Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Paulaa 11:28, 06 kwi 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Luki super to wygląda po zmianie, Ty jednak masz rękę do tych zmian a za przesadzanie tych olbrzymów to podziwiam masz tej siły w sobie, a na taki chudziutki na fotce
Ps powiedz mi czy te jałowce tak zbrązowiały z wiekiem, czy pieski się z nimi skumplowały?
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
Mille 11:38, 06 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Kawał dobrej i pięknej roboty Ciekawa jestem jaki kolor żurawek wybrałeś, ale to pewnie tajemnica na razie Nie dziwię się rodzicom, że żal im skalniaka, bo tworzy piękną mozaikę, przynajmnie tak to na zdjęciach widzę. Przemyśl to jeszcze. Ze skalniakiem w takiej czy podobnej formie może być bardzo oryginalnie - gdyby tak ograniczyć się do kilku niskich rojnikowych plam. No ale patrząc na efekty Twojej pracy, Twoja intuicja Cię na pewno nie zawiedzie, więc i tak będzie pięknie, bo już jest
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Pawlus 11:42, 06 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 3007
Świetnie się to wszystko prezentuje. Po prostu genialnie!!! Teraz tylko wypełnienia i kopary nam opadną.
Ice dance widzę, że "krajowe". Ja kupiłem chyba sprowadzane bo intensywnie zielone i kwitnące. Chyba nic im od przymrozków się nie stanie?
Lecę robić fotki u siebie.
____________________
Trawiasto-hortensjowe ranczo ze stawem
WilczaGora 11:45, 06 kwi 2014


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Łukasz...ale super rewolucja u Ciebie !!!!

gratuluję i sił życzę
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
leon60 11:46, 06 kwi 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Łukasz rewelacja ! Kule i trawy będzie bosko
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
AlKa 12:43, 06 kwi 2014


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 2416
Super wyszło i takie duże rodo... przesadziłeś no no siłacz z ciebie Ja tam wypatrzyłam stożka jeszcze
____________________
pora na zmiany
Mirka 12:47, 06 kwi 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
No no ale rewolucje u ciebie na plus oczywiście pozdrawiam wiosennie
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Luki 15:04, 06 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Aniu dziękuje troszke się tego nazbierało a chyba będę musiał przenieść całą rabate do doniczek bo nornica wyrządziła więcej szkód niż myślałem, a ja głupi się zastanawiałem gdzie moje 20 tulipanów

Bogusiu rozmnażam żurawki w dużej ilości jesienią i w gruncie by przeszkadzały, wole dać je do doniczek w lepszą ziemię, mają wtedy lepszy start, w razie gorszej zimy można zadołować. Rojników mam mnóstwo w prawie 30 odmianach, nie powinienem kupować nowych, ale ciągle gdzieś kuszą nowymi

Doroto mam nadzieję, że będzie ładnie

Alka również pozdrawiam Najgorsze remontowe sprawy już ukończone, teraz pozostało mi siedzenie godzinami w sieci i szukanie dodatków, zasłon, grafik, krzeseł, lamp i innych drobiazgów
Buksiki i trawki to przecież klasyk mistrzyni Danusi

Milena dziękuje, teraz się zastanawiam czy wydłużyć sobie weekend i jutro jeszcze ostro popracować w ogrodzie, bo już robi się coraz później na 'grubsze' przesadzanie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 15:20, 06 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Paula ja to raczej słabiutki jestem ale jak się upre to wytargam nawet takiego wielkoluda a chudziutki to nie jestem Mam idealnie wyśrodkowane BMI
Zobaczymy czy dalszy etap zmian na rabatach będzie szedł w dobrym kierunku.
Jałowce bardzo oberwały zimą 2012, były zmrożone z jednej strony całkowicie od wiatrów, ale też od niedoboru światła. Prawdopodobnie są tam posadzone tymczasowo.

Milena skalniak musi być zastąpiony czymś super, a jak na razie nie mam na to pomysłu. Z bliska wygląda niestety troszke gorzej. Rodziców bardziej boli przesadzanie krzewów i sam fakt że ciągle coś zmieniam Jeżeli już coś wymyśle, powstanie nowy skalniak na zapleczu, aby te stało się bardziej atrakcyjne Będą miniaturowe iglaczki pełno rojników i troszke skalnych roślin
Żurawki to raczej nie tajemnica i pewnie wielu osobo nie będzie się to podobało, ale będzie mix kolorystyczny, jak na innych rabatach. Dokładnie kolejne 25 odmian. A w tym roku kolekcja prawdopodobnie dobije do 150 odmian.

Paweł Carexy krajowe zimowały w doniczkach, więc zahartowane, ale takim ze szklarni też nie powinno już nic być, przymrozki im nie zaszkodzą.
Bardzo mnie to cieszy, że się podoba, sam jestem ciekaw ostatecznego efektu

Ewo bardzo dziękuje, siły się przydadzą na dalsze prace

Olu ogromnie dziękuje, trawki w buksiakach to jest to co tygryski lubią najbardziej

Alka rodek był troszke cięzki i nieźle się z nim nagimnastykowałem, ale dało rade. Brawo stożek i jeszcze schowana trawka, ale jeszcze niewidoczna

Mirka dziękuje i również pozdrawiam
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
AgnieszkaW 16:18, 06 kwi 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
No, no, ale zmiany. Czekam na dalszy ciąg
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies