Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród....czyli bardzo wredny kawałek planety;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród....czyli bardzo wredny kawałek planety;)

Matka 23:20, 19 sty 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
a no...a ów Porost to gdzie dokładnie?
____________________
U Matki
Emilianoparm... 23:24, 19 sty 2011


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
a to niedaleko Bobolic 5 km w stronę na Biały Bór. Jest tam mega znane jeziorko i jak się często dyskutuje z ludźmi to się okazuje ze pół Polski tam jeździ na wakacje.....ale ja w Bobolicach mieszkam i uprawiam ziemię......kamienie natomiast łupie w wielu miejscach w Poroście też bywało
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
hanka_andrus 00:14, 20 sty 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Emilu! Serdecznie będę cię witać chlebem i solą,bo na tyle mi emeryckiej pensji wystarcza !
Mieszkam w mieście Koszalinie od1964r i tu chyba pozostanę na wieki wieków.
Bywasz tu pewnie w interesach i nie tylko,bo sławny to gród ,a w życzliwych ludzi zasobny.
Tak więc ,powtórzę zaproszenie,a nie bądź zdziwiony mym wyglądem,bo wiekowa jestem,ale żywotna,bo z rodu długowiecznych ,a pracowitych ludzi jestem.
A dzielić się będę......czym ogród bogaty!
Pozdrawiam!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
monteverde 00:40, 20 sty 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Uważaj Emilu z cebulami żonkili,żeby tata nie zjadł,bo się otruje
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 00:44, 20 sty 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
jak nie masz "Józefki" to mogę ci ze 2 cebule wysłać,bo mam ,ale na wiosnę)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
monteverde 00:47, 20 sty 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
nareszcie wszystko przeczytałam,uff,fajnie się czytało,nawet nie grałam w kanastę,hehe,faktycznie ogrom wykonanej pracy i jaka zmiana na lepsze i ładnie się zrobiło na podwórku,podziwiam i życzę dalszych sukcesów
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Emilianoparm... 09:34, 20 sty 2011


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
anna_zochowska napisał(a)
jak nie masz "Józefki" to mogę ci ze 2 cebule wysłać,bo mam ,ale na wiosnę)

józefki mam kilka cebul, a że to moja ulubiona roslina przyjme z chęcią każdą cebulędziękuję
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Emilianoparm... 09:36, 20 sty 2011


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
hanka_andrus napisał(a)
Emilu! Serdecznie będę cię witać chlebem i solą,bo na tyle mi emeryckiej pensji wystarcza !
Mieszkam w mieście Koszalinie od1964r i tu chyba pozostanę na wieki wieków.
Bywasz tu pewnie w interesach i nie tylko,bo sławny to gród ,a w życzliwych ludzi zasobny.
Tak więc ,powtórzę zaproszenie,a nie bądź zdziwiony mym wyglądem,bo wiekowa jestem,ale żywotna,bo z rodu długowiecznych ,a pracowitych ludzi jestem.
A dzielić się będę......czym ogród bogaty!
Pozdrawiam!

w Koszalinie wiadomo bywa się, ostatnio nawet częściej z wiadomych przyczyn
będę miał sprawe na uwadze pozdrawiam
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
tyna 15:21, 20 sty 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
O masz, ale macie zgrupowanie! a ja sama jak palec....;(
Najbliżej mnie chyba Szefowa
sorry za prywatę Emil...
____________________
pozdrawiam :)
hanka_andrus 17:00, 20 sty 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jak dotąd ,tośmy się namierzyli .Do zgrupowania jeszcze daleko,ale wiosna przed nami.W tej chwili trzeba pozałatwiać najpilniejsze sprawy,póki słońce na dwór nie wyciąga.Potem,szkoda będzie pięknych dzionków,tych kwiatuszków i skowronków.A jesteśmy od siebie o godzinę drogi -mniej więcej.Nawet komunikacją masową damy radę się przemieścić.Trzeba się poznać też w realnym świecie,chyba,że ktoś nie chce,jego sprawa.Może jeszcze ktoś zechce do nas się odezwać?
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies