Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Łukasza :)

Iwk4 08:42, 27 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Luki napisał(a)
Połączenie Artemis z krwawnikiem kichawcem

Bardzo udane zestawienie. Do tego Melica Cilliata i jest śliczna rabata w bieli
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 08:51, 27 cze 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Łuki, bylinowa piękniejsza, niż rok temu.
Wszystko się rozrosło, róże dają czadu.
Jaką masz szałwię, co tak prosto rośnie w górę?

Artemis są wypasione. Nie wiem po ile płaciłeś, ale moja z gołego korzenia sadzona do twojej jest malutka.

Piszesz, że marzą ci się pomarańczowe róże. Mój Zbyszek takie uwielbia. Udało mi się z różą Ashram. Summer song jeszcze nie kwitnie. Ale muszę wymienić Abrahama, bo mi tam nie pasuje. Masz może kandydatki? Ty masz zawsze wszystko zaplanowane, to się pytam
____________________
Ogródek Iwony II
ren133 09:19, 27 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Iwk4 napisał(a)
Łuki, bylinowa piękniejsza, niż rok temu.
Wszystko się rozrosło, róże dają czadu.
Jaką masz szałwię, co tak prosto rośnie w górę?

Artemis są wypasione. Nie wiem po ile płaciłeś, ale moja z gołego korzenia sadzona do twojej jest malutka.

Piszesz, że marzą ci się pomarańczowe róże. Mój Zbyszek takie uwielbia. Udało mi się z różą Ashram. Summer song jeszcze nie kwitnie. Ale muszę wymienić Abrahama, bo mi tam nie pasuje. Masz może kandydatki? Ty masz zawsze wszystko zaplanowane, to się pytam


Podpinam się pod pytanie Iwonki w kwestii pomarańczowych róż

____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
kamila66 10:03, 27 cze 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Luki napisał(a)
Buksy częściowo już przycięte, Evergoldy w połowie padły, Variegata wysadziłem, a Ice Dance podzieliłem, fajnie wyglądały buksy zatopione gęsto w trawach, ale już zaczęły się deformować i nie rosnąć w zacienionych miejscach, więc trzeba było ograniczyć trawki


Ładna kompozycja
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Kindzia 11:58, 27 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Stożki masz jak modele matematyczno-geometryczne...teraz mi się przypomniało właśnie, jak patrzę na Twoje buksy, czasy kiedy dzieciarni w szkole na temat stożka przynudzałam...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
alis 12:18, 27 cze 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Luki napisał(a)
Połączenie Artemis z krwawnikiem kichawcem


Cudnie!
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
malgorzata_s... 12:21, 27 cze 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
No nie,Luki ją też takie kcemTylko gdzie??Bosko to zestawiłeś
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Milka 12:27, 27 cze 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
No to teraz już wiem, co to za biała roslinka u Kindzi, to krwawnik kichawiec, sliczny jest i do róży bardzo pasuje. Fajnie było znowu się widzieć, kolejne spotkanie, to Wojsławice, ciekawa jestem czy w tym roku zaskoczą nas jakimiś trawami, które nie znamy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
wojtas2101 19:42, 27 cze 2016


Dołączył: 24 wrz 2012
Posty: 1762
Łukaszu,
Gdzie zdobyłeś taki krwawnik u mnie tylko pospolite?
____________________
Ogród przydomowy - Hosty Wizytówka-Ogród przydomowy-Hosty
anna_g 21:04, 27 cze 2016


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Luki napisał(a)
Buksy częściowo już przycięte, Evergoldy w połowie padły, Variegata wysadziłem, a Ice Dance podzieliłem, fajnie wyglądały buksy zatopione gęsto w trawach, ale już zaczęły się deformować i nie rosnąć w zacienionych miejscach, więc trzeba było ograniczyć trawki


No i różanka pokadrowana by nie było widać, np niezebranych ścinek po buksach





Łukasz no i znowu siedzę i się wzruszam widokami.... Jessssuuu jaką Ty masz piękną tą bylinową (no sorry wiem że już to mówiłam kilka razy ale co ją widzę to muszę się powtórzyć). To zestawinie kolorów mnie rzuca na kolana i już... A buksy - po prostu idealne.
A widzisz, a my u Kindzi się zastanawialim co to za roślina jest - były obstawienia że Maruna - bo kwiat rzeczywiscie podobny choć listki inne, a to krwawnik kichawiec i to w dodatku Twój i super pasuje do Artemisa. Masz Chłopaku talent.
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies