Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Szmaragdowy Zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Szmaragdowy Zakątek

Kojak 18:26, 07 cze 2020


Dołączył: 19 lis 2017
Posty: 364
Madziu gratuluję zakończonej metamorfozy, nieeee jak zawsze w Twoim wykonaniu rewolucji. Nie wiem co bardziej podziwiam archeologie, tempo, pomysł, efekt końcowy bo do Twojej energi się przyzwyczaiłem chociaż nie rozumiem skąd ją masz. Ale chyba jako byłego budowlańca, packa. Chylę czoła łysego.
____________________
TomekSosnowe zacisze
Monia81 19:28, 07 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8024
Metamorfozę ganka zrobiłaś rewelacyjną... kobieto masz powera, że hej, a że jeszcze nie wspomnę, że takim kosztem, to mnie z kapci wyrwało buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Nikita 00:08, 08 cze 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
jolanka – przyjeżdżaj Jolu jak najszybciej !!! Czekamy !!!

AnnaCh – ha ha musze przemyśleć kwestie wakacji, ale w obecnej sytuacji urlop spędzony na działce to wcale nie jest głupi pomysł….wszystko zależy od towarzystwa, kreatywności i ilości trunków …hi hi

Kokesz – Reniu, niestety tylko przedpokój był niskobudżetowy…reszta rachunków za remont powodowała u mnie ataki paniki i tylko samohiperwentylacja pomagała.
Ale jeśli chodzi o roślinki to kobieta–ogrodnik zawsze znajdzie sposób żeby odreagować stres i iść na zadoniczkowane zakupy

aga55 – Aga, ogrodowa latryna stoi na swoim miejscu i ma się zupełnie dobrze. Po prostu desek mi zostało po tamtej metamorfozie i teraz je wykorzystałam.
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 00:11, 08 cze 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Krys – dzięki Krysiu, teraz trzeba ją „oblać” żeby deski się nie rozeschły

Monka – Monia dzięki, ale kobieta to wcale nie taka znowu słaba płeć ! Porostu… chcieć to móc !!! I tego się trzymajmy!

Gosiek33
– oj tam, oj tam…taka mała rewolucja połączona z damskimi robótkami.
Szkoda, że tylko przedpokój był w wariancie oszczędnościowym…mój portfel zdecydowanie wyszczuplał na remontowej diecie…ha ha

sylwia_slomc… - Sylwia, jak się dobrze pokombinuje to prawie zawsze można obniżyć koszty, trzeba odrobinę pogłówkować, trochę własnej pracy i już
Dziękuję za gratulacje. Babciowanie coraz bliżej….
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 00:12, 08 cze 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Margarete – dziękuję Małgosiu, nie mogłaś trafniej tego ująć. Właśnie tak jest.
Pył remontowy da się zmyć, kręgosłup odzyska pion, odciski znikną a satysfakcja i zadowolenie z dokonanej pracy zostają i dają siłę oraz motywację do dalszego działania. Poza tym ja uwielbiam takie akcje…nic na to nie poradzę…już tak mam

Kojak – ha ha. Tomek, przecież wiesz, że ja w jednym miejscu nie usiedzę i zawszę muszę coś wymyślić. Odpoczywanie i bezczynność są irytujące!!
A mój akumulator pozytywnej energii jakoś sam się ładuje i nie wiedzieć czemu, nadal cały czas pracuje na wysokich obrotach.

Monia81 - Monia, doopo-ścisku można dostać jak się patrzy na ceny robocizny niektórych „pożalsięboże” fachowców. Jeszcze przed remontem przyszedł do mnie na działkę Pan Elektryk z elektrowni, wykręcił jedną śrubeczkę ze skrzynki rozdzielczej, przykręcił w innym miejscu i skasował …200 zł. Czas jego pracy ok.10 minut.
Mój przedpokój to ciąg przyczynowo-skutkowy na takie właśnie zachowanie. Wnętrze wykonane minimalnym kosztem a efekt końcowy… zaskoczył nawet mnie…ha ha
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Dorota123 13:29, 08 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Nikita napisał(a)
AniazUroczyska – Aniu, czy ja wiem ...???
kreatywność – to część mojego wyuczonego zawodu;
zapał – no gdzieś muszę to moje (lekko wyczuwalne) ADHD wyładować
chęci – stan techniczny werandy, przyparł mnie do muru i nie za bardzo miałam jak uciec
siły – bo ja jeszcze młoda jestem…w prawdzie tylko duchem, ale i siły jeszcze są;
pracowitość – urodzona w niedzielę jestem !!!
umiejętności – zawsze „techniczna” byłam, …że tak powiem…naczelny śrubokręt w rodzinie

Kasya – no to dobrze, że w pozycji poziomej byłaś…upadki w naszym wieku bywają niebezpieczne. Dzięki Kasiu.

Podziwiam wszystko: umiejętności, chęci, zapał, kreatywność i ciekawy styl pisania, no i oczywiście efekt końcowy Twoich prac.
Pozdrawiam
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
popcorn 13:30, 08 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Madzia, SZACUN!!!!
Ja Cię!!! Wiedziałam że zrobisz to i owo, ale i kostke położyłaś i płyty karton gips i szpachlę i wszystko.... masakra!!! Szacunek ogromny!!!!
Super!
____________________
Mój nowy ogródek
Makusia 14:51, 08 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Magdo!
chapeau bas!

Jesteś genialna!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Anda 15:38, 08 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
Brawo za wszystko po prostu. Wyszło świetnie. Podziwiam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Nikita 19:12, 08 cze 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Dorota123 – Dorotko, o umiejętnościach, zapale i kreatywności już wspominałam wcześniej a styl pisania to … co jakiś czas mnie weźmie i coś „skrobnę” w Wordzie, ale uwierz że to raczej jednorazowe erupcje talentu reportersko – dziennikarskiego.

popcorn – no wiesz co Carola, kto jak kto ale Ty powinnaś wiedzieć na co mnie stać.
Ja niespokojna dusza z twórczym ADHD za długo nie mogę bezczynnie siedzieć,… zawsze coś wymyślę. Raz w roku jakiś remoncik musi być !!!

Makusia - ojej…zaraz „genialna”. No nie koniecznie taka genialna, wady jakieś mam… elektryki na przykład raczej nie tykam, bo prądu się boję!!! Żarówkę wymienię, przecięty kabel od kosiarki naprawię, uszkodzoną wtyczkę wymienię ale nic poza tym. A remonty to mój żywioł, pasja i siła napędowa. Tak jak ogród jest dla mnie odskocznią od dnia codziennego, relaksem i lekarstwem na całe zło świata. Tak akcja remontowa jest zastrzykiem adrenaliny !

Anda – dziękuję ślicznie, cieszę się że się podoba.
Już taki ze mnie „pomysłowy dobromir” w spódnicy…ha ha
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies