Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Małymi kroczkami do celu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do celu...

paulina_ns 22:41, 25 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
jolka napisał(a)
Hej Widzę, że szalejesz ogrodowo
Hosty raczej w słoneczku będą się męczyć.
Kora.. wydaje mi się że z 3-4 worki Ci wejdą.
Gdzie się jutro wybierasz po trawki??

Macham, pozdrawiam





No nareszcie jesteś !!! Jadę do tej Akacji po korę i przy okazji zerknę na jakieś trawki, poszukuję tego Twojego miskanta morning light, gdzie go kupowałaś? ja również macham i pozdrawiam )
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 22:42, 25 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Hosty Ci spali lepiej berberysy miniatury tam się sprawdzą


żółte, czy czerwone?
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Luckaa 08:18, 26 paź 2013


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Jak posypiesz kore od razu zrobi się pięknie, bo bedzie widac roslinki, nie moge się doczekac zdjęcia!
____________________
Lucyna
paulina_ns 10:51, 26 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Luckaa napisał(a)
Jak posypiesz kore od razu zrobi się pięknie, bo bedzie widac roslinki, nie moge się doczekac zdjęcia!


Niestety moje dzisiejsze plany legły w gruzach, wczoraj mieliśmy gości, którzy nas opuścili nad ranem i nie mam siły na nic, nie wyspana z bolącą głową nie wiele zdziałam, więc piękny słoneczny dzień zmarnowany
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
aleksandra_g 22:09, 27 paź 2013


Dołączył: 07 cze 2013
Posty: 1736
wpadam z rewizytą i kochaaana musze przyznać, że przy Tobie to ja mały pikuś jestem ty to dopiero masz hektary trzymam kciuki! i będę zaglądać.... mam nadzieję, że obu nam uda się stworzyć swoje wymarzone ogrody

aaaa i zapomniałabym wspomnieć, zazdroszę przeokrutnie tych widoków, tych gór, niby w morzu zakochana ale patrzę i wzdycham... z zazdrości

pozdrawiam serdecznie
____________________
Alex. Rzucona na głęboką wodę... zakładam swoją zieloną odskocznię
malgorzata_s... 22:13, 27 paź 2013


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Kolorek jaki wolisz chociaż czerwieni masz tam już sporo więc może żółte
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Agania 17:17, 28 paź 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Paulinko, zdjęcia magnolii, wyszukałam i możesz zobaczyć u mnie są specjalnie dla Ciebie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
paulina_ns 20:59, 28 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
aleksandra_g napisał(a)
wpadam z rewizytą i kochaaana musze przyznać, że przy Tobie to ja mały pikuś jestem ty to dopiero masz hektary trzymam kciuki! i będę zaglądać.... mam nadzieję, że obu nam uda się stworzyć swoje wymarzone ogrody

aaaa i zapomniałabym wspomnieć, zazdroszę przeokrutnie tych widoków, tych gór, niby w morzu zakochana ale patrzę i wzdycham... z zazdrości

pozdrawiam serdecznie



Olu, mam, mam, ale co z tymi hektarami robić? uda nam się na pewno, każdy zaczynał od zera Widoki tutaj są wspaniałe, w końcu działka była rekreacyjna i nie chcieli nam przekwalifikować na budowlaną, ale udało się i mamy co podziwiać Zaglądaj, zaglądaj ile chcesz, ja również pozdrawiam !!!
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 21:00, 28 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Agania napisał(a)
Paulinko, zdjęcia magnolii, wyszukałam i możesz zobaczyć u mnie są specjalnie dla Ciebie


Dziękuję i już zerkam
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
paulina_ns 21:00, 28 paź 2013


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kolorek jaki wolisz chociaż czerwieni masz tam już sporo więc może żółte


Małgosiu będą żółte, masz rację za dużo czerwieni
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies