Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pomóżcie wyczarować mi ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Pomóżcie wyczarować mi ogród

JoannA 23:35, 16 wrz 2015


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Viola napisał(a)

Asiu, stipy oczywiście tak, jeżówki mam, trochę od Ani Małej Mi, trochę z Biedronki więc nasionek będę miała sporo, ale o stipę poproszę

Podaj namiary
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Toszka 09:38, 17 wrz 2015


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Jak o zrywaniu darni - to sie odzywam. Jak było o różach to siedziałam cicho, bo to nie moja bajka
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Viola 16:41, 17 wrz 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Toszka napisał(a)
Jak o zrywaniu darni - to sie odzywam. Jak było o różach to siedziałam cicho, bo to nie moja bajka


Ha, ha to specjalnie Ci dzisiaj fotki pstryknę, żebyś oczy nacieszyła

Toszko, pamiętasz moją przygodę z cisami? Znaczną część (chyba 15 z 20) udało mi się uratować. Przesadziłam w inne miejsce, ale wcześniej ziemię przygotowałam jak mówiłaś (mączka bazaltowa, kompost, trochę żwirku), a ten pasek, na którym one wcześniej rosły przekopałam szerzej, nawiozłam obornikiem kurzym i innymi dobrodziejstwami (mączką i kompostem)i zostawiłam na zimę. Dzisiaj tu ziemia jest jak marzenie, dżdżownice grube jak palec i fajna taka ziemia się zrobiła. Będę tu sadzić tuje, mam nadzieję, że się przyjmą Dzięki za dobrą radę
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Toszka 17:54, 17 wrz 2015


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Niech ci Kochana będzie na zdrowie
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
kosolka 20:48, 17 wrz 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
"Widzę" że jesteś umęczona, ale szczęśliwa. Dużo rzeczy cieszy teraz,gdy zaczęło wszystko odżywac po lecie i gdy trochę się dzieje nowego Fajnie
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Viola 21:50, 17 wrz 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Jakby ktoś myślał, że się obijam to proszę - na zdjęciach widać, że nie. Wprawdzie roślin brak, ale co tam, kiedyś będą na razie rabata w trakcie pierwszego etapu produkcji



A to druga strona ogrodu - tu po poszerzeniu rabaty będą tuje, muszę się odgrodzić od przyszłych sąsiadów, którzy planują budowę.
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Viola 21:53, 17 wrz 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
kosolka napisał(a)
"Widzę" że jesteś umęczona, ale szczęśliwa. Dużo rzeczy cieszy teraz,gdy zaczęło wszystko odżywac po lecie i gdy trochę się dzieje nowego Fajnie


Astry zaczęły szaleć na dobre, też mam wrażenie, że im lepiej teraz jak jest chłodniej

____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Marga 22:17, 17 wrz 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Śliczne te Twoje astry! Może i ja sobie posieję
____________________
Ogród dla moich synków
JoannA 22:53, 17 wrz 2015


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Astry piekne, kawal rabaty sie szykuje.
Masz Violu turzyce Ice Dance bo nie zauwazylam.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Viola 23:02, 17 wrz 2015


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
JoannA napisał(a)
Astry piekne, kawal rabaty sie szykuje.
Masz Violu turzyce Ice Dance bo nie zauwazylam.

Mam, Asiu, sześć sztuk. W zeszłym roku późną jesienią kupiłam jedną sadzonkę, w tym roku już mam sześć
Pierwsze zdjęcie z wczesnego lata, teraz (ostatnie zdjęcie) już są grubsze, ale mam nadzieję, że w przyszłym roku jeszcze raz je podzielę i będzie sporo
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies