Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

alinak 22:41, 27 cze 2016


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
A u mnie krwawnik kichawiec zapomniany rośnie pod świerkiem .
Własnie sobie siedzę i dumam za co lubię to forum. tu wszystko staję sie jasne i proste.
kompozycje bardzo udane, ale ten fakt już u ciebie nie dziwi,bo tu wszystko dokładnie przemyślane.
Ze spotkania jechałam w takiej burzy że miałam obawy jak to się skończy,
a ty jak ?,bo wyjechaliśmy o jednej porze.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Luki 22:54, 27 cze 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Danusiu dziękuję, bardzo mi miło, a na rozmowy na pewno jeszcze będzie okazja

Marzenko pobiegłem wczoraj na szybko zdjęcia machnąć

Kasiu niestety to jedyny minus wszystkich spotkań, zawsze są za krótkie ale oby było ich jak najwięcej.

Asiu zroibłem dla Ciebie dzisiaj zdjęcia, ale w ostatniej chwili mi się przypomniało i wyszły rozmazane bo z nieba na plecy mi kapało Jutro powtórzę zdjęcia.

Kasik brakowało Was, ale jeszcze na pewno będzie jakaś okazja i mam nadzieję, że nie jedna. Dziękuję w imieniu rabatki

Sebek
już zapodaję

Olu ja tam nie wiem jakoś brak miejsca i zbyt duża ilość zachcianek zmusza do upychania i jakoś tak wychodzi, chociaż teraz to chyba juz przesadziłem i obawiam się o efekt.

Edytko ładnie, ale ja obawiam się, że z daleka źle by to wyglądało, trzeba by mieć rabatę na którą tylko z niewielkiej odległości się patrzy bo połączenie samo w sobie z bliska super wygląda
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 23:02, 27 cze 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Iwonko szałwii czasem trzeba pomóc bo po deszczu czasem się lekko kładzie, ale nie leży, to odmiana Blue Queen, bardzo ją lubię. Różowa Rosenwein też ładnie kwitnie, ale kładzie się niemiłosiernie i musi być wiązana.

Róże po 25 i jak dla mnie to świetna cena, mimo że będą rosły za płotem bardzo się z nich cieszę

Mnie do zakupu pomarańczowych róż jeszcze sporo brakuje bo nawet nie wiem, czy trawnik zostanie mi udostępniony, a czarno to widzę, ale na tapecie mam na razie Capri, Summer Song i Lady of Shalott, jak wybiorę to jedną, a mam na to sporo czasu

Reniu odpowiedź powyżej

Kamilo dziękuję, już 3 sezon jest ze mną ta rabata

Kasiu uwielbiałem w szkole geometrię i byłem z niej bardzo dobry, na studiach geometrię wykreślną wręcz uwielbiałem i byłem z niej prymusem, może dlatego dobrze mi idzie cięcie

Gosiu czego ja to bym jeszcze w ogrodzie nie chciał ale parę rzeczy próbuję jeszcze powoli realizować... bardzo powoli

____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
alinak 23:04, 27 cze 2016


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Luki zapomniałam ci napisać że jak nie wiesz co z rojnikami zrobić to ja chętnie przygarnę po jednym kwiotuszku z tej pięknej kolekcji.te z brązową kropką są cudowne.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Luki 23:10, 27 cze 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Irenko tak Wojsławice to konieczność, trzeba tą ilość spotkań rozkręcić bo był przestój w tym temacie, a to chyba najlepszy element forumowego życia

Wojtku krwawnik kupiłem w Goczałkowicach przy okazji wyjazdu na spotkanie.

Aniu dziękuję Ci za tyle miłych słów, bardzo dziękuję



Napisać muszę, że połączenie krwawnika z Artemis podsunęła Agata z pszenicznej ja tylko dostawiłem i zdjęcia zrobiłem



Alinko bardzo mi miło
Ze spotkania ja wyjechałem dużo później od Ciebie byłem jeszcze jak była burza i po niej na spokojnie pojechałem do domu, tylko troszkę deszczu było po drodze.
Rojniki masz załatwione
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Luki 23:17, 27 cze 2016


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Natyrałem się dzisiaj w ogrodzie za przeproszeniem jak dzika świnia, całe 3 wory upchane zielskiem i ścinkami.
Trawnik skoszony, przedogródek przycięty i odchwaszczony, reszta trzmielin ogolona, buksy w gęstej zabudowie też ogarnięte, chociaż przypomniało mi się, że jeszcze 4 pominąłem, warzywnik błyszczy i multum chwastów wyrwanych tam gdzie popadło.
Zostało mi tylko po nawozić kilka roślin i konieczny detoks ogrodowy bo po dzisiaj mam dość.
Zrobiłem troszkę zdjęć, ale padam na twarz, mam jeszcze z soboty od Kapiasa zdjęcia, ale te może też jutro

jeszcze dwa żywopłoty do przycięcia... ehhh nie myślę, bo jeszcze coś mi się przypomni.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Iwk4 23:26, 27 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Jak ty to wszystko w jeden dzień ogarnąłeś, to ja nie mam pojęcia. Może gdybym w tym tempie pracowała, to zielsko nie zdążyłoby urosnąć, a tak siedzę i się gapię, a na rabatach rośnie

Musze sobie te szałwię zapisać.... tyle jest tych odmian ...

Róże zapisałam. Summer mam, ale jeszcze nie kwitnie
____________________
Ogródek Iwony II
Madzenka 23:41, 27 cze 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
no to mamy nowy szlagier forumowy kichawiec z Atremis


Ps. W przeciwienstwie do Ciebie mam lenia ogrodowego. Dobrze ze wkrotce jade na urlop to po powrocie wróci mi zapał.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
butterfly 08:01, 28 cze 2016


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Luki, oj jak porozpieszczalesz moje zmysły. .. głównie wzrok, węch czuję się pominięty
Powiem Ci że ta rozsiane szałwia zrobiła duża robotę. Jest pięknie.
Ja po ostatnich oględzinach wiem że mam za dużo bladych róż. .. albo za bardzo się rozszalaly.
Idę znów oglądać
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
Kawa 08:21, 28 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hej Łukasz
śliczna ta artemis i krawnik i reszta of corse
macham chłodkiem
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies