Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród....czyli bardzo wredny kawałek planety;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród....czyli bardzo wredny kawałek planety;)

Emilianoparm... 14:33, 03 sty 2011


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
stożek to świerk...był wcześniej zapewne nie raz nie dwa
na razie tylko grunt na ścianach wiec czeka mnie jeszcze tynk i malowanie
zacznę zapewne od napełnienia ziemią "mis" powstałych z krawężników, potem zacznę przenosić rośliny z innych części ogrodu aby je jakoś uporządkować i coś na razie z tego co się znajdzie będę kombinował w międzyczasie zagospodaruję inne miejsca ogrodu....kamienie posłużą do budowy suchej skarpy albo skalniaka, w planie są rabaty szerokie na byliny, trzeba zrobić coś z piwnicą...ogólnie mam teraz mało czasu na planowanie więc sam nie wiem ale jak się zrobi ciepło to będę składał relację
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Gardenarium 14:46, 03 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pewnie będziesz decydował na bieżąco, jak coś nie wyjdzie, to się przesadzi. U mnie sporo zmieniałam w stosunku do planów, bo trafiłam na inne rośliny i plany brały w "łeb".
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Emilianoparm... 19:21, 03 sty 2011


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
dostałem też zdjęcia świąteczne a wśród nich takie oto fotoski




____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Emilianoparm... 19:21, 03 sty 2011


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824

____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Gardenarium 19:52, 03 sty 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ale kolorowo u Ciebie i nawet reniifery z saneczkami się pojawiły !
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Emilianoparm... 13:38, 13 sty 2011


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
Dostałem info, że pękł dzisiaj ten kranik i była godzinna awaria. Niestety odcięcie wody do mojej posesji zostało zamaskowane niedawno chodnikiem z polbruku przy głównej drodze więc trzeba było dciąc główny zawór i pół miasta nie miało wody
nie wiedziałem ze mam taką władze by wodę dawać i odbierać
awaria naprawiona tak więc wiosną trzeba będzie się za to zabrać
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
tyna 15:16, 13 sty 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Emil, prześledziłam jeszcze raz wątek (pod kątem tego kranika), nie doczytałam się czy w końcu postanowiłeś o jego charakterze..... Tak czy siak, plany pewnie mogą się zmienić....
A ten chodnik z polbruku, to na terenie posesji, czy już na ulicy trzeba robić?
____________________
pozdrawiam :)
Emilianoparm... 16:23, 13 sty 2011


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
poza posesją. Z niego się wchodzi furteczka do mnie na posesję i się idzię 8m alejka ceglano-kamienno-płytową do weradnki pod która znajduje się wejście do budynku
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
tyna 18:32, 13 sty 2011


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
Emilianoparmezano napisał(a)
poza posesją. Z niego się wchodzi furteczka do mnie na posesję i się idzię 8m alejka ceglano-kamienno-płytową do weradnki pod która znajduje się wejście do budynku

No przecież! Na posesji sam układałeś z płyt S....i kamieni i cegły, itd...to dużo lepsza sytuacja... juz sobie pomyślałam, że będzie trzeba pruć twój misterny chodniczek...

a wracając do kranika, to jak będzie? Wiesz już?
____________________
pozdrawiam :)
Emilianoparm... 18:38, 13 sty 2011


Dołączył: 28 wrz 2010
Posty: 824
zastanowię się jak będzie pogoda na razie od ogrodu mam ważniejsze sprawy niestety
____________________
Mój ogród.....czyli bardzo wredny kawałek planety;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies