Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

Agi2006 21:15, 13 kwi 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Hej Jola ale soczyście u Ciebie. Pięknie ale to normalne u Ciebie. Miałaś dziś gradobicie?Pytam bo w końcu ode mnie do Ciebie to rzut beretem. Zobacz u mnie co się działo z 1.5 godz. temu.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
jolka 08:34, 14 kwi 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Agi2006 napisał(a)
Hej Jola ale soczyście u Ciebie. Pięknie ale to normalne u Ciebie. Miałaś dziś gradobicie?Pytam bo w końcu ode mnie do Ciebie to rzut beretem. Zobacz u mnie co się działo z 1.5 godz. temu.


Byłam, widziałam. W szoku jestem. Może czosnki Ci się uchowają, bo jeszcze chyba pączków nie zdążyły wypuścić. U mnie się skończyło na solidnym deszczu, po którym na niebie ukazała się podwójna tęcza.



____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Agi2006 15:57, 14 kwi 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Jezu jak magicznie!!!!!!!!!!!! Jola Ty to masz widoki do pozazdroszczenia. U mnie też "daleko" widać ale nie aż tak!
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
BasiaLT 08:43, 15 kwi 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Ależ masz przepięknie w ogrodzie. Wprost oczu nie idzie oderwać. Najbardziej zazdroszczę tego deszczu. u mnie nie padało od bardzo dawna, wszystko zeschnięte od suszy albo wypalone przez słońce. Ech.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
jolka 13:28, 15 kwi 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Agi2006 napisał(a)
Jezu jak magicznie!!!!!!!!!!!! Jola Ty to masz widoki do pozazdroszczenia. U mnie też "daleko" widać ale nie aż tak!


Hehe, tak.. to prawda, widoki mamy rewelacyjne. Mieszkam tu już trzeci rok, ale wciąż się zachwycam

Wiesz.. plus jest też taki, że jak ktoś przyjeżdża do nas, to przeważnie na krajobraz jest zapatrzony. Tak więc wszystkie niedoskonałości ogrodowe mogą przejść niezauważone Są też minusy niestety.. to głównie wiatr. Jak w dolinie w Nowym Sączu jest ok 70km/h to u nas co najmniej 100 Skutki tego niestety już odczuliśmy. Cóż jednak.. zawsze są jakieś blaski i cienie.

Wiosnę zostawiam



PS. Na jagodę kamczacką też marudziłam, że nie rośnie.
Od dwóch lat zauważyłam, że się zebrała w sobie i dosyć sobie radzi
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 13:31, 15 kwi 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
BasiaLT napisał(a)
Ależ masz przepięknie w ogrodzie. Wprost oczu nie idzie oderwać. Najbardziej zazdroszczę tego deszczu. u mnie nie padało od bardzo dawna, wszystko zeschnięte od suszy albo wypalone przez słońce. Ech.


Basia, dziękuję za miłe słówka
Deszcz faktycznie na wagę złota. Jak trawnik werytulowałam ze dwa tygodnie temu, to normalnie pył się sypał, jakby ktoś popiołem wcześniej podrzucił. Wiadomo.. próbowaliśmy coś tam podlewać, ale nigdy to nie jest to co równomierny deszcz. Mam nadzieję, że u Ciebie też coś popada. Oby spokojnie!


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Kawa 13:34, 15 kwi 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Joluś no nie wiem co z tymi twoimi malinami
u mnie jak chwasty rosną - wszędzie
ale za to jezyny masz boskie i nie wiem czy się na krzak nie skusze zamiast przyjeżdżać i cię obżerać (może masz gdzieś nazwę twojej odmiany?)

tawuły boskie korci mnie zrobić obwódkę w jednym miejscu - bo szybko ruszają i mają kolor kiedy go wkoło brak

deszcz i u mnie była a raczej ulewa i burza i grad - przynajmniej podlało porządnie teraz wszystko będzie mi chwastami zarastać haha

aa pissardi cudne - u mnie jeszcze słabo ale kwiatki ma urocze!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Pszczelarnia 13:40, 15 kwi 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Dlaczego ja nie posadziłam porzeczek w taki sposób jak u Ciebie? Pielisz wszystko za jednym razem. U mnie rozrzucone. Chyba jeszcze przesadzę w ramach reorganizacji.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
malgol 13:46, 15 kwi 2020


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
jolka napisał(a
[img size=640x480
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/200/2003682/original.JPG[/img]






Ależ piękne te choiny !
jak Ty je tniesz ,że sa tak zwiewne i gęste jednocześnie?
Ile sezonów potrzebują ,żeby tak wyglądać?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Monia81 19:45, 15 kwi 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
jolka napisał(a)







Jolu fotki cudne obejrzałam, skarpa zrobiła się rewelacyjna, chyba to narzekanie pomogło i się zebrała w sobie powiedz mi jakie masz szerokości tych pasów na których masz posadzone np. borówki a ile mają te pasy zieleni pomiędzy nimi, zastanawiam się nad takim rozwiązaniem dlatego pytam pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies