Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Babci Jasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Babci Jasi

kaisog1 21:56, 13 maj 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Babciu Jasiu! Dużo buziaków ślę i kibicuję w uprawach
I niech mi kto powie, że spa jest lepsze jak ogród?!

Danuś piękne zdjęcia i piękna relacja z sadzenie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
malwes 22:24, 13 maj 2012


Dołączył: 25 sie 2011
Posty: 1201
Cudnie w ogrodzie Babci Jasi - bardzo lubię tu zaglądać, jest tak "wspomnieniowo ale i bieżąco" - szkoda, że nie mam bliżej różnych miejsc z dzieciństwa i młodości, do których mogłabym częściej zaglądać.

Ogromne uściski dla Babci Jasi!
____________________
Pozdrawiam Gosia - zapraszam do nowo założonego ogródka tutaj Malwesowy ogródek a dla wytrwałych historia powstawania: Projekt i tworzenie
Gardenarium 22:26, 13 maj 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Rzodkiewkę dziś schrupaliśmy na śniadanie do twarożku.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mira68 01:58, 14 maj 2012


Dołączył: 28 paź 2011
Posty: 649
Danusiu mój teść ma 82 lata i ogrodek warzywny to jego passja pozdrawiam babcię Jasię
____________________
Mira - Pobojowisko czas zmian
zbigniew_gazda 06:57, 14 maj 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Wzruszyłem się na widok Babci Jasi pracującej w szklarni. Przesyłam pozdrowienia . Danusiu widać tam Twoja działalność na każdym kroku.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
BEATA_S 07:25, 14 maj 2012


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123
Ja również przesyłam serdeczne uścicski dla Babci Jasi!!!! Fantastyczne jesteście dziewczyny !
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Agacia 12:53, 03 cze 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 1445
Danusiu, dziś zupełnie przypadkiem trafiłam na ten wątek. Prawdziwy Tajemniczy Ogród! Jeszcze nie dokończyłam czytania, ale już muszę napisać, że jestem pod nieopisanym wrażeniem tego, co tu pokazałaś. Pierwsze myśli, jaki mi się nasunęły:
- 'Nie do wiary, że to nie są współczesne, wystylizowane zdjęcia!!!'
- 'Skąd ta kobieta x lat temu wzięła te wszystkie przepiękne ozdoby?! Druciany stolik, taaakie donice, czy choćby gliniane nasadki na paliki?!'
- 'Te cudne ścieżki z cegieł (!!!), te zakątki z ławeczkami, te kulki bukszpanowe... i to wszystko x lat temu w Polsce?!'
- 'Babcia Jasia wymiata!!'
- 'Te zdjęcia to dowód rzeczowy na to, że Danusia to Ogrodnik z powołania i talent pioruński!'
- 'Babcia Jasia to Mama Danusi, a nie Babcia!' (z szacunkowych obliczeń wychodziło mi, że Danusia może mieć babcię )

Pozdrawiam serdecznie Babcię Jasię, zdrówka!

P.S. Przyszło mi na myśl, żeby gdzieś pokazać ogródek mojej Babci... ? Jest to co prawda ogródek w większości użytkowy, ale o tyle imponujący, że te 800m2 moja 75-letnia Babcia obrabia już od 55 lat 'tymi ręcami', w tym od przeszło 30 lat samiusieńka. W dodatku bez chemii i... uwaga, bez źródła wody.
____________________
~ W ogrodniczkach ~
Gardenarium 14:26, 03 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Babcia Jasia skończyła 81 lat i jest tak przez nas nazywana...już nie umiem do niej powiedzieć inaczej Babci to nie przeszkadza

te wszystkie detale zbierałam od lat i w okresie świetności tego ogrodu, kiedy jeszcze tam mieszkałam uwielbiałam przesiadywać wieczorami i słuchać świerszczy
Teraz wszystko nieco podupadło, ale trzyma styl


Jasminowiec pobrany na Wilanowie z patyków świetnie rośnie



Babcia Jasia

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 14:29, 03 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wywiozłam szklarenkę, tam bardziej pasuje







Kula "dostana" od klienta, który nie lubi bukszpanów


____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 14:30, 03 cze 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Hobby Baci Jasi to warzywnik w namiocie, dba o niego wyjątkowo







Te siewki sałaty już są dobre do zrywania



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies