Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat

Pokaż wątki Pokaż posty

Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat

lena 20:27, 26 maj 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
co prawda nie jestem Danusia, miejmy nadzieje, ze wkrotce tu sie pojawi, ale moge wkleic Ci zdjecie z mojego ogrodu bo widze podobne zalozenie. U mnie sa robinie ale szcze powiem ze gdybym sadzila raz jescze bylyby to wisnie osobliwe umbraculifery.



____________________
Kardówka
lena 20:55, 26 maj 2015


Dołączył: 06 paź 2014
Posty: 356
a moze udaloby sie zrobic z blizszej perspektywy np jak staniesz w bramie albo w drzwiach domu?
____________________
Kardówka
GagaP 21:17, 26 maj 2015

Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 7
Ok jutro pstryknę fotkę i dodam
Pomarancza 21:45, 26 maj 2015


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 292
Leno, temat z magnolią to zupełnie inna historia. Tu, gdzie szukam natchnienia na obwódkę magnolii nie ma.

Możesz mi napisać jeszcze, co to jest to żółte na twoim drugim zdjęciu, po prawej stronie iglaka na pniu?
____________________
Czy ten plan ma sens? Zmienić pobojowisko w ogród...
frezja 21:51, 26 maj 2015


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
lena napisał(a)
co prawda nie jestem Danusia, miejmy nadzieje, ze wkrotce tu sie pojawi, ale moge wkleic Ci zdjecie z mojego ogrodu bo widze podobne zalozenie. U mnie sa robinie ale szcze powiem ze gdybym sadzila raz jescze bylyby to wisnie osobliwe umbraculifery.





Leno...pięknie tu..pałacowe klimaty
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Aga 13:07, 27 maj 2015


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Witam to jest drzewko Obiela kwitnie na biało rosnie pod ścianą domu od strony wschodniej .Chciałabym jakoś zasłonić dół i nie wiem co posadzic. Doradźcie.
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
Gardenarium 07:45, 28 maj 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Trzmielinę Fortunego po całości kilkanaście sztuk albo runiankę też gęsto. Będzie przynajmniej coś zimozielonego. To drzewko jednak robi nieporządek w tym miejscu, moim zdaniem nie nadaje się na ozdobę przedogródka w tak ważnym miejscu jak front domu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
GagaP 09:59, 28 maj 2015

Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 7
Ja też ponawiam pytanie do Pani Danusi. Chodzi mi o trzy drzewka, które chcę posadzić przed domkiem. Co wybrać: Głóg Paul'scarlet, wiśnia osobliwa czy akację umbraculioferę?
Aga 12:00, 28 maj 2015


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Gardenarium napisał(a)
Trzmielinę Fortunego po całości kilkanaście sztuk albo runiankę też gęsto. Będzie przynajmniej coś zimozielonego. To drzewko jednak robi nieporządek w tym miejscu, moim zdaniem nie nadaje się na ozdobę przedogródka w tak ważnym miejscu jak front domu.

Dziękuje za odpowiedz.Gdyby to był mój ogród i moje drzewko napewno bym tam go nie posadziła ale jest to ogród mojej sąsiadki ktorym ja sie opiekuje i nie mam mozliwości na radykalne zmiany ale w miare możliwości staram sie poprawić lub upiekszyc jej ogród.
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
EwaG 19:36, 28 maj 2015


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Aga napisał(a)
wko Obiela kwitnie na biało rosnie pod ścianą domu od strony wschodniej .Chciałabym jakoś zasłonić dół i nie wiem co posadzic. Doradźcie.


Ja bym posadziła na dole te rośliny, które radzi Ci Danusia i dodatkowo przycięła krzew. Niektóre gałęcie należy wyciąć wogóle i po kwitnieniu przyciąć na dwie "chmurki" (w dwóćh wariantach: czerwone + czerwone lub czerwone + niebieskie).

____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies