Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

Madia 15:13, 19 wrz 2019


Dołączył: 28 sty 2019
Posty: 143
Widoki romantyczno - nostalgiczne Eden Rose wpadła mi w oko, będę niedługo zamawiać różne róże więc dopisuje ją do mojej listy
____________________
Magda Ogród na tle lasu malowany
Kasiolaaa 15:21, 19 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Eden Rose faktycznie zachwyca zamowilam wkoncu ją niemoge sie doczekac az u mnie bedzie tak pieknie kwitla jestem zachwycona twoim ogrodem megaaaa
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
paniprzyroda 20:17, 19 wrz 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Agnieszko, pejzaże ogrodowe jak zwykle cudne Edenki puściły u mnie znów długie baty, niestety, pewnie jak zwykle przymarzną zimą, niemniej całe krzaczki kwitły w tym roku bajecznie.
Czy powschodziło Ci wysiewane latem przymiotno?
____________________
Dwa ogrody
KasiaLangier 20:28, 19 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
AgnieszkaW napisał(a)
takie tam widoczki






Twój ogród jest dla mnie niezwykły dlatego, że uzyskałaś efekt niezwykłej harmonii z otaczającą naturą.. to połączenie jest cudowne
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Tamaryszek 21:01, 29 wrz 2019

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Agnieszko, przymierzam się do posadzenia perowskii, Twoja pięknie wygląda. Jaką masz odmianę?
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Agania 14:40, 02 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Agnieszko na jakiej wysokości i ile metrów n.p.m. macie położony ogród, bo u Was jest tak zawsze świetliście
jakbyście w chmurach mieszkali jak anioły
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
AgnieszkaW 17:56, 02 paź 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Wreszcie mam chwilę czasu na odpisywanie

Madziu, Kasiu, tak "Eden Rose" mnie zachwyca, choć nie od początku tak było, musiała się "rozbujać" przez trzy-cztery lata... Dziękuję za miłe słowa

Mariolu, u mnie też ta róża puściła długie baty, mam nadzieję, że nie przemarzną... Na jednym z pędów zawiązał się nawet pąk - to by było jej trzecie kwitnienie w tym roku
Z przymiotnem sprawa ma się tak: w szklarni w doniczusiach (i obok też się posiały) ładnie powschodziły, choć nierówno - jedne większe, inne malutkie, ale mus je przepikować, tylko kiedy? Teraz czy wiosną? W gruncie jak gdyby dopiero zaczynają, ale słabo, tylko gdzieniegdzie... Zostawiam na próbę w gruncie trzy "stare" dorodne krzaczki na przezimowanie, ciekawe, czy się uda...

Kasiu, bardzo dziękuję

Izo, mam przynajmniej dwie odmiany (sama dokładnie nie wiem, ile...). Jedna to ta podstawowa, wysoka, za to bardziej delikatna i eteryczna: 'Blue Spire', inna niższa: 'Lacey blue'. Ta pierwsza po deszczach lubi się niestety pokładać, generalnie wszystkie one wymagają jakichś podpór, ale im to wybaczam...
Na pytanie, która lepsza? nie odpowiem, obie mają swoisty urok

Agatko, cha, cha, coś w tym jest. Ta "świetlistość" wynika z istniejącej poniżej doliny/skarpy, w którą "wpływa" światło słoneczne lub mgła, stąd ten efekt 'świetlistości'. Nasz teren to mniej więcej 340 - 360 m n.p.m.



____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:24, 02 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Bajecznie piękne widoczki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anna_grreen 21:40, 02 paź 2019

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Przepiękny ogród.
____________________
Anna Na zakręcie
anabuko1 11:44, 10 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
AgnieszkaW napisał(a)
takie tam widoczki





Takie to piękne widoczki
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies