Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

anna_g 20:01, 13 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
AgnieszkaW napisał(a)
Znowu fajne spotkanko się odbyło - jednak Ogrodowisko zbliża ludzi "zielono' zakręconych
Prezenty fajne, lampki wieczorne urocze, dobrze, że ich fotki nam pokazałaś. Ogród wystroił się w jesienne barwy i nawet "cudaki" się wtopiły w jesienną aranżację. Pozdrawiam serdecznie


Agnieszko -no faktycznie Ogrodowisko czyni dziwne rzeczy Ludzie niby obcy a tak bliscy. Super się czułam z dziewczynami - choc tematy nawet nie zawsze były ogrodowiskowe...
Lampki wieczorne to mnie się też podobają - dlatego miałyśmy siedzieć w ich blasku gdyby nie skleroza gospodyni Ale - było ognisko...
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 20:02, 13 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
eliza3 napisał(a)
Aniu, bardzo dziękuję za cudowne spotkanie, bawiłam się świetnie, jesteś wspaniałą gospodynią.
Pogoda nam dopisała, a humory ogrodniczek zawsze świetne.

Na pamiątkę spotkania



Kindzia, Ania, Gierczusia, Ula... Eliza robiła zdjęcie


Elizka - cieszę się bardzo, że udało Ci się wyrwać. Bawilam się super, chociaż rano miałam niezłego stresa Takich gości jak Wy to ja mogę mieć co chwilę Buziaki
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 20:03, 13 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Bea napisał(a)
Ciachnąć wiosną i rozmnożyć.


Bea dzięki za radę - nie próbowałam nigdy rozmnażać bukietówek ale chętnie spróbuję - uwielbiam tak "od ziarenka" chociaż czasami nie wiem co potem z tym zrobić
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 20:06, 13 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Kindzia napisał(a)
Aniu super było Wiesz
Dziękuję




Kasia ja również bardzo dziękuję... Bardzo, bardzo Twoje roślinki "zaopiekowałam" - trafki schowały się za ławką w tujach - nie bardzo mogłam je rano znaleźć ale są, posadzone i podlane - jak udokumentowałam to na zdjęciach powyżej. Buziaki
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 20:07, 13 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Gabrysia_ napisał(a)
Ania...super spotkanie miałyście....fajnie was widzieć
Miłej niedzieli


Dziękuję Gabrysiu Faktycznie było super Mam nadzieję, że to nie ostatnie i że grupa śląska będzie się często spotykać w różnych i jak największym składzie Pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 20:08, 13 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Enya73 napisał(a)
Aniu,super spotkanko Pozdrawiam niedzielnie


Anita - następnym razem może i Tobie się uda Pozdrawiam też bardzo cieplutko
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 20:19, 13 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
gierczusia napisał(a)
Aniu ... Bardzo , bardzo dziękuję ... Za wszystko .. Za zorganizowanie spotkania , za zarąbisty dżem z zielonych pomidorów ( ślina mi leci na samo wspomnienie ) za pycha ciasto i szaszłyczki ... Za atrakcje strażackie ( przyznaj sie , celowo nas zostawiliście z tą fojerką ... I ogólnie za fantastyczną atmosferę ....

Dziękuję , buziaki .... Moje akumulatory naladowane też dziękują


Eluś - jak ja siem cieszę, że byłaś, że wszystkie byłyscie... Miałam stresa przyznaję, i to niemalego jakbym nie miała tobym całe ogrodowisko zaprosiła, ale ja nie jestem tak odważna kobieta jak nasza Alinka, którą ciągle i niezmiennie podziwiam za wiele rzeczy

Ja w ogóle nie wiem jak Wam się udało spalić te szaszłyki z ciągu 5 minut kiedy ognia prawie wcale nie było jak odchodziłyśmy u Ulą Toż Wy wybitnie zdolne jesteście Kobity Z oka spuścić nie można

Elus - dlaczego Ty mi wykryłaś tego opuchlaka - czy ja go muszem mieć... no... ???? Zimno jest - jakoś mi nie po drodze biegać z latarką po nocy... ło mamma... ja załamana jezdem... Na tej azalii to faktycznie niefajnie wygląda... a obok rodek posadzony... Weź Ty mi proszę przypomnij co to na te opuchlaki jest? Mówiłaś że co? Dursban, Mospilan, fastac???

____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 20:21, 13 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
danuta_szwajcer napisał(a)
Witaj Aniu Pogoda Wam dopisała i miło Was widzieć, fajne spotkanie i jeszcze bardziej mi żal, że nie udało mi się wyrwać Ale Ty wiesz Aniu jak mi teraz ciężko, kiedyś to nadrobię) Pogode mamy cudną, bajecznie jest kolorowo i niech tak jest jak najdłużej Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i życze miłej niedzieli bo słoneczko zapewne też Ci świeci


Danusiu - dziękuję, było naprawdę bardzo fajnie. Też żałuję że nie byłaś, ale wiemy że czasami są sprawy ważniejsze... Wierzę, że jeszcze nie raz uda nam się spotkać i zorganizować spotkanie. Pogoda nam dopisała, chociaż w nocy padało, a rano było bardzo mokro i pochmurno - miałam stresa i to niemałego Dzisiaj było przepięknie, ciepło i bajecznie kolorowo... taką jesień można kochać. Danusiu - pozdrawiam i nieustannie trzymam kciuki żebyś dawała radę.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Kindzia 11:13, 14 paź 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Matko!!! jakie latarenki piękne masz! Nic się nie stresuj, ja na pewno też bym zapomniała żeby je zapalić

Twoje zdjęcie ukradnę i wkleję u siebie. To jedno z nielicznych, na którym wyszłam podobna do siebie

Trawkę hoduj, widzę, że profesjonalną opiekę ma
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 12:24, 14 paź 2013


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Aniu ... No przeca nie musisz mieć opuchlaków .. Jak jakiego zobaczysz , to zamykasz oczęta i po sprawie ... Albo najlepiej zakaz wychodzenia do ogrodu po zmierzchu i już ...

A tak serio : Owadofos , Actara , podobno Apacz .. Ze środków naturalnych wrotycz , larvanem ( mikro larwy , które wchodzą w larwy opuchlaka przez wszysssssstkie otfffory w ciele i od środka zeżerają blleeee ) ale działa i niestety jest drogie ..... Albo zaproś sobie jaszczurkę lub chrząszcze biegaczowate to może w naturalny sposób dają radę

Zawsze pomogę ... Mam już wprawę ... A może raczej
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies