Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z przeszłością

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z przeszłością

Joku 16:13, 08 kwi 2012


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12119






I tymi zdjęciami można uznać że "ogród z przeszłością" stał się dla mnie na prawdę przeszłością. Pozostaje założyć nowy wątek, ale póki co idę coś zrobić do jedzenia
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Bogdzia 17:12, 08 kwi 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Więc idzie NOWE. Powodzenia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Milka 17:21, 08 kwi 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Nieźle wszystko wygląda, tak wiosennie; gratuluje pomysłu na nową nazwę pozdrawiam śwuiiątecznie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Martek 17:18, 11 kwi 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Ja bym wymiękła pewnie i z jedną bym uroniła ...Jednak świadomość,że przeszło się w nowe miejsce gdzie można stworzyć jeszcze kolejny,fantastyczny ogród rekompensowałby mi te straty .
Joku życzę Ci zdrowia,energii do kolejnych wyzwań ogrodniczych.Wszelkiej pomyślności w nowym domu
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
jotka 09:21, 20 kwi 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Jolu, z rozrzewnieniem patrzę na Twe dawne włości ... Mam nadzieję, że nowy gospodarz tego kawałka ziemi nie zaprzepaści twojego wkładu pracy.
Na nowym miejscu masz niezłe pole do popisu
Zapał i zdobyte doświadczenie oraz roślinki przeniesione z danego ogródka na pewno pozwolę szybko stworzyć zielona oazę. Już się cieszę na oglądanie etapów powstawania miejsca szcześliwej przyszłości
pozdrawiam
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
barbara_kraj... 16:56, 20 kwi 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
jotka napisał(a)
Jolu, z rozrzewnieniem patrzę na Twe dawne włości ... Mam nadzieję, że nowy gospodarz tego kawałka ziemi nie zaprzepaści twojego wkładu pracy.
Na nowym miejscu masz niezłe pole do popisu
Zapał i zdobyte doświadczenie oraz roślinki przeniesione z danego ogródka na pewno pozwolę szybko stworzyć zielona oazę. Już się cieszę na oglądanie etapów powstawania miejsca szcześliwej przyszłości
pozdrawiam

To samo chciałam powiedzieć!
A ostrokrzewu Ci, Jolu, nie szkoda?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Sebek 23:25, 20 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Smutno mi nawet, że to już ostatnie zdjęcia z tamtego ogrodu, ale powstanie na pewno jeszcze piękniejszy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
malwes 18:48, 21 kwi 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Gardenarium napisał(a)
Jokuś, ślicznie masz, zwłaszcza podoba mi się to zdjęcie, co stoisz nad stawem.
Rabaty ślicznie obsadzozne, wypasione, aż kipi roślinność na nich.
Urzekło mnie to stare zdjęcie z pasem kwitnących roślin, tak jakbym przeniosła się w jakieś przedwojenne czasy, taki klimat nostalgiczny. CUDOWNIE po prostu


Własnie zamierzałam to samo napisać - aż mi się radośnie zrobiło jak zobaczyłam post Danusi

Jest w tym zdjęciu coś takiego....sama nie wiem co...ale właśnie nostalgicznego. Przypomina mi dzieciństwo - może właśnie ten rodzaj robienia zdjęć, naświetlenia - i do tego dom, bo mieszkałam w blokach a obok był/jest wielki park i te rabaty sąsiadów...podobnie.
Ludzie tacy szczęśliwi się wydawali wtedy...a może po prostu ja ich tak zapamiętałam.


A potem kolejne wzruszenie bo ja kilka dni temu sprzedałam stare mieszkanie. I uroniłam łezkę - nie do niego samego, chociaż je kochałam (ale teraz mam dom gdzie mogę tworzyć ogród) - ale do placu zabaw gdzie mój starszy synek pierwszy raz zjeżdżał na zjeżdżalni na brzuchu, głową do dołu a potem dokoła klombów uczył się jeździć na rowerze - a młodszy uczył się praktycznie wszstkiego: kroczków, babek z piasku. Ech, wzruszyłam się....powodzenia.
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
bociek 19:50, 21 kwi 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Ale cudownego bluszczu zal

Powodzenia Joku na nowym miejscu
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Niage 20:57, 25 kwi 2012


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Jolu wiem, że już mieszkasz w nowym domku, zaglądałam już wcześniej Gratulacje Pokaż, co się dzieje w nowym ogródku.
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies