Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono mi!

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono mi!

Kasya 16:58, 24 paź 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
zachwycajace widoczki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Mala_Mi 09:49, 25 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Kontroluję czy nie ma info o emisji Co prawda oglądam wszystkie odcinki..ale ten będzie obowiązkowy.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Margarete 15:40, 06 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
grama napisał(a)
Nowa aranżacje tarasu.
Widok na wprost.

I z boczków.
Jest śródziemnomorsko? Bo miało być?


Grazynko byłam u ciebie kiedys w ogrodzie na pewno, pamietam te pierwsze strony twojego wątku i opowieść o historii ogrodu, teraz wróciłam znów po informacj o wizycie i nagraniu Maji u ciebie.......alez ten twój ogród jest piekny, wcale sie nie dziwie że chca go pokazywac w TV i że firmy wynajmuja go jako plenery do fotografii reklamowych bo jest u ciebie naprawdę bosko

Chciałbym nawiązac do fotek z aranżacja tarsu i zapytac czy sami roboliście ten stól z nogami od maszyny do szycia ? w jaki sposób ? Czy blat masz na nim kamienny czy drewniany ? jak jest mocowany do nóg ? i w jakiej technologii malowane sa nogu? u mnie w garazu stoi taka włąsnie stara maszyna po teściowej a druga podobna jest u mojej mamy jakby odpowiadały wysokościa to mogłabym zrobic z nich jeden wiekszy stolik albo 2 pojedyncze i uzywac ich na tarasie własnie...z tym ze dobrze by było żeby blat sie nie niszczył zbyt szybko....
Teraz jesien i zima w zanadrzu sprzyjająca przemyśleniom i planom na wiosne wiec byłby czas na takie prace.....
Pozdrawiam i raz jeszcze gratuluje pieknego ogrodu !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 18:27, 07 lis 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Nie rozumiem dlaczego po półtorarocznym pobycie na forum dopiero dzisiaj odkryłam Twój ogród, niestety wiem czego nie zrobiłam, a szkoda. Jestem pod wielkim wrażeniem, zaznaczam wątek, będę zaglądać i oczywiście chcę zobaczyć Twój ogród w programie. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
grama 11:05, 08 lis 2014


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Czar berberysów.
Żywopłot.
Na skarpach.


Margarete - nogi maszyny kupione za grosze na starociach. Wymagały połączenia, dodania drewnianego blatu i pomalowania. Drewno malujemy Koranolem, doskonale chroni, metal farbą młotkową w wybranym kolorze. Na zimę stolik wstawiamy do pomieszczenia.
Yolka - dziękuję!
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
Margarete 21:45, 08 lis 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
grama napisał(a)
Czar berberysów.
Żywopłot.
Na skarpach.


Margarete - nogi maszyny kupione za grosze na starociach. Wymagały połączenia, dodania drewnianego blatu i pomalowania. Drewno malujemy Koranolem, doskonale chroni, metal farbą młotkową w wybranym kolorze. Na zimę stolik wstawiamy do pomieszczenia.
Yolka - dziękuję!

Dzieki za info, a berberysy piękne - u mnie też dopiero teraz pokazują co potrafią.....uratowały honor tegorocznej jesieni bo pozostałe drzewa nie bardzo sie chciały w tym roku wybarwić....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Malgosik 16:03, 10 lis 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
piękne berberysy
ten żywopłot to erecta?
____________________
Ogród na glinie
AgnieszkaW 16:39, 10 lis 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Grażynko, śledzę Twój ogród od początku, jak tylko pojawiłaś się na Ogrodowisku Pięknie masz bardzo, bardzo. Cieszę sie, że są jeszcze w Polsce ogrody z wykorzystaniem kamienia - umiejętnym wykorzystaniem kamienia, bo ostatnio mam wrażenie, że jakaś nagonka na skalne ogrody jest (że niby nie modne, że passe...). Uważam, że dobrze skomponowane kamienne ogrody, z wykorzystaniem naturalnych (lub sztucznie usypanych) różnic terenu zawsze się obronią i są ponadczasowe. Twój do takich należy. Cieszę się, że zobaczę Twój ogród w Mai. Pozdrawiam

Ps, U mnie też ogród z kamieniami
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
grama 16:24, 12 lis 2014


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Małgosiu - nie wiem, ale chyba erecta. Kupiłam kilka lat temu w markecie podczas likwidacji stoisk. Kosztowały 1 zł za sz. i nie miały etykiet. Takie resztki, których nikt nie chciał, a dały czadu.
Agnieszko, dzięki z miłe słowa. Cała ta skarpa to czysty przypadek, mus i konieczność -kryje tony gruzu po wyburzeniach, bo nie było co z nim robić No i tak wyszło...
A tymczasem jeszcze się złoci.
I czerwieni.
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
lojalna_ 16:45, 12 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Taki klimat niebanalny, Wasz i tylko Wasz ...pieknie az sie chce zostac
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies