Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Trzy jabłonie - marzenia o ogrodowym azylu

Pokaż wątki Pokaż posty

Trzy jabłonie - marzenia o ogrodowym azylu

ewsyg 17:19, 12 lut 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Karolinko

Wiesz ja myślałam, że to nasza Perełka Zachodu Bardzo podobna, jak znajdę zdjęcie to Ci podeślę

____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Karolinek 17:29, 12 lut 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Perła też piękna! Ale wydaje mi się, że kolorem wody się przede wszystkim różnią.
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
ewsyg 17:29, 12 lut 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Oto nasz Perełka Zachodu



____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 17:30, 12 lut 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Znasz to miejsce Fakt, kolor wody troszkę inny
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
ewsyg 17:34, 12 lut 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Pytałaś co dosadzić do żywopłotu. Zobacz tu, jest żywopłot z tawuły, kwitnący, fajnie to może wyglądać w połączeniu z tują

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1670-ogrodowy-spektakl-trwa?page=38
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
renatamama3 17:59, 12 lut 2014


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Znamy ,się z wątku kuchennego ,przybiegłam do twojego ogrodowego.W Dobrzycy byłam kilka lat temu chyba z 6 już będzie .Jeziorko cudne ,myślałam ,że to Turkusowe nad naszym pomorzu .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Karolinek 18:19, 12 lut 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 966
Ewa, nie znałam dotychczas tego miejsca, ale dzięki Tobie poznałam nowe ciekawe miejsce i to krajowe
Piękny ten żywopłot z tawuł. Ciekawe ile miejsca trzeba mieć. Temat do przemyślenia.

Renatko, fajnie że zajrzałaś. Mam spore plany ogrodowe na wiosnę i mam nadzieję, że większą część z nich uda mi się w tym sezonie zrealizować. Zapraszam! Wówczas będzie bardziej ogrodowo w moim wątku.
____________________
Trzy Jabłonie-marzenia o ogrodowym azylu
iwonadm 19:33, 12 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
witam Cię serdecznie
Twój ogródek też pięknie się rozwija
ja jestem na początku drogi ogrodowej wszystko przed nami
z przodu domu te kulki to bukszpany wędrują ze mną już do 2 ogródka, naprawdę wiele przeszły.
Były sadzone potem wykopane po 4 latach, potem miesiąc leżały zadołowane na kupie ziemi przed domem, w końcu ostatecznie trafiły przed dom.
Zdjęć cisa jeszcze nie mam chcę go formować w prostokąt, dostałam 2 dość wysokie sadzonki od Taty. Sam je wyhodował. Na wiosnę zapraszam z pewnością zamieszczę zdjęcie.
Ja też mam plany na wiosnę, będziemy się na wzajem wspierać.
Pozdarwiam
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
iwonadm 19:33, 12 lut 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
witam Cię serdecznie
Twój ogródek też pięknie się rozwija
ja jestem na początku drogi ogrodowej wszystko przed nami
z przodu domu te kulki to bukszpany wędrują ze mną już do 2 ogródka, naprawdę wiele przeszły.
Były sadzone potem wykopane po 4 latach, potem miesiąc leżały zadołowane na kupie ziemi przed domem, w końcu ostatecznie trafiły przed dom.
Zdjęć cisa jeszcze nie mam chcę go formować w prostokąt, dostałam 2 dość wysokie sadzonki od Taty. Sam je wyhodował. Na wiosnę zapraszam z pewnością zamieszczę zdjęcie.
Ja też mam plany na wiosnę, będziemy się na wzajem wspierać.
Pozdarwiam
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
eda 19:34, 12 lut 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Karolcia ale ale fajnie u ciebie i tyle energii Zdjęcia od razu mnie obudziły tyle w nich słońca Dziennnki
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies