Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

yolka 18:50, 16 sty 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Zdrowia dla mamy
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Nikita 22:45, 16 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Kojak – rany Tomek, jak ty mnie znasz…!!! Napisałeś tak jakbyśmy się znali od wielu, wielu lat.
Moje motto życiowe brzmi: „mogę wszystko, nic nie muszę” – i chyba właśnie stąd moje pozytywne nastawienie do życia. Mój sposób na troski i zmartwienia…??? Zawsze, nawet w największej tragedii próbuję znaleźć coś pozytywnego i to właśnie daje je mi siłę, aby walczyć z przeciwnościami losu.
Nie przejmując się rzeczami, które nic nie wnoszą do mojego życia z uśmiechem idę dalej. I mimo wielu doświadczeń życiowych mam nadal niesłabnącą energię, by zmieniać cały świat. Rada więc dla wszystkich: głowa do góry, uśmiech na ustach i „co nas nie zabije to nas wzmocni” !!!

edit: Czy ja dobrze widzę? Nowy watek jest !!! Super – już biegnę do Cię.

yolka - dzięki Jolu.
A jak tam twoje oooogromne lodowisko? Zamarzło?
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
anna_t 22:58, 16 sty 2018


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Gorzej gdy tymi przeciwnościami są sąsiadki z biurka obok w nowej pracy i codziennie musisz walczyć z obłuda.. jak byś tutaj zaradziła?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Nikita 09:17, 17 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Aniu, jeśli ktoś da ci do wypicia szklankę soku z cytryny to szybciutko posłódź ją sobie i wypij z uśmiechem.
Resztę napisałam na priv
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
rozark 16:26, 17 sty 2018


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
sorki, nie dam rady dojechać, dzięki za zaproszenie
____________________
pozdrowionka
yolka 17:17, 17 sty 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Nikita napisał(a)
Kojak – rany Tomek, jak ty mnie znasz…!!! Napisałeś tak jakbyśmy się znali od wielu, wielu lat.
Moje motto życiowe brzmi: „mogę wszystko, nic nie muszę” – i chyba właśnie stąd moje pozytywne nastawienie do życia. Mój sposób na troski i zmartwienia…??? Zawsze, nawet w największej tragedii próbuję znaleźć coś pozytywnego i to właśnie daje je mi siłę, aby walczyć z przeciwnościami losu.
Nie przejmując się rzeczami, które nic nie wnoszą do mojego życia z uśmiechem idę dalej. I mimo wielu doświadczeń życiowych mam nadal niesłabnącą energię, by zmieniać cały świat. Rada więc dla wszystkich: głowa do góry, uśmiech na ustach i „co nas nie zabije to nas wzmocni” !!!

edit: Czy ja dobrze widzę? Nowy watek jest !!! Super – już biegnę do Cię.

yolka - dzięki Jolu.
A jak tam twoje oooogromne lodowisko? Zamarzło?

Zamarzło, ale nie na tyle żeby wchodzić na lód
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Nikita 17:36, 17 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
rozark - my też nie damy rady...imprezka przeniesiona dokładnie za tydzień. Postaraj się, bedzie fajnie !!!

yolka - Oj coś mi się wydaje, że tej zimy to raczej już nie zetnie tak mocno. Nie masz wyjścia, musisz do nas przyjechać na lodowisko. Zapraszamy !!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margarete 22:46, 17 sty 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Yolka- ty w ogóle nie właź na to jezioro - nie ma bezpiecznego lodu - to hasło z telewizji z ostatnich dni - ale to prawda - szok ile zdarzeń tragicznych związanych z pękniętym lodem. Pamiętam jak pokazywałaś kiedyś fotki połowów ryb spod lodu...brr aż strach patrzeć jakie to niebezpieczne. Kocham jezioro ale latem

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Nikita 01:15, 21 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Zima zawładnęła "szmaragdowym"...




malutka stipa dzielnie walczy, natomiast ławeczka wygrzewa się w słoneczku


____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margarete 01:17, 21 sty 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A ty i ja jak zwykle po nocach szwędamy się po forum
Jeszcze tylko Jankosi brakuje i już imprezę rozkręcamy,...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies