Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

rozark 09:25, 12 sty 2018


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
też byłam na łyżwach, dziecko mnie wyciągnęło do M, ale było za dużo ludzi i mi się nie podobało,
____________________
pozdrowionka
yolka 00:05, 13 sty 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Nikita napisał(a)
yolka - Jola, śmiało...my dałyśmy radę to i Ty dasz. Rozglądaj się za jakimś lodowiskiem w okolicy i "do przodu" !!!

Margarete - o własnie Brad Pit! Prawda, że to fantastyczny pomysł!
Małe dzieci uczą się jazdy na łyżwach przy pomocy pingwinka a "starsze dziewczynki" obejmują Brada Pita...świetna sprawa - nie ma obciachu i do tego super wygląda.

Lodowisko będę mieć po sąsiedzku tylko mróz musi bardziej ścisnąć
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
anna_t 21:14, 14 sty 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
gucamole by mi pasowała, do końca stycznia zamowię bo promocja jest
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Nikita 09:11, 15 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Margarete – no faktycznie, to chyba ten „przełajowiec”.
Fajnie byłoby znowu gościć Yolkę (tym razem na lodowisku – już widzę nasz maraton „Bombonierka – Retkinia - Manufaktura”), ale Jola, jak tylko złapią porządne mrozy, będzie miała lodowisko tuż obok siebie.

popcorn – Carola, łyżwy dla ciebie się znajdą, pakuj swój plecaczek i przybywaj… zrobimy w tym roku spotkanie ogrodowiskowe na lodzie!!!

Gosiek33 – oj tam, oj tam, zaraz wulkan…póki nie ma co robić w ogródku muszę gdzieś spożytkować energię…ha ha

rozark – jedź z nami na Bombonierkę!!!

Yolka – tylko pozazdrościć…taaaakie lodowisko prawie na własność!!!

anna_t – zamawiaj…będzie Pani zadowolona
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 09:15, 15 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
W teleexpressowym skrócie.

- U mnie maraton imprezowy trwa nadal (w sobotę u mnie, w niedzielę u szwagierki, w przyszłą sobotę u kumpla…)

- Choinka już rozebrana, ale za to na parapecie zaczyna się wiosna.


- W „szmaragdowym” na razie spokój…czarnofuterkowców ani widu ani słychu. Wojna zakończona sukcesem!!!

- Żeby czasem mi się za bardzo nie nudziło…moja mama wzięła i złamała sobie nogę w dwóch miejscach. Szczęście w nieszczęściu, że w kostce a nie w biodrze. Gips na całej nodze do samego uda.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
jolanka 09:33, 15 sty 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
O rany, niedobrze Masz mamę u siebie?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Nikita 09:52, 15 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Niestety nie. Mieszka na drugim końcu miasta, razem z tatą , który ledwo chodzi po udarze, który przeszedł 4 lat temu. Na szczęście mieszkają tylko 5 minut piechotką od mojej pracy. Codziennie przed pracą będę jeździła zawieźć im zakupy i obiad a po pracy zrobić mamie zastrzyk z Fraxipariny (przeciwzakrzepowo).
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
jolanka 09:59, 15 sty 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
No to będziesz miała problem. Nawet mycie kiedy ma się gips takiej wielkości urasta do rangi wielkiego problemu. Brrr Współczuję. Wyobrazam sobie jak czuje się Twoja mama. Uściskaj ją ode mnie.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Nikita 10:14, 15 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Dzięki. Uściskam na pewno.
Kończę, bo muszę szykować się do pracy. Dziś dla rodziców na obiadek szef kuchni poleca: kurczak wiśniowy z ryżem (zostało mi trochę po sobotniej imprezie u mnie, więc będzie jak znalazł)
Pa pa
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Gosiek33 10:30, 15 sty 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Współczuję i trzymam kciuki by dobrze się zagoiło
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies