - uwielbiam takie porządki i u siebie i u kogoś - Pszczółka też działa porządkowo i to fajne
tę cepeliadę liliowcową możesz pokazywać znacznie więcej no i co wyrosło z tych pięknych sadzonek irysów
muszę się wrócić jeszcze do dereni ale to na inny raz

pozdrawiam

Pszczółka ma relacje w formie "rok w ogrodzie" bardzo spójną, ja tylko wyciągam zdjęcia roślin i wkładam do właściwych tematów albo tutaj . Mira, część irysów dałem do tematy jakiś czas temu http://www.ogrodowisko.pl/watek/425-kosacce-irysy-iris?page=18#post_8 , ale to nie wszystkie, jeszcze wrócę
Dla Ciebie Kosaciec syberyjski 'Joanna Lotaryngii', niestety nie z mojej kolekcji.


____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Bogdzia 22:03, 09 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Fajnie ze pokazujesz swoje i nie swoje roslinki , można zapomniec o zimie. Pozdrówka.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Mariusz 06:46, 10 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Bogdzia napisał(a)
Fajnie ze pokazujesz swoje i nie swoje roslinki , można zapomniec o zimie. Pozdrówka.

Zima też jest piękna, nawet w moim powstającym ogrodzie jakaś marna fotka się znajdzie , ale od kilku dni jest tak ponuro i mżyście, że nie chce się aparatu wyciągać. Ptaki umiarkowanie lgną do krążków słoniniwo-słonecznikowych , zdecydowanie przeważają bogatki, ubogie i modraszki przylatują sporadycznie.
Tutaj kupuje ziarno .


____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 07:03, 10 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
ewa_k napisał(a)
A ja tak lubię takie widoki! To nie cepeliada ale natura, która jest różnokolorowa, różno-fakturowa. A poza tym teraz w modzie powrót do ludowych wzorów.

Miejsce barwne ale do przeróbki ... liliowce są tylko piękne jak kwitną, tak więc trzeba je wkomponować w inne rośliny, ta sprawa jeszcze wisi, ważniejsze są inne miejsca. Zostawiam portrety i pozdrawiam


____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 07:18, 10 gru 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Pszczelarnia napisał(a)
To czekam na te zimowe kapryśne dni ze zdjęciami. Niespotykane rośliny pokazujesz.

Dzieki za informacje o weroniach, w takim układzie zostają tak jak posadziłem. Będzie je widać tylko od połowy, brzydki dół będzie zasłonięty przez rośliny na przodzie. Na tyle są trzy trzcinniki, co jeszcze tam dać. Fiolet czy zieleń, żółć, a może wyraźniej pomarańcz?
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Agania 07:35, 10 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Mariusz napisał(a)

Zima długa to plany dogramy, dla mnie to zawsze radość, ostatnio była ewa_k z mężem, zapomnieliśmy o czasie


Trochę Kasia mnie przystopowała z wyjazdem dalej nie wiem jak rozwiną się sprawy z odwiedzinami, za dużo czasu nie będzie,
żeby dotzeć dalej.....jedziemy w odwiedziny do Malej, a chcemy przede wszystkim sprawić radość Ani z naszego przyjazdu

Kasiek jest organizatorem i ona narzuca organizację wycieczki, a ja to się rozpędziłam z tej radości, tak już mam

Pozdro
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Madziarzeszow 07:42, 10 gru 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Wiosna i lato u Ciebie cudnie obejrzeć o tej porze roku tak wesołe i kolorowe zdjęcia i ten powalający łan liliowcowy
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies