Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Margarete 17:11, 12 gru 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Oj widać że się dzieje, widać....
Ale za to jak będzie pięknie później....już sobie wyobrażam
A ty szanuj się i swój kręgosłup bo masz tylko jeden. Pokrzyczeć tu muszę widzę na ciebie. Słuchaj rad starszej, doświadczonej koleżanki...z naciskiem na "starszej"
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 19:02, 12 gru 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
O nie, budowy jeszcze nie zapomniałam, w razie co klucz Ci zostawię, a przeżywać remontów chyba już nie chcę
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 19:03, 12 gru 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Margarete napisał(a)
Oj widać że się dzieje, widać....
Ale za to jak będzie pięknie później....już sobie wyobrażam
A ty szanuj się i swój kręgosłup bo masz tylko jeden. Pokrzyczeć tu muszę widzę na ciebie. Słuchaj rad starszej, doświadczonej koleżanki...z naciskiem na "starszej"
Buziaki!

Małgoś, przestań się tak "naciskać" wystarczy doświadczonej i mądrej
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Nikita 05:02, 13 gru 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
jolanka – było ciężko, ale akcja pod kryptonimem „szafa” zakończona sukcesem. Wyszło nawet fajnie.



Koleżanka, zawsze marzyła o własnej sypialni z wieeelką szafą. Jak zobaczyła całość to popłakała się ze szczęścia, bo jej się tak podobało. I stwierdziła, że trzeba marzyć, bo marzenia się spełniają.

Margarete – Małgoś, masz rację, czas troszkę zacząć się liczyć z jegomościem o imieniu kręgosłup. Ale wiem, że to silny „facet”, wiele wytrzymał i wiele razem przeszliśmy, wszak znamy się już 50 lat.

yolka – ok., jak coś to dzwoń w sprawie remontu, a klucz zostaw pod doniczką przy wejściu.

PS. Zdecydowanie Małgosia za bardzo ciśnie z tą „starszą”…przecież my doskonale wiemy, w jakim wieku dopiero zaczyna się naprawdę żyć!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 05:05, 13 gru 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Plac budowy ciąg dalszy….
Przyjechały pozostałe meble….i brakujące śrubki od wczorajszej szafy …ha ha bardzo śmieszne. Tym razem wszystko odbyło się jak należy. Meble już stoją.
Dziś zaczynamy troszkę „ogarniać” tysiące pudeł, pudełek i pudełeczek ze spakowanymi rzeczami, które stoją w mieszkaniu, w piwnicy i w wynajętej suszarni blokowej.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
AgataP 08:52, 13 gru 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Nikita napisał(a)
jolanka – było ciężko, ale akcja pod kryptonimem „szafa” zakończona sukcesem. Wyszło nawet fajnie.






Brawo TY !!
____________________
Z Pszenicznej...
sylwia_slomc... 10:55, 13 gru 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Idziesz jak burza A ja zapytam bo chyba starej daty jestem i nie bardzo rozumiem do czego to. Intryguje mnie prawa górna strona szafy, tam jest jakiś profil aluminiowy czy coś wysuwnego? Do czego to?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Margerytka40 13:26, 13 gru 2018


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Nas w styczniu czeka składanie wielkiej szafy i już się boję, pierwotnie miała być przed świętami ale ze względu na dużą ilość zamówień termin się przesunął, nawet się z tego cieszę .
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Nikita 00:21, 14 gru 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
AgataP – dzięki Agatko, szafa naprawdę fajnie się prezentuje, jest bardzo pakowna i na dodatek kupiona w atrakcyjnej cenie.

sylwia_slomc… - nie jesteś starej daty…tam jest lustro. Szafa na przesuwne drzwi z lustrem. Na zdjęciu widać szafę do połowy otworzoną. Część z lewej strony to wnętrze szafy z półkami i szufladami a prawa strona to po prostu drzwi z lustrem w którym odbija się ściana równoległa do szafy w …i tu cytat z karty kolorów jednej ze znanych firm produkujących farby… w kolorze „szlachetna purpura”.

Margerytka40 - Asiu, nie taki diabeł straszny…dacie radę. Gdyby jednak były jakieś problemy to biorę moją wkrętareczkę i przybywam z pomocą.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
popcorn 08:54, 14 gru 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia, szacun!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies