Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

AgataM 11:29, 05 sty 2019


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Nooooo..... Gratuluję!!!!! Kawał porządnej pracy wykonaliście Pięknie!!!
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
yolka 15:25, 05 sty 2019


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Wierzyć się nie chce, ile to pracy patrząc jaki był początek. Efekt znakomity. Brawo Magda
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
anna_t 18:09, 05 sty 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Magda rewelacja. Kolor w przedpokoju bardzo na czasie jedynie firanki bym zamienila na rolety rzymskie
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Margarete 19:50, 05 sty 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O tak rolety rzymskie mnie też się baaaardz oo podobają.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Monia81 16:44, 06 sty 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Madzia wyszło super, koleżanka na pewno bardzo zadowolonajesteś niesamowitą kobitką wszystkiego najlepszego w tym nowym roku no i czekam już z niecierpliwością na Twój wiosenny licznik, jakoś z nim szybciej mi czas biegnie do wiosny buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
AgataP 16:53, 06 sty 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
anna_t napisał(a)
Magda rewelacja. Kolor w przedpokoju bardzo na czasie jedynie firanki bym zamienila na rolety rzymskie


podpisuję się pod Anią
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 16:55, 06 sty 2019


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Madzia od razu mam pytanie - sklep meblowy z fajnymi sofami i narożnikami w stylu skandynawskim i nie internetowy bo muszę własną d... wypróbować
____________________
Z Pszenicznej...
Nikita 17:56, 06 sty 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Margerytka 40 – dziękuję Asiu…troszkę pracy niestety to kosztowało

jolanka – młot wcale nie był takie ciężki, ważne jest żeby dobrze się zaprzeć o podłogę, a że i wsparcie miałam ze strony muszli klozetowej, która to dzielnie podtrzymywała moje kolano – to dałam radę.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 17:58, 06 sty 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Margarete – kolor w przedpokoju rzeczywiście jest ostry, ale to ulubiona barwa mojej koleżanki (czytaj: inwestorki). W takim kolorze przedpokój był przed remontem i taki miał pozostać. Na szczęście 3 szafy oraz mebelki w białym kolorze łagodzą ten intensywny kolor i ogólne wrażenie. Podobnie zresztą jak 2 drzwi i jasna podłoga w kolorze „sonoma”. Ponadto przedpokój jest niewielki, a właśnie taki śmiały kolor zdecydowanie podkreśla to małe pomieszczenie i już od drzwi wita gości pozytywna energią. Wszak to właśnie przedpokój jest wizytówka mieszkania. Opinie znajomych są podzielone co do tego koloru, ale przy całym mieszkaniu w kolorze bieli, szarości i spokojnej „sonoma” ostry przedpokój i intensywna sypialnia - fajnie się komponują.
Masz rację Małgosiu to było typowe „gomułkowskie” mieszkanie o powierzchni 39 m² Zaprojektowanie sypialni (której wcześniej nie było), wygospodarowanie w malutkim przedpokoju 3 szaf wnękowych oraz kuchni z 14 pojemnymi szafkami…..to był dobry pomysł. Mieszkanie bardzo powiększyło się optycznie, a przy tym jest funkcjonalne i praktyczne.

Tak było (na rysunku bez mebli wygląda na duże, ale uwierzcie... było strasznie zagracone i mało funkcjonalnie umeblowane)


Tak jest teraz
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 17:59, 06 sty 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
AgataM – oj powiem nie skromnie….było co robić!

yolka – Jola, ja lubię takie wyzwania…aranżacja wnętrz to maja pasja, a jeśli mogę jeszcze dodatkowo wyżyć się z młotem pneumatycznym i troszkę pomachać pędzlem to już jestem w siódmym niebie.

anna_t – kolor przedpokoju bardzo na czasie…to fakt. Taki sam odcień ma mój syn na jednej ze ścian w swoim salonie.
A na firanki w oknach uparła się inwestorka. Ja proponowałam tylko rolety (wprawdzie nie rzymskie tylko „dzień-noc”), które z resztą i tak są zamontowane w oknie tuż za firankami.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies