Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Alija 17:36, 28 lis 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8630
Agatko, widzę, że cięższe roboty ruszyły pełną parą, będzie pięknie i elegancko.
Koteczki słodkie, dobrze działają na psychikę (przynajmniej u mnie tak to działa).
Trzymam kciuki za Twoje leczenie, będzie dobrze, zdrowiej szybko. Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
kasiek 18:13, 28 lis 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Woooo no jak Agania os robi to będzie szał ciał! Trzymam kciuki i będę zaglądać bo uwielbiam roboty i zmiany, zwłaszcza w Twoim wydaniu Na razie droga i pierwsza kostka wyglądają bardzo dobrze, dręcz fotkami ile możesz
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Monia81 19:07, 28 lis 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7964
Super, że te roboty ciężkim sprzętem już ruszyły i kostka jest już układana, masz tego podjazdu sporo... młode kociaczki może łobuziaki, ale ile radości nam ci figlarze dają
Agatko trzymam mocno kciuki za leczenie, obyś trafiła na lekarzy, którzy potrafią walczyć z tą chorobą i żeby ci pomogli i to leczenie zaczęło przynosić dobre skutki. buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Magleska 20:03, 28 lis 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Agatko
cieszę się ,że udało ci się wedrzeć oknem czasem tak trzeba ......trzymam kciuki żeby Ci pomogli

a podjazd i prace brukarskie foć często -lubię takie relacje z prac
śliczną kostkę wybrałaś

małe kocie rozrabiaki słodkieee

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 20:09, 28 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Trzymam kciuki za skuteczne leczenie. Kociaki mają fajne lamparcie cętki Korytowaliście pod kostkę i podbudowę czy tak jak było i kamień wysypany? Fajnie będzie na bank, czyli do strefy warzywnej nowa ścieżka, super, będzie wygoda Musiałaś jakieś rośliny ewakuować na czas robót czy się mieszczą bez przesadzanek?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
greg66 08:33, 29 lis 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4556
Agatko no robota wre. To faktycznie zima niech przyjdzie do Ciebie później. Dużo zdrowia życzę
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
jolanka 18:45, 29 lis 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Dawno mnie nie było. Miałam nadzieję, że u Ciebie leczenie przyniosło już pozytywne skutki a tu czytam o szpitalu i leczeniu
Współczuję bardzo i baaaardzo mocno trzymam kciuki za pozytywne efekty. Będzie dobrze
Budowlanka niesamowita ale jak skończą to dopiero będzie widok
(bardzo podobne, tylko płyty a nie kostkę kupiłam na ścieżki i placyk pod grill)
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
ElzbietaFranka 20:38, 29 lis 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13828
Agania napisał(a)

Klony o purpurowych liściach tak się wybarwiają:
1. Acer japonicum Atropurpureum
2. Acer palmatum Garnet

Bergenia tak się ładnie przebarwia przy wodzie i w słonecznym zachodzącym
słońcu

W tamtym roku już nie pamiętam, ale wiem,że w listopadzie jeszcze wybierałam liście.
Grzybienie czyściłam w sezonie już 2 razy, udało się

Rybki pływają i u mnie, ale już nie tak jak miesiąc temu już bardziej
są spoczynkowe.
Pozdrawiam



Agatka dzięki. Mam Atropurpureum wiosna tego roku kupiłam urósł ok 20 cm. Jednak będę go musiała okryć aby go mróz nie uszkodził. Mam jeszcze 2, szt klonu Katsura. W ogóle klony to moje ulubione drzewa przepięknie się przebarwiają zielone w lecie tez ładne.

Kupiłam w tym roku Bergenie Dragonfly Sekura. Mam dużo bergenii, ale rosną w półcieniu. Nie zastąpiona roślina na każdą rabatę.

Przed naciągnięciem siatki na oczko oczyściłam oczko z roślin szczególnie z lilii liście się bardzo rozrosły więc je przycięłam. Po zdjęciu siatki nie miałam specjalnie dużo pracy przycięłam lilie dosyć szybko umocowalsm sierp na stylu i raz dwa przycięłam.
Rybki szkoda, ale teraz wiesz że wrażliwe.
U mnie poprzedniej zimy zielone żabki wyginęły i też rozpaczam było 6 szt nie mam ani jednej. Muszę kupić jakieś rośliny do oczka moze się trafi żabi skrzek.
U mnie też powoli ospale już pływają.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Agania 21:49, 29 lis 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Alija napisał(a)
Agatko, widzę, że cięższe roboty ruszyły pełną parą, będzie pięknie i elegancko.
Koteczki słodkie, dobrze działają na psychikę (przynajmniej u mnie tak to działa).
Trzymam kciuki za Twoje leczenie, będzie dobrze, zdrowiej szybko. Pozdrawiam.

Roboty jednak ruszyły
Lepiej późno niż wcale, chciałabym żeby było elegancko, z pewnością będzie estetyczniej
Kotki dzisiaj wyjątkowo poszły wcześniej spać, dają mi wiele, wiele radości, uwielbiam patrzeć
jak razem dokazują

Wiosną mam nadzieję wracam z nowymi siłami
Dziękuję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:06, 29 lis 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
kasiek napisał(a)
Woooo no jak Agania os robi to będzie szał ciał! Trzymam kciuki i będę zaglądać bo uwielbiam roboty i zmiany, zwłaszcza w Twoim wydaniu Na razie droga i pierwsza kostka wyglądają bardzo dobrze, dręcz fotkami ile możesz

Kasieńko w końcu drgnęło, ekipa mocna 5 ciu chłopa ha,ha i sprzęt
Każda zmiana czy to w domu czy w ogrodzie to nic innego jak spełniające się marzenia i cel, który znowu rodzi nowe pomysły.
W końcu podjazd, chociaż tej szutrowej drogi będzie mi brakowało… najważniejsze że eM nie będzie już musiał dymać taczkami i uzupełniać drogi podjazdowej wypłukiwanej po każdej ulewie.
Z dzisiaj, widać nawet trochę śniegu

Fotek na razie nie będzie muszę Leszka uprosić o pstryki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies