Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z widokiem na stodołę, stajnię, wiatę z maszynami i....wychodek

Marta7 20:14, 20 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kasiek kochany,dzięki za to zazdraszczanie i miłe słowa
Tak to jest octowiec i rzeczywiście panoszy się w swoim zasięgu,cały czas trzeba go kotrolować,wyrasta z niego mnóstwo odrostów,które muszę cały czas wycinać,a jest taki wysoki ze starości-posadziłam go 20 lat temu.Też się zastanawiałam nad zlikwidowaniem go,ale lubię jak się przebarwia jesienią i jeszcze zwlekam z tą decyzją.Nie polecam go temu kto lubi uporządkowane ogrody,a w moim wszystko ujdzie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Marta7 20:19, 20 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Bogusiu,dziękuje za przemiłe odwiedziny
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
ewa004 20:26, 20 lut 2013


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Martuś chyba się powtarzam ,ale ślicznie, bardzo ślicznie u ciebie
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
romka 20:30, 20 lut 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
leć leć zobaczysz jakie ma piękne zielone nasionka
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Kasiek 20:33, 20 lut 2013


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Martus,prosze,nie usuwaj octowca....wiem ze niepokorny i czesto ,,lazacy swoimi sciezkami´´ ale nie usuwaj...Mi sie marzy gaj octowy...wiem ,wariat ze mnie Kocham to drzewo.
Niech to bedzie taki Kasiek w Twoim ogrodzie

A to kwiatuchy tak na przekupienie
____________________
Bawarka
romka 20:36, 20 lut 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Kasiek napisał(a)
M.Mi sie marzy gaj octowy...wiem ,wariat ze mnie Kocham to drzewo.


Kasiek wpadnij do mnie, dam Ci kilka drzewek, mam ich od zatrzęsienia... sąsiad posadził kilka lat temu u siebie, niestety/stety tuż przy i efekt jest taki, że jak jeden wywalę to za chwilę pojawia się 5 nowych ot klęska urodzaju
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Marta7 20:59, 20 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Kasiek -masz jak w banku,M też się za nim wstawił-ale od dzisiaj nie nie mówię octowiec tylko Kasiek
A kwiatuchami przekupiłaś mnie zupełnie,są śliczne


Romka,rzeczywiście łatwo się ich nie pozbędziesz,będą zawsze,ratuje Cię tylko systematyczne usuwanie
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
danuta_szwajcer 21:14, 20 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Martuś ale u Ciebie pięknie,bajecznie i wszystko tak dopieszczone, wypielegnowane i clematisa masz bialego znasz nazwę?i te piękne winobluszcze,fajny klimatpozdrawiam Cię ciepło chociaż u nas zima na całego, dzis niezle sie naodsniezałam hihihi dobry wstę przed pracą w ogrodzie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Marta7 21:31, 20 lut 2013


Dołączył: 22 gru 2012
Posty: 2837
Danusia-teraz słowa uznania-jak Ty wypatrzyłaś tego powojnika? Ja musiałam dobrze się wpatrywać,żeby się skapnąć o którego chodziTak mam tam napyćkane,że myslałam że to białe to azalia-a to rzeczywiście jest powojnik posadzony pod sosenką-jest bardzo ładny,jak zaczyna kwitnąć to najpierw ma takie zielono białe kwiatki,póżniej są całkowicie białe i powtarza kwitnienie-słabo,ale zawsze cuś
Jak się nazywa nie wiem,ale jutro zerknę,może uchowała się etykietka
____________________
Ogródek z widokiem na stodołę,stajnię,wiatę
Hogata 21:38, 20 lut 2013


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Marta7 napisał(a)
Kasiek kochany,dzięki za to zazdraszczanie i miłe słowa
Tak to jest octowiec i rzeczywiście panoszy się w swoim zasięgu,cały czas trzeba go kotrolować,wyrasta z niego mnóstwo odrostów,które muszę cały czas wycinać,a jest taki wysoki ze starości-posadziłam go 20 lat temu.Też się zastanawiałam nad zlikwidowaniem go,ale lubię jak się przebarwia jesienią i jeszcze zwlekam z tą decyzją.Nie polecam go temu kto lubi uporządkowane ogrody,a w moim wszystko ujdzie


Odrosty octowca jak się ułamuje trzeba Randapem posmarować. Bo im więcej się ułamie, tym więcej odrostów wyrośnie. Ja miałam 3 octowce i je usunęłam w tamtym roku, jeszce walka pewnie przedemną, bo on tak szybko nie da za wygraną.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies