Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Tusiala 08:29, 02 gru 2013


Dołączył: 14 paź 2013
Posty: 3937
Zawsze u Ciebie podziwiam piękne klony Wspaniałe zdjęcia wstawiłaś. Widziałam u Ciebie też karaganę. Moja w tym roku już w sierpniu straciła liście i nie wiem teraz co jej sie stało. Czyżby złapała jakąś chorobę?
Fajne takie zdjęcia z przeszłości. Rety to już prawie 10 lat temu były robione
Agania 18:47, 02 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kasik napisał(a)
A u Ciebie czy z liśćmi czy bez liści to i tak pięknie.

A i ten serbuś i tak w ogóle pięęęęęęknie.



Sosny też są piękne, kosodrzewina Witer Gold jest żółta jesienią i zimą, na wiosnę znowu robi sie zielona



Pinus Tungberga Ogon, też ma ciekawe igły jesienią


____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:50, 02 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
paniprzyroda napisał(a)
ja już wiem, mam miejsce dla klona, wyrzucę wierzbę, która rośnie pomiędzy oczkami i mnie denerwuje już od dawna, a posadzę klona, hejj!!


Musisz decyzję sama podjąć, ale ja też tak mam, jak trzeba, to przesadzam, albo wyrzucam, ale raczej to pierwsze
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 18:53, 02 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gierczusia napisał(a)


Ps.. Czy widziałaś moźe fotkę mojego iseli fastigiate..???. Cosik mi zachrował... Jak znajdziesz chwilkę , to kukniesz do mnie ??... Plizzzzz... Masz tyle iglaczków , moźe mi cuś pomożesz z diagnozą....


Szara pleśń, trzeba skrócić do zdrowej gałązki

Odpisałam u Ciebie, ale u siebie piszę, gdzyby kogoś jeszcze trapiła ta problema
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Bogdzia 19:03, 02 gru 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
gierczusia napisał(a)


Opuchlaki ukradły ..


Jak to dobrze miec takiego wroga na którego wszystko mozna zwalic.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Agania 19:03, 02 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
asc napisał(a)


Ja mam pompę, ale ją wyciągam na zimę, bo by mi zamarzła.. zastanawiam się jak to masz zrobione, że nie zamarza.. podyskutujemy kiedy o tym, czyli wszystkie parametry fizyczne Ja na zimę wkładam elektryczną przerębel z napowietrzeniem. I zapomniałam napisać, że twoje lilie wodne wymiatają.. po prostu cudne


Aniu pompy chodzą, zanurzone w wodzie tak, żeby na powiezrchni powstał bulgotający gezjer imieniem.......... Bulgot

Przerębel, mi wiatr porywał, bo był ze styropianu, albo z plastiku, pompy są cieżkie i nie zamarzają i woda też w obręgie Bulgota
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:07, 02 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Agatko jak wchodzę do twojego ogrodu to wyleźć nie mogę. A ta pogiętość to taka śliczna jest




Ona się tak sam wygina, nigdy nie miała palika
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 19:10, 02 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
gierczusia napisał(a)
To tak , jak ja .... I też jestem fanem " jejmosci pogietości "


Jej mość pogiętość dla fanki

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kindzia 19:13, 02 gru 2013


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ale wsiąkłam u Ciebie znowu...piękne zdjęcia! I te poskręcańce!!!! Super są!

Już sobie odpuściłam klona palmowego i znowu mnie bierze...

Mam dwa klony szczepione golden globe. Piękne są aż do pełnego lata, niestety Rosną na słońcu i niemiłosiernie mu żółciutkie liście przypala...i ciągle myślę czy się przyzwyczają do słonka, czy przesadzić je trzeba...raczej sprezentować komuś...nie mam miejsca z cieniem dla nich

Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Agania 19:18, 02 gru 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Bogdzia napisał(a)
Jak na tą pore roku nie jest źle a nawet jest ładnie.


Mnie zachwycają brzozy one zawsze wyglądają atrakcyjnie



____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies