Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród wśród pól i wiatrów

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wśród pól i wiatrów

jolka 20:08, 08 kwi 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
KasiaBawaria napisał(a)
Eddie chce lapac pszczoly Mam nadzieje, ze juz takimi rojami po tyle naraz jednak nie beda przylatywac zawsze mielismy duzo pszczol, ale jednak oblepiony nimi stol to jednak przesada. Szczegolnie, ze nawet miodu z tego nie ma


Kasia, a może Ty po prostu ul wstaw do ogrodu. Wiesz.. wiosną pszczoły lubię się wyroić. Część z nich odłącza się od rodziny i poszukuje sobie nowego miejsca. Może się u Ciebie osiedlą - będziesz miała i pszczoły i miód Hehe... Oczywiście żartuje Niebieskości zostawiam wraz z pozdrowieniami


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 20:24, 08 kwi 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
alis napisał(a)
Jola, nieustannie Twój ogród wzbudza we mnie podziw, uwielbiam wirtualne spacerki po nim Widoczki przecudne, pozdrawiam


Alis.. dziękuję Ja też lubię spacerować po ogrodzie, zwłaszcza teraz, kiedy niemal od miesiąca nie wychodzę z domu. Rano jest super, ptaki śpiewają, czuć taką świeżość, rześkie wiosenne powietrze. Wtedy sobie myślę, że współczuję osobom, zmuszonym spędzać ten czas na przykład w blokach...

W ogrodzie też coraz więcej koloru, coraz więcej zieleni. Muszę powiedzieć, że po kilku latach moich marudzeń na skarpę, tej wiosny już mnie ona zadowala. Irga się mocno zagęściła, kosodrzewiny troszeczkę podrosły, no i lada moment tawuła pokaże listeczki. Ech, chyba jednak będzie mi się podobało

Wspomnianą skarpę wraz z pozdrowieniami zostawiam

To zdjęcia sprzed kilku dni


A to dzisiejsze - tawuła z dnia na dzień coraz bardziej rozwinięta
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 20:34, 08 kwi 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Magleska napisał(a)
Jolu prześliczny Twój ogród te ciemierniki ,krokusy ….cudoooo nowa ławeczka świetna i chyba przegapiłam nowego czworonoga słodziak z niego Pozdrowienia


Hej Magda Cieszę się, że jesteś i oczywiście dziękuję za ciepłe słowa Ławeczka musiała się pojawić, bo obecnie najwięcej wolnego czasu spędzam przed ulami. Obserwowanie uwijających się pszczółek to mega wciągające zajęcie hehe.. Czworonoga nie przegapiłaś absolutnie, to piesek od sąsiada, znaczy od mojego brata Ot, taki wspólny pies.. jak był wspólny kot u Kargula i Pawlaka


Zostawiam ciemierniki, bo to ich pora

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 20:42, 08 kwi 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
nicol21 napisał(a)
Wypaśne masz te ciemierniki Żeby moje choć tak w połowie dobrze rosły to byłoby bosko. A jeszcze w tej masie! Cudnie!! Nowe nabytki też prima sort! Wiosnę widać coraz bardziej u Ciebie. Przyjemnie z takiej ławki poobserwować pszczoły i te widoki! Ale odwagi z krótkim rękawem do pszczół to gratuluje.


Ciemierniki dobrze sobie radzą a pszczoły dosyć mocno je oblatują. Tak więc przyjemne z pożytecznym




Patrząc z bliska, można dostrzec jakie to piękne kwiaty...


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 20:46, 08 kwi 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Kawa napisał(a)
oooo mus przetestować jak już wszystko się uspokoi i się spotkamy


Na testowanie oczywiście zapraszam.
Tylko.. no właśnie.. niech się to w końcu wszystko uspokoi!!




Buziaki Kamiś
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
antracyt 20:50, 08 kwi 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11674
Ale piękne pszczele portrety w różu
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
jolka 20:56, 08 kwi 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
UrsaMaior napisał(a)
Niezmiennie wdycham do Twojego ogrodu, rzeczka ciemiernikowa boska! Powiedz skąd ławeczka, bo takiej szukałam bez skutku i w końcu kupiłam inną.


Iza .. dziękuję za miłe słowa Ciemierniki chyba teraz najbardziej widoczne w ogrodzie, ale i inne kwiaty się powoli pchają Ławeczka.. licytacja na allegro. Szczerze powiedziawszy innej szukałam, no ale ta mi wpadła no i jest

Wiosnę zostawiam wraz z pozdrowieniami
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
jolka 21:07, 08 kwi 2020


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Po dawce kolorów.. trochę zieloności A jak zieloności to oczywiście trawniczek Skoszony, zwertykulowany, nawieziony, podlany Uff.. Mam nadzieję, że się odwdzięczy za mój trud

Graby i brzozy lada moment puszczą listki, ale teraz jeszcze gałązkowy ażur..




Nie pamiętam czy mówiłam.. ale kocham choiny kanadyjskie Ich delikatność i zwiewność nieustannie mnie zachwyca Przemilczę teraz te wszystkie momenty, kiedy się wkurzałam że słabo rosną
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
UrsaMaior 21:19, 08 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8251
Mmm choiny jak marzenie! Ale masz wypucowany ogród, stresujesz mnie;D
____________________
ogród pod lasem
Magleska 22:13, 08 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18518
Jolu same achy i ochy zostawiam
cudownie u Ciebie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies