Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dwa ogrody

Pokaż wątki Pokaż posty

Dwa ogrody

barbara_kraj... 23:24, 08 lut 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
A ja tak pragnę chociaż trzycentymetrowej warstewki śniegu!
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
paniprzyroda 00:15, 09 lut 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Ania74 śnieg leży, ale na pocieszenie dodam, że we wczesnych godzinach przedpołudniowych widziałam przelatujące liczne klucze dzikich gęsi
barbara_kraj... ten śnieg to mimo wszystko był ochroną dla roślin, a dlaczego chcesz go teraz Basiu?
Nie powiem, że nie tęsknię do takich widoków

____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 20:37, 09 lut 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Wreszcie, w starym ogrodzie wiosna rozprawia się z zimą, spod topniejącego śniegu wychylają się pierwsze rośliny








____________________
Dwa ogrody
paniprzyroda 21:53, 09 lut 2014

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Obiecane fotki rodgersji. Nie mam rośliny w całości, jedynie takie fragmenty liści w tle




____________________
Dwa ogrody
Mala_Mi 22:03, 09 lut 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ja te wolę śnieg o tej porze, a wiosnę w marcu... jakoś mi te anomalie sie nie podobają..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
monteverde 22:10, 09 lut 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Byłam dzisiaj na ogrodzie też coraz więcej śniegu znika rośliny się pokazują całkiem spore, pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Agania 11:29, 10 lut 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
paniprzyroda napisał(a)
Obiecane fotki rodgersji. Nie mam rośliny w całości, jedynie takie fragmenty liści w tle






Dziękuję, piękne te kasztanowe liście ma rodgersja i jakim wyborowym towarzystwie rośnie

co to za kwiaty? jak chabry wygladają
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gabriela 11:41, 10 lut 2014


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Widać że pod śniegiem rośliny sobie dobrze rosły, bo ja mam takie same przebiśniegi i pierwiosnki, a śniegu już od tygodnia nie ma.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Margarete 14:31, 10 lut 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
monteverde napisał(a)
Malgoś po kawalku kamyki zdejmować przepłukać a z agro pozdejmować paskudy


Tak tak obie macie tracje i ty mariolko i ty Aniu, ale to katorżnicza praca, bo ja mam te kamienie na skarpie i zsypuja sie w dół do wjazdu do grazu jak je ruszam, poza tym mam duże kamienie porozkładane pomiedzy żwirkiem a macierzanką wiec juz cłkiem kicha..........robota mnie czeka że ho, ho......no cóz ale nikt za mnie tego nie zrobi a na taki zapyziały oprzedogródek jako wizytywkę mojego ogrodu to sobie nie moge pozwoilic...........trudno trzeba bedzie jak to sie mówi wziąc dudy w miech i......do roboty
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 14:42, 10 lut 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale u ciebie jeszcze zimowe widoki, u mnie po śniegu w ogrodzie pozostały niewielkie fragmenty, od północnej strony za drzewami, reszta bez sniegu ale tez jakas taka buro-szaro-brunatna....wcale nie piękna, mimo,ze słońce od kilku dni mocno operuje to w trawie grząsko jeszcze i mokro. Boje sie że juz sie nastawie na wiosne, na piekna pogode a zima nas jeszcze zaskoczy.........przecież to dopiero poczatek lutego, wolałabym żeby teraz zima była zima a wiosna przyszła w marcu ale tak na dobre.....
Buziaki zostawiam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies