Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Makusia 09:54, 23 sty 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Takie mrozy, a Ty jeszcze pod ziemię, do kopalni, z kilofem?
Wyprawa zacna!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
kitek81 11:25, 23 sty 2018


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
Ciekawa wyprawa ładnie w tej kopalni
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
rozark 12:13, 23 sty 2018


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
energii zazdraszczam ...
____________________
pozdrowionka
Nikita 18:46, 23 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Kojak - ha, ha...dobre !!! Mało nie oplułam ekranu ze śmiechu !

Makusia - no coś Ty Marta...na dworze było -3 stopnie a w kopalni na głębokości 600 metrów +20 stopni. Czym głębiej tym cieplej - bez kurtek chodziliśmy. Podobno jeszcze 100 metrów w dół to już prawdziwe upały...coś ok. 27 stopni.

kitek81 - no naprawdę tam jest ładnie. Pakuj rodzinkę w samochód, godzinka z małym kawałkiem i jesteście na miejscu.

rozark - lubię takie spontaniczne wypady

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Gosiek33 18:57, 23 sty 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
co i rusz wyświetla mi się ta strona z całą masą host, zawsze wtedy o Tobie myślę
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Margarete 00:35, 24 sty 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kojak napisał(a)
Daj Nikicie dzień wolny... To zakupami zwiększy pkb kraju I wydrąży nowy tunel w kopalni soli.

Bardzo trafne, bardzo...

Gdzie cię tam powiało? Ty na dooopie spokojnie chwili nie usiedzisz
Ja za to dookoła po lesie i po Lewitynie znowu 6.5 km trzasnęlam ale wszystko to tu jak to mówią wkoło komina.
Fajna relacja i ciekawe miejsce - nigdy tam nie byłam.

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Kojak 07:44, 24 sty 2018


Dołączył: 19 lis 2017
Posty: 364
Małgosiu z Magdą spotkałem się tylko raz osobiście, ale to jedno spotkanie wystarczyło mi zobaczyć jak energetyczna jest to osoba z dużym poczuciem humoru. Czasami mnie "przeraża" i chyba w życiu Magda zachowuje się jak moja ślubna w tańcu wykańcza wszystkich facetów na parkiecie a ona nie ma jeszcze dosyć...
____________________
TomekSosnowe zacisze
Nikita 21:58, 27 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Gosiek33 – Gosiu, często zaglądam do tej szkółki, ale dopiero jesienią postanowiłam u nich zamówić kilka host. Moje zamówienie pojechała odebrać yolka, wynegocjowała dla mnie jedną sztukę w gratisie i jakby tego było mało, osobiście przywiozła mi moje hosty niemalże na próg domu. Jechała akurat w nasze strony, co nie zmienia faktu , że prawdziwy skarb z tej naszej yolki.
Hosty z tej szkółki są ładne, ale coś więcej będę mogła powiedzieć dopiero wiosną.

Margarete - znasz mnie więc wiesz, że nie potrafię za długo siedzieć bezczynnie… ja po prostu muszę coś robić, gdzieś bywać, dokądś jechać….ten model już tak został skonstruowany, nic na to nie poradzę.

Kojak – no i tu mnie rozgryzłeś…po prostu jestem niespokojną duszą z twórczym ADHD.
A widzę, że twoja Asia w tańcu to tak trochę jak femme fatale…ha ha.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 22:08, 27 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Dziś w godzinach popołudniowo-wieczornych, w jednym z łódzkich pubów miałyśmy małe spotkanko psiapsiułek Ogrodowiskowych. Przy dźwiękach muzyki, aromatycznym grzanym winie, diabelskich tostach i wiosennej herbatce poplotkowałyśmy sobie nie tylko o ogrodach.
Potem na spacerze świątecznie rozświetloną ulicą Piotrkowską…zawładnęłyśmy fotelem Świętego Mikołaja



Dzięki dziewczyny za wspaniały wieczór. Musimy częściej to powtarzać... Kiedy kolejne spotkanie?
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 10:30, 28 sty 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Ciąg dalszy wiosny w styczniu….


kolejne ciemierniki też już w blokach startowych...


magnolia cała w pąkach, podobnie jak rododendrony


powoli dojrzewają owoce bluszczu
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies