Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Ewa4 21:31, 16 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
O czyżby orzech kwalifikował się do wycinki i będzie plecionka mniała swoje 5 minut.zaglądam do Ciebie bo ciekawe tematy o nornicach piszecie u mnie tyle gliny to nawet sie nie przedrze nie mam z tym problemu ale dobrze wiedziec jak z nim walczyć a szarłat też mniałam pięknie wyglądał na jesieni.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 21:31, 16 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
O czyżby orzech kwalifikował się do wycinki i będzie plecionka mniała swoje 5 minut.zaglądam do Ciebie bo ciekawe tematy o nornicach piszecie u mnie tyle gliny to nawet sie nie przedrze nie mam z tym problemu ale dobrze wiedziec jak z nim walczyć a szarłat też mniałam pięknie wyglądał na jesieni.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Marta7 22:04, 16 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Ewus dzieki za odwiedziny,cieszę się że do mnie zajżałaś-z orzechem jeszcze nic nie wiadomo,mój M zgłasza absolutny sprzeciw-ale czas robi swoje Nie wiedziałam,że te wszędobylskie krety i nornice nie przebiją się przez glinę,a swoją drogą to jak na glinę to Ci i tak wszystko ładnie rośnie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Hogata 22:07, 16 lut 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Ja mojego M tak zagaduję, że wkońcu na wszystko się zgadza. Kwestia czasu..
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
danuta_szwajcer 22:21, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Marta7 napisał(a)
Danusiu,jestem wybitną amatorką,ale gdzieś czytałam, że maki lubią zasadową glebę,a może u Ciebie jest kwaśna,skoro tak pięknie rosną Ci azalie i rododendrony.


u mnie nie jest kwaśna a azalie czy wrzosowisko to przygotowuję zawsze odpowiednie podłoże,najlepiej ukradnę od kogoś już bylinę) to kradzione sie hihihi zawsze przyjmnie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 23:02, 16 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Agadko,o to właśnie mi chodziło-że to tylko kwestia czasu


Danusia -przyjedż do mnie na kradzież,ja będę udawała że śpię,a potem napijemy się kawusi.
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 23:26, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Marta7 napisał(a)
Danusiu,możesz wysiać teraz do doniczek,będziesz miała szybciej,można wysiać też do gruntu,ale wtedy trzeba trochę poczekać na kwitnienie,a możesz jeszcze-i to jest najprościej-kupić gotowe sadzonki,u mnie same się wysiewają
A jesli chodzi o nornice to jedna pani mi powiedziała,że jak sadzi lilie,tulipany to podsypuje te miejsca proszkiem do odstraszania psów,kotów,tak 2,3 razy do roku i nic jej nie zjada-ja zrobiłam takie doświadczenie-jak jasienią sadziłam tulipany to posypałam wprost do gruntu ten proszek i zakopałam razem z tulipanami,czy zda egzamin-zobaczę na wiosnę
Sliczne masz Danusiu te działeczki,w dodatku takie uporządkowane,u mnie często zarośnięte są trawą,zwłaszcza podagrycznik i powojnik rozpanoszył się na moich działkach,ale trudno-jak już nie będę ganiać do pracy to lepiej o nie zadbam
A pod tymi jałowcami co tak ładnie rośnie?


zapomniałam Ci odpowiedzieć, że pod jałowcami to barwinek
____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 23:27, 16 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Marta7 napisał(a)
Agadko,o to właśnie mi chodziło-że to tylko kwestia czasu


Danusia -przyjedż do mnie na kradzież,ja będę udawała że śpię,a potem napijemy się kawusi.


hahaha bardzo chętnie tylko to chyba za daleko a z jakie rejonu jesteś?może gdzieś po drodze wpadnę z łopatą?
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Kasiek 23:29, 16 lut 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Ja na chwilke wpadam,domowa azalie w prezencie zostawiam
____________________
Bawarka
danuta_szwajcer 14:18, 17 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Wiosenno-niedzielne pozdrowienia
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies