Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

paulina_ns 21:02, 28 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Żeby nie było,że nic nie robię dziś wsadziłam 40 szt. truskawek i 11 szt. malin Mam nadzieję, że w przyszłym roku chłopaki będą mieli co podjadać
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
jolka 23:54, 28 paź 2013


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Super Nie ma to jak wygrzane na słoneczku truskaweczki z własnego ogródka.
Miłego tygodnia Paulinka


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
paulina_ns 07:15, 29 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
jolka napisał(a)
Super Nie ma to jak wygrzane na słoneczku truskaweczki z własnego ogródka.
Miłego tygodnia Paulinka




Wzajemnie Jolu
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Luckaa 11:47, 29 paź 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
hej ja w niedziele posadziłam truskawki, jestem bardzo zadowolona bo byłam pewna że w tym roku nie damy rady, nie ma to jak swoje zbiory z ogródka.
____________________
Lucyna
paulina_ns 12:25, 29 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Luckaa napisał(a)
hej ja w niedziele posadziłam truskawki, jestem bardzo zadowolona bo byłam pewna że w tym roku nie damy rady, nie ma to jak swoje zbiory z ogródka.


Mam nadzieje,że doczekam się tych zbiorów pozdrawiam.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 16:22, 29 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Kurcze, ale pustki już w sklepach ogrodniczych, traw ozdobnych już nie ma, nawet kory sosnowej nie dostałam, a tam gdzie była to w kosmicznej cenie....Chyba najwyższa pora pogodzić się, że to już jesień i koniec zakupów w tym roku...
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
jolka 16:52, 29 paź 2013


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
No to ja zapewne już b.admirationa nigdzie nie kupię.
Nie wspominając o cyprysikach

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
paulina_ns 17:11, 29 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
jolka napisał(a)
No to ja zapewne już b.admirationa nigdzie nie kupię.
Nie wspominając o cyprysikach



Zapytaj w parku M, oni mają tam sporo berberysów, ale nie wiem, czy akurat admiration i jak już będziesz to przy okazji zapytaj o odmianę Tiny Gold i cenę
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Joanna___ 17:49, 29 paź 2013

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Jedni sadza truskawki a inni wyrywają truskawki
Ja w tym roku likwidowałam małe poletko,jakieś 100metrów kwadratowych.Zachciało mi się brzozy sadzic
Paulina,korę zamawiaj u lokalnych dostawców.Ja sobie znalazłam,zamawiałam juz kilka razy,taniej niż w ogrodniczym,dowóz gratis od 15 worków i pod sam dom.Kory to Ci jeszcze tyle pójdzie,że za głowę się złapiesz niestety(:
Ja jeszcze w tym sezonie chciałabym upolowac duże szmaragdy ale rzeczywiście ogrodnicze już "świecą"
____________________
paulina_ns 18:51, 29 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Joanna___ napisał(a)
Jedni sadza truskawki a inni wyrywają truskawki
Ja w tym roku likwidowałam małe poletko,jakieś 100metrów kwadratowych.Zachciało mi się brzozy sadzic
Paulina,korę zamawiaj u lokalnych dostawców.Ja sobie znalazłam,zamawiałam juz kilka razy,taniej niż w ogrodniczym,dowóz gratis od 15 worków i pod sam dom.Kory to Ci jeszcze tyle pójdzie,że za głowę się złapiesz niestety(:
Ja jeszcze w tym sezonie chciałabym upolowac duże szmaragdy ale rzeczywiście ogrodnicze już "świecą"


Nie było Ci szkoda truskawek? Dawałaś pod nie folię? bo wyczytałam,że niektórzy tak dają? mi się udało, bo babcia mojego M, mieszka na wsi i dała nam ile chcieliśmy mamy u niej jeszcze zarezerwowane 20 szt. malin, bo moje chłopaki uwielbiają malinki Jola podała mi namiary, gdzie 100l jest za 10 zł, ale już nie mieli, mam dzwonić jutro, póki co potrzebuję ok. 8 worków, a jak będę potrzebowała więcej zrobię tak jak piszesz Świecą, świecą, u nas szmaragdów pod dostatkiem, ale raczej do nas się nie wybierasz?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies