Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Nikita 05:13, 10 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Dorota123 - Dorotko, taka erupcja talentu literackiego nachodzi mnie tylko raz na jakiś czas. Ale możesz na mnie liczyć ...coś tam kiedyś nabazgrzę....ha ha

anna_t - jak coś to pytaj śmiało. A kiedy będziesz zamawiała?

bacowa - Ewa, jeszcze raz WIELKIE dzięki!
Chyba poskutkowało. Tylko nie mogłam tego cholerstwa otworzyć...męczyłam się chyba z pół godziny, żeby dostać się do środka.
Sąsiad bardzo mnie namawiał na zastosowanie "ludowej" metody czyli zdechłe śledzie w kretowisku...ohyda. Ja chyba jednak wolę twój środek.
Pojadę za dwa tygodnie to sprawdzę czy nadal działa...w razie czego jeszcze raz myk myk po tableteczce do norki.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Monia81 07:58, 10 sty 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Magda, jak ja lubię cię czytać, kobito powinnaś powieści pisaća tak wogóle samych radości i cudnych chwil w tym Nowym Roku pozdrowienia zostawiam i z uśmiechem na twarzy idę dalej
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Nikita 20:20, 11 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Monia81 - ja pisać nawet nie za bardzo lubię...nagle mnie coś najdzie i zupełnie samo wychodzi stukając na klawiaturze.
Dziękuję Monia za życzenia. Dla ciebie także samych słonecznych i roześmianych dni w Nowym Roku!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 20:27, 11 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Wczoraj byłyśmy z Margarete na lodowisku. Było super...ja już drugi raz, ale Małgosia pierwszy od 18 lat. Obyło się bez poważnych kontuzji i świetnie się bawiłyśmy. Na pewno to jeszcze powtórzymy.
Zdjęcie wykadrowane z filmu nagranego komórką, więc przepraszam za jakość. Małgosia niczym baletnica tańcząca "Jezioro łabędzie".
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
yolka 23:07, 11 sty 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Brawo łyżwiarki, tez muszę sobie przypomnieć:0
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margarete 23:29, 11 sty 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ty się ze mnie śmiej .....
Napisałam u siebie że to ten Brad Pitt zamiast pingwinka - wersja dla dorosłych - nie widzisz ? Tylko wirtualny...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Nikita 00:31, 12 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
yolka - Jola, śmiało...my dałyśmy radę to i Ty dasz. Rozglądaj się za jakimś lodowiskiem w okolicy i "do przodu" !!!

Margarete - o własnie Brad Pit! Prawda, że to fantastyczny pomysł!
Małe dzieci uczą się jazdy na łyżwach przy pomocy pingwinka a "starsze dziewczynki" obejmują Brada Pita...świetna sprawa - nie ma obciachu i do tego super wygląda.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margarete 01:15, 12 sty 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nikita napisał(a)
yolka - Jola, śmiało...my dałyśmy radę to i Ty dasz. Rozglądaj się za jakimś lodowiskiem w okolicy i "do przodu" !!!

Margarete - o własnie Brad Pit! Prawda, że to fantastyczny pomysł!
Małe dzieci uczą się jazdy na łyżwach przy pomocy pingwinka a "starsze dziewczynki" obejmują Brada Pita...świetna sprawa - nie ma obciachu i do tego super wygląda.

Magda a za tobą na fotce to jest chyba ten"as" którego zdublowłyśmy ? Ten od biegów przełajowych na górach co nie chciał się nabawić kontuzji i był pierwszy raz w życiu na łyżwach..??!!

Yolka- przyjedź do nas w odwiedziny na ferie to pojedziemy razem na lodowisko
Ale byśmy miały wspólnie zabawę - już to widzę
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 08:18, 12 sty 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale fajnie Dajecie czadu Baby buziaki, Madzia!
____________________
Mój nowy ogródek
Gosiek33 08:26, 12 sty 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Wulkan energii
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies