Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 22:12, 29 lis 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Monia81 napisał(a)
Super, że te roboty ciężkim sprzętem już ruszyły i kostka jest już układana, masz tego podjazdu sporo... młode kociaczki może łobuziaki, ale ile radości nam ci figlarze dają
Agatko trzymam mocno kciuki za leczenie, obyś trafiła na lekarzy, którzy potrafią walczyć z tą chorobą i żeby ci pomogli i to leczenie zaczęło przynosić dobre skutki. buziaczki

Droga już wytyczona krawężnikami, kolejne etapy w rękach eMa
Monia bez czworonogów nie wyobrażam sobie egzystencji rodzinnej, super że są z nami
Dzięki za dobre słowa, mam nadzieję że ten drugi etap leczenia przyniesie odczuwalną poprawę.
Buź
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:32, 29 lis 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magleska napisał(a)
Agatko
cieszę się ,że udało ci się wedrzeć oknem czasem tak trzeba ......trzymam kciuki żeby Ci pomogli

a podjazd i prace brukarskie foć często -lubię takie relacje z prac
śliczną kostkę wybrałaś

małe kocie rozrabiaki słodkieee

Buziaki

Magdziu po kolei z czterema lekarzami dyżurnymi rozmawiałam, przygotowałam się do tej rozmowy, musieli się racjonalnie wytłumaczyć i zaproponować mi termin kontynuacji leczenia.
Sprawdzili wyniki badań, nie wystarczyło mi powiedzieć, że szpital jest zamknięty z powodu Covida, zwróciłam się z prośbą
do ordynatora szpitala uprzedzając tą wizytę w efekcie nie pozostałam bez leczenia.

Kostka to wapień dewoński teraz akurat z tego najczęściej układają i producent blisko, bo Niepołomic, wykonawca z okolic
Wieliczki, dlatego tak długo czekaliśmy na wykon żeby pokończyli wcześniejsze realizacje.

Fotek nie zabraknie obiecuję później, koteły są kofane
Buziaczki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:45, 29 lis 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
sylwia_slomczewska napisał(a)
Trzymam kciuki za skuteczne leczenie. Kociaki mają fajne lamparcie cętki Korytowaliście pod kostkę i podbudowę czy tak jak było i kamień wysypany? Fajnie będzie na bank, czyli do strefy warzywnej nowa ścieżka, super, będzie wygoda Musiałaś jakieś rośliny ewakuować na czas robót czy się mieszczą bez przesadzanek?

Cętkowane maluchy już są dla mnie terapią
Sylwuś zadajesz mi trudne pytania, spróbuję ci odpowiedzieć więc tak… pod wiatą wybrali kamyczek co był i glinę czyli korytowali.
Droga podjazdowa miała idealną podbudowę pod kostkę.
Do warzywnika będzie nowa ścieżka i odwodnienie, tutaj dużo gruzowiska i korzeni z brzóz wyharatali.
Moja koncepcja i zasłonięcie okropnie brzydkiej, niskiej, sypiącej się podmurówki od sąsiada przy siatce
może zilustruję, zostały mi jeszcze dwa zdjęcia

____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Waclaw 23:22, 29 lis 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Agania napisał(a)

Małe kotki to diabły tasmańskie, ale słodziaki, przy nich się odstresowuję


Wiosną zaplanowane prace remontowe przy strefie basenowej i warzywnej.
Powrócą mam nadzieje na lepsze, jak fundusz pozwoli
Teraz czas na moje leczenie.
Moje zdrowie w moich rękach, dostałam skierowanie na hospitalizację w szpitalu,
bo wyniki złe, wylew w prawym oku był, bóle głowy męczą dalej a pierwsza antybiotykoterapia nie pomogła,
15 listopada szpital mnie odpulił, ale jak wyszłam drzwiami
to weszłam oknem i dostałam termin w szpitalu.
Jestem znowu na antybiotyku.
1 grudnia na neurologii rozpoczynam drugi etap leczenia, czekają mnie dalsze badania i infuzja dożylna.
Irenko zdróweczka życzę i macham


Agatko, dużo zdrowia życzę.
Kotki zachwycające,
prace imponujące
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Gosiek33 11:27, 30 lis 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Czytam, że aż do szpitala zawędrowałaś - jeśli pomoże to cieszę się

Bardzo lubię takie prace w ogrodzie i to chyba lepiej, że wcześniej nie mogli i dopiero teraz pracują gdy sezon ogrodowy się skończył.

Koty przesłodkie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
daredevil 11:45, 30 lis 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Agatko zdrówka! Zdrowie najważniejsze...
Prace z rozmachem... oby najgorsze zrobili, resztę ogarniecie na spokojnie

pozdrawiam!
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
sylwia_slomc... 20:48, 30 lis 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Dobrze zdjęcia ilustrują
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Agatorek 11:36, 25 gru 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Wesołych Świąt i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Alija 11:37, 25 gru 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8719
Miłego świętowania.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Gosialuk 19:06, 01 sty 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Agatko wszystkiego dobrego w Nowym Roku, oby kuracja była skuteczna i zdrowie powróciło. Trzymam kciuki za to. Prace imponujące - będzie pięknie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies