Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działka prawie w Borach Tucholskich

Pokaż wątki Pokaż posty

Działka prawie w Borach Tucholskich

ZbigniewG 20:08, 14 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8893
Ela metrów jest około 1000 z tego co najmniej 2/3 to dom , podjazdy, trawnik i drzewa owocowe i warzywnik a na reszcie mogę szaleć do woli -i szaleję

ciemierników mam (miałem?) tylko 5-6 a jest ich tyle że głowa boli - o cenach najdroższych już nie wspomnę w większości zimozielone (do pewnej granicy)
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
gusiarz 20:39, 14 sty 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Zbyszku - dzieki za szybką odpowiedź! A czt te hortki, októre pytałam dadzą radę w pełnym słońcu, ale to nie pd ściana domu, ot środek ogrodu., czy wolą półcień?
Przejeżdżam przez Bory Tucholskie jadąc na wakacje. Zawsze mnie to miejsce hipnotyzuje... Pięknie tam
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Bogdzia 20:44, 14 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Zbyszku przeszłam od ostatniej strony aż do pierwszej oglądając Twój ogród i szukając moich wpisów i okazało się że wpisów nie ma, a ja do Twego ogrodu wiele razy zagladałam. Więc tym razem melduję sie na piśmie żebym znów nie musiała do pierwszej strony się cofac. i jeszcze pochwalę Twój bardzo ciekawy ogród z niezwykle ciekawymi roślinami. Zdjęcia gór a szczególnie zwierząt w nich żyjących super piękne. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
alinak 22:40, 14 sty 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
ciekawy ogród i piękny , a pasja bardzo mi bliska . kocham góry miłością dozgonną
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
ZbigniewG 08:39, 15 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8893
Agnieszka Endless Summer raczej półcień, chyba że ziemia wilgotna i w samo południe osłonięta
gusiarz napisał(a)
Przejeżdżam przez Bory Tucholskie jadąc na wakacje. Zawsze mnie to miejsce hipnotyzuje... Pięknie tam

kawałek Borów nad tym jeziorkiem zbieraliśmy opieńki -ususzone wspaniale smakowały w wczorajszej zapiekance


ta brzoza to już moja przy bramce

Bogdzia wprawdzie płot wysoki ale dla gości zawsze otwarte

Alina a jak można oprzeć się ich magii zwłaszcza Tatrom
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
gierczusia 08:49, 15 sty 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ZbigniewG napisał(a)
Ela metrów jest około 1000 z tego co najmniej 2/3 to dom , podjazdy, trawnik i drzewa owocowe i warzywnik a na reszcie mogę szaleć do woli -i szaleję

ciemierników mam (miałem?) tylko 5-6 a jest ich tyle że głowa boli - o cenach najdroższych już nie wspomnę w większości zimozielone (do pewnej granicy)
. Nooo to zazdroszczę metraźu naprawdę ... Tym bardziej Szczęsciarzu , że są te metry w pięknym miejscu .. co do ciemierników.... Fakt , że innych nie mam ( oprócz zwykłego ) świadczy tylko albo o moim gapiostwie albo o marnej ofercie szkółek , które odwiedzam. .. A raczej to drugie bo zwracam szczególną uwagę na rośliny o pięknych liściach i do tego zimozielonych śliczneeeee !!!
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Bogdzia 09:22, 15 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ZbigniewG napisał(a)


Bogdzia wprawdzie płot wysoki ale dla gości zawsze otwarte



Dzięki , może kiedyś będzie okazja. Mam kuzyna w samym środku Borów Tucholskich ale ostatnio już tam nie jeżdżę ale może kiedys. Wtedy przy okazji i do Ciebie. Również zapraszam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ZbigniewG 10:14, 15 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8893
Bogdzia

____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Milka 12:06, 15 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tatry to ja kocham od dawna!!! co roku byłam, ale odkąd trafiłam na forum, gdzie indziej już wybywam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ZbigniewG 12:37, 15 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8893
irena_milek napisał(a)
Tatry to ja kocham od dawna!!! co roku byłam, ale odkąd trafiłam na forum, gdzie indziej już wybywam

to i koło tego drzewa też przejeżdżałaś(łyście) ostatnio


____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies