Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Igiełkowy ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Igiełkowy ogródeczek

Juzia 12:32, 18 gru 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38676
Gosiniak napisał(a)

A teraz mój widok z okna


Zły widok? Piękny!

Ja wiem, że latem piękniej, ale z okna zdjęcia nie robiłaś...i nie masz fotki letniej z tej perspektywy
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Zeta 12:39, 18 gru 2012


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
No gdyby roślinę zmienić na część samochodową lepiej by im szło z ogrodem. Dobrze, że istnieją kosiarki traktorki to przynajmniej mój mąż kości trawę. Ten wynalazek w sam raz dla nas kobiet hehe żeby facetów jakoś wykorzystać. ale my przecież wiemy jak ich omamić wkońcu nie po to się kobietami nazywamy
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
zuza12 13:09, 18 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
No to szybciutko przebiegłam po igiełkowym ogródku i co mogę powiedzieć - ogród jak spod igły. Urocze miejsce z ławeczką. Chętnie bym tam przysiadła, żeby rozkoszować sie widokami. Miejsce na ognisko wspaniałe.
Pozdrawiam i bede odwiedzać.
____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
grembosia 14:15, 18 gru 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Gosiniak napisał(a)
Hortensje Magical Moonlight




Wysoko szczepiona sosna







Specjalnie powtarzam.
Te zdjęcia wprost zachwycają, nie mogę się napatrzeć!
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
dorkow0 16:34, 18 gru 2012


Dołączył: 24 paź 2012
Posty: 926
Witaj Gosiu, dziękuję ślicznie za odwiedziny...
Ogród masz po prostu śliczny... nic, tylko go pokazywać, chwalić się i zbierać nagrody... Ode mnie masz 6 z plusem... Jeśli pozwolisz, odsapnę troszkę na kamiennej ławie...
____________________
Dorota______ Ogród-Moje spełnione marzenie
Welka 17:32, 18 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Witam!
Miejsce na ognisko przepiękne, rosliny cudnie dobrane - aż sprawdzałam ustawienia kolorów w komputerze, jak zobaczyłam hortensję magical moonligth, ma cudny odcień, a jaki wielki kwiatostan!
Rewelacyjny masz ogród!
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Gosiniak 17:36, 18 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Juzia_G napisał(a)


A teraz mój widok z okna


Zły widok? Piękny!

Ja wiem, że latem piękniej, ale z okna zdjęcia nie robiłaś...i nie masz fotki letniej z tej perspektywy

Faktycznie fotki nie mam, trzeba będzie to nadrobić, będzie fajne porównanie. Lubię robić podobne ujęcia ogrodu w różnych miesiącach, czy porach roku, bo wtedy widać jak ogród pracuje (znaczy rośnie). Jak wracam do tych pierwszych zdjęć to sama jestem zaskoczona, niektóre rośliny naprawdę szybko rosną.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Gosiniak 18:12, 18 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Zeta- dobrze, że macie traktorek do koszenia, dla mojego M pewnie marzenie, ale co tam gimnastyka w sobotni poranek musi mu wystarczyć, u ciebie to chyba konieczność, bo jakby twój M rankiem wyskoczył to dopiero na drugi lub trzeci dzień wrócił by z tych wojaży
Zuza12-zapraszam, zapraszam i kiełbaską poczęstuję jak będzie trzeba
Grembosia- ja u ciebie również nie mogę się napatrzeć, mamy chyba powierzchniowo podobne działki, u Ciebie widziałam 1400, u mnie 1200, ale ile ja bym dała za te 200.
Dorkow0- dzięki za odwiedzinki, siadaj i odpoczywaj, bo jak wiosna ruszy to już nie będziemy miały czasu na takie pogaduchy
Ewelinko- magical moonlight mam ją eksperymentalnie, bo to nowość, ale uważam, że jak na pierwszy sezon to zaszalała, miała bardzo duże kwiaty, nie pokładające się, zakwitła wcześniej niż limelight i długo trzymała kwiat nie zmieniając jego ubarwienia. Na koniec oczywiście kwiaty zbrązowiały, ale nie przechodziły tej fazy różowienia tak jak jest u limelight. Jak dobrze przezimuje to naprawdę będę mogła ją polecić.
Mam jeszcze bobo jakby cię interesowała, też jestem z niej zadowolona
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Welka 18:32, 18 gru 2012


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Bobo już mam jako roślinę obserwowaną i pod rozwagę, ale jak coś wymienię ją na moonlight, bo chyba jest ładniejsza. Mam na oku też polar bear -niby wszystkie podobne do siebie, ale kazda jednak trochę inna. A i jeszcze vanilla fraise muszę gdzieś wcisnąć, bo pięknie się przebarwia
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Gosiniak 19:22, 18 gru 2012


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Ja też z bobo dopiero zaczęłam w tym roku, lubię ją bo wcześniej zakwita, vanille fraise znam choć sama nie posiada, ale tej polar bear nie kojarzę, zaraz sobie wygoogluję.
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies