Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Margarete 17:23, 19 gru 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Śledzę postępy prac remontowych w napięciu i zaglądałam tu wcześniej kilka razy w oczekiwaniu na relacje jak by to było moje mieszkanie co najmniej
Cieszę się że idziecie do przodu bo to satysfakcja dla ciebie i radość a dla koleżanki ulga
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 19:42, 19 gru 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Śliczną choinkę wystroiłaś, mi brakuje konsekwencji i zawsze mam krakowską Remontowo działasz i jeszcze masz czas na ozdoby, jak pytam się?
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Nikita 08:42, 20 gru 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
popcorn – Carola, dla mnie „oj tam, oj tam”, bo przecież wiesz, że ja lubię takie zabawy w budowlankę. A dekoracje…jakoś tak przy okazji wyszły, bo przecież czas taki i nastrój już świąteczny.

Margarete – cieszą remonty u kogoś…u siebie już mniej…ha ha.
Koleżanka cieszy się jak małe dziecko i jest przeszczęśliwa. Ochy i achy sąsiadek jeszcze potęgują te uczucia. Zdarzyło się już, że popłakała się z radości na widok nowej sypialni (której wcześniej nie było w tym mieszkaniu)

yolka – co kilka lat zmieniam kolorystykę choinki i dodatkowych dekoracji. W tym roku wianek na ścianę zmielił kolor z fioletu na biel ze srebrem.
Pytasz kiedy znajduje czas mimo remontu? Nocą !!! Ja mało snu potrzebuję, więc nocą produkuje ozdoby. Dziś pomiędzy
godziną 1.00 a 2.00 powstały dwa wianki Bożonarodzeniowe na cmentarz.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 07:23, 24 gru 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Na placu budowy…hmmm …sorry …w mieszkaniu u koleżanki KONIEC REMONTU!!!! Wyrobiliśmy się przed świętami!!! 6 i pół tygodnia w ciągłym chaosie, pośpiechu i kurzu remontowym. Ale udało się !!! Jak sobie przypomnę, że jeszcze na początku listopada, po całkowitej demolce jej mieszkanie wyglądało jak betonowy placek z kruszonką to aż mnie wzdryga i cieszę się, że teraz już tylko koleżanka musi ugotować kapustę z grochem, wstawić do piekarnika pyszne ciasto i ubrać choinkę. Wesołych Świąt !!!

PS. Po świętach wkleję kilka zdjęć…bo teraz nie czas na takie fotki…teraz choinka, kolędy, prezenty i świąteczny karp.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 07:27, 24 gru 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Teraz tak oficjalnie i świątecznie…
Wszystkim których znam i tym którzy mnie jeszcze nie znają, życzę magicznych Świat Bożego Narodzenia. Cudownych i radosnych chwil w kręgu rodziny, przy świetle kolorowej choinki i dźwiękach cichutko brzmiących kolęd. Dużo uśmiechu i miłości, smakołyków na stole, przystojnego Mikołaja z workiem wspaniałych prezentów i żeby to co zjemy poszło nam w cycki (a panom w co tylko będą chcieli).

____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 15:41, 29 gru 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Wpadłam tylko na chwilkę, bo jak zwykle w wielkim niedoczasie jestem…
Mój syn zrobił mi wspaniały prezent….a właściwie niespodziankę. Przyjechał do Polski !!!
W czwartek stanął z prezentem w moich drzwiach. Niespodzianka była podwójna, bo przyjechał z nową dziewczyną, której jeszcze nie widziałam.
Uciekam cieszyć się „magią świąt”…pa pa

Pozdrawiam Was piernikowo-świątecznie!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Margarete 19:16, 29 gru 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O ! No to rzeczywiście niespodzianki - obie cudowne
Cieszcie się sobą i tum fajnym świąteczni-noworocznym czasem Madziu
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 23:20, 30 gru 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
I jeszcze udanego roku 2019 tobie i twoim bliskim życzę!
Zdrowia, realizacji planów i marzeń oraz wielu powodów do radišci w 2019 !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
popcorn 00:21, 31 gru 2018


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia, najlepszego! Buziaki
____________________
Mój nowy ogródek
Nikita 01:43, 31 gru 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Margarete – było cudownie, niespodzianka oooogromna i niezapomniany czas !!!

W nadchodzącym Nowym Roku dla Ciebie Małgoś spełnienia marzeń - tych małych, o których nie warto mówić głośno i tych wielkich, które być może teraz wydają się niemożliwe.
Wszechogarniającej miłości i aby otaczały Cię osoby, które będą źródłem nieustającego szczęścia i uśmiechu.

popcorn - w Nowym Roku przede wszystkim siły, bo to od niej zależy jaki ten rok będzie. Pamiętaj wszystkie sukcesy ostatnich 12 miesięcy, by móc je powtórzyć i by mogły być motorem do dalszego działania.
Życzę Ci, radości i miłości w sercu. I aby nigdy nie odstępowała Cię Twoja pozytywna energia, nadzieja na lepsze jutro i wiara w to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Tak trzymaj!
Buziak wielki!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies