Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nasz przydomowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasz przydomowy ogródek

ircia 15:02, 11 sty 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Fajnie Zbyszku, ze zmieniasz ogrod z czasem. Ja też uważam, że forum pobudza nas do inspiracji i wpływa na wygląd naszych ogrodów. Mam nieustanne wrażenie patrząc na piękne, wypracowane i starannie zaaranżowane zakątki, że mój ogródek to taki Kopciuszek.....
Kto wie jednak, jak ten Kopciuszek będzie wyglądał za kilka lat
A co do irysa - czy należy do tych największych odmian? Po prostu zachorowałam na niego! Muszę go mieć, idelanie będzie pasował do mojej rabatki pod oknem, więc proszę o jak najwięcej info
____________________
Ogród Irci
zbigniew_gazda 15:32, 11 sty 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Irenko - czy do tych największych to nie wiem - wstawiam kilka ujęć :









Jeżeli byś ich chciała - to wyślę kłącza . Podaj adres na Pw .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Sebek 17:50, 12 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ten błękitny irys obłędny
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ircia 19:24, 12 sty 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Zbyszku, w tym irysku naprawdę zakochałam się . Dzięki bardzo za życzliwość i hojność Ale przesyłka do Danii... gdyby to były nasiona, to nie ma problemu, ale pokaźna przesyłka to pokaźny koszt Kurde, zazdroszczę wam wszystkim, że jesteście tak blisko siebie Może trafię tutaj na podobnego.
____________________
Ogród Irci
zbigniew_gazda 21:06, 12 sty 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Irenko nie ma sprawy. Życzę Ci abyś znalazła podobnego u siebie. A jak będziesz w Polsce - to czekają kłącza .
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
ircia 21:16, 12 sty 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Super Zbyszku!!! A z jakich okolic jesteś?
____________________
Ogród Irci
zbigniew_gazda 21:31, 12 sty 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
ircia napisał(a)
Super Zbyszku!!! A z jakich okolic jesteś?


Piękne Podkarpacie - zobacz na mapę ogrodową , ona wszystko Ci powie.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
ircia 16:04, 13 sty 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
ojjj, daleko do Ciebie Zbyszku... Chociaż, kto wie......
Wyobrażam sobie, jak pięknie (myślę, że cicho i spokojnie) musi być w Waszej okolicy. W tamtych okolicach jeszcze nigdy nie byłam, bo zawsze było mi za daleko (mieszkałam na drugim krańcu, w Polsce płn.-zach.)
____________________
Ogród Irci
EPODLAS 20:46, 13 sty 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Piękne irysy masz Zbyszku. Po obejrzeniu Twoich doszłam do wniosku, że mam za mało tych pięknych kwiatów. Tydzień temu byłam na działce i zauważyłam że szczypiory wypuściły irysy holenderskie. Ale one rosną w wyjątkowo zacisznym miejscu. Wyobrażasz sobie w styczniu, a one mają już po 15 cm. Kiedyś kupiłam cebulki i tak zostały. Chociaż przyznam, że nie przepadam za jego papuzimi kolorami. Ale jak są, to niech zostaną.
____________________
Mój ogród
Mala_Mi 20:58, 14 sty 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zaprosiłąm się do Twojego ogrodu i jak na razie zdążyłam przeczytać tylko kilka pierwszych stron......napewno przeczytam więcej, a na razie "Śliwowiśnia ma piękne kwiaty w maju .Owoce jej to takie małe jabłuszka - bardzo twarde i wiszą na drzewie aż do zimy. W czasie tęgich mrozów i dużych opadów śniegu są przysmakiem sójek " to Twój cytat gdzieś z początku.....śliwowiśni jeszcze nie mam, ale jak mój mąż się dowie, że to lubią sójki, napewno zakupi jakiś krzaczek..... Z zamiłowaniem dokarmia i obserwuje ptaki.

Nie dość, że sąsiedzi, to nawet pokrewni w profesji..... też projektowanie.....tylko stali. W każdym razie politechnika....i być może rzeszowska
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies