Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Tusiala 09:14, 08 kwi 2014


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Wow jaki efekt. Piękne masz te kule i stożki
anna_g 12:09, 08 kwi 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Dzięki Luki
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Milka 12:18, 08 kwi 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Luki napisał(a)
Agnieszko szczerze to nie wiem kiedy będzie dalszy ciąg oby jak najszybciej.

Mileno i po niespodziance bo tak właśnie planowałem zrobić z żurawkami, oczywiście wszystko wyjdzie w praniu bo tak szczerze to nie wiem ile jakich kolorów przyjdzie

Co do rozchodnika to mój Matrona wygląda tak

i daleko mu do ciemnych liści. Znalazłem też odmiane Touchdown Teak, ale to również nowość i niewiadomo jak rośnie. Gdzieś będzie na pewno dostępny... pytanie tylko gdzie
A ciemne odmiany słabo rosną Chocolate Drop jak i Purple Emperor, ale jak pojade następnym razem do szkółki a jeszcze coś w śmieciach będzie to zabiore na próbe.


Zmiany u ciebie piękne, znak rozpoznawczy O. jest
Ale i ten rozchodnik mnie zainteresował, wyjątkowy, śliczny
Jak się ma piesio?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
popcorn 19:05, 08 kwi 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Zaglądam i pozdrawiam!
Czy za wielkoludy płaciłeś tyle samo, czy Ci więcej policzyli? chcę zamóić przez net i zastanawiam się jak z nimi rozmawiać
pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Magda70 19:46, 08 kwi 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ale szalejesz...aż miło popatrzec
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Luki 22:21, 08 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Agata dziękuje ale jednak jeszcze mało jest 'ekstra' miejsc

Marta dziękuje bardzo, jeszcze większośc kulek wymaga poprawy, ale w przyszlym roku już będzie idealnie. Pzesiadam się teraz z wielkiej przeciętności na poprawny ogród, kolejny etap to dopieszczony i może pod koniec będę sam uważał, że tak jest. Teraz mam troszke inne zdanie

Aniu proszę bardzo

Irenko no ogrodowisko już u mnie zawitało na maksa i namieszało w głowie ale żeby źle nie zrozumieć jestem zadowolony tylko nie spodziewałem się, że aż tyle roślin będzie mi potrzebne
Rozchodnik to najzwyklejszy Matrona, ale bardzo go lubie
Piesek ma się bardzo dobrze
Zabrała go siostra i na cześć ulubionej książeczki mojego chrześniaka 'Ciapek i przyjaciele' piesek został Ciapkiem
Przedstawiam Ciapka


Karolino płaciłem standardową cene, a nawet za 'mniejsze' troszke wyhandlowałem
Również pozdrawiam.

Magda szaleje, szaleje, ale coś mnie teraz energia i zapał opuściły. Denerwują mnie pustki na rabatach w tak wielu miejscach,a nie chce sadzić czego popadnie, bo będę niezadowolony i znowu wszystko do zmian.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 22:29, 08 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Straty poczynione prze nonice są jednak większe niż się spodziewałem. dwa floksy, podgryzione dwa liliowce, 20 tulipanów, pełniki europejskie, rozwar, tawułki arendsa, boje się o moje piękne lilie, ale zawsze je omijała, a na tej rabacie wychodzą zawsze dwa tygodnie później, a już coś tam widać.
Reasumując bylinówka praktycznie przestała istnieć, zostało z 10 roślin i pełno dziur, a sadzić się boje bo znowu zeżre pasożyt jeden .....................
Nie ma tego złego, mam pomysł na zmiany, ale muszę to zrobić jakoś bez wiedzy rodziców, bo gdybym teraz zaczął kopać zostałbym uduszony Majówka będzie stanowczo za krótka.
Ćwczenia na kręgosłup będę musiał już dzisiaj rozpocząć, aby być w pełni sił. Tylko pogoda może zniweczyć plany.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Mille 22:43, 08 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
O matko! Jaki uroczy ten piesek! Przygarnęłabym od razu))
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Matka 23:19, 08 kwi 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Łukasz Tyś specjalista żurawkowyjak myślisz co to za jedna?


____________________
U Matki
Luki 09:22, 09 kwi 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Mileno piesek miał chyba z 15 chętnych do nowego domku, w końcu został z nami Psotnik okropny

Bogdziu taki piękny kolorek wiosną może mieć tylko żuraweczka Redstone Falls tak na 99% oczywiście piękne sadzonki.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies