Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cichy i przytulny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cichy i przytulny

bartek_luberda 22:04, 01 lip 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Jeśli z ciastem to o każdej porze dnia i nocy zapraszam serdecznie A w piąteczek jadę na 3 dni na lato kwiatów do Otmóchowa Hi hi hi tak się cieszę Oby mąż mi się nie rozłożył bo ma 6 anginę i cały dzień robił kojec a wcale ciepło nie było a jutro do pracy idzie Oj gadać to ja bym mogła więc się ograniczam Pozdrawiam
____________________
Ogródeczek
Dorota123 22:53, 01 lip 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Kwitnąca Katalpa zachwyca, też mi się marzy, ale nie mam na nią miejsca.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Napia 23:22, 01 lip 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Widzę, że tematy iście wybuchowe Oby nie nastroje W każdym przypadku terapia ogrodowa wskazana i zalecana
Pozdrawiamserdecznie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
asiach 12:19, 02 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Dzisiaj w pracy przytrafiła się nam dość niezwykła historia rój pszczół zaatakował budynek (chyba przybyły w poszukiwaniu schronienie?) jak w filmie Alfred Hitchcock


Wezwaliśmy straż pożarną


Strażacy przybyli z profesjonalnym bartnikiem ale dopiero po 30minutach




Pszczoły zdążyły schować się pod połacią dachu
Teraz są z nami - mamy ich obserwować
asiach 12:20, 02 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Oj ile tu rad pożytecznych No i zabawa bombowa Pozdrawiam Asiu


Zwłasza zabawa
Miłego
asiach 12:24, 02 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
AgnieszkaW napisał(a)
Tematy bojowe, a ja czekam na dobranockę

Przepraszam Agnieszko za tak ciężki temat na noc
Nadrobię może teraz - foty z rana przed pracą


To i moje gąski na dokładkę


I jeszcze hortensja


Czy dobra dobranocka?
asiach 12:26, 02 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
bartek_luberda napisał(a)
Jeśli z ciastem to o każdej porze dnia i nocy zapraszam serdecznie A w piąteczek jadę na 3 dni na lato kwiatów do Otmóchowa Hi hi hi tak się cieszę Oby mąż mi się nie rozłożył bo ma 6 anginę i cały dzień robił kojec a wcale ciepło nie było a jutro do pracy idzie Oj gadać to ja bym mogła więc się ograniczam Pozdrawiam


To wpadnę do Ciebie z ciachem jak wrócisz
Pozdrawiam serdecznie
asiach 12:28, 02 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Dorota123 napisał(a)
Kwitnąca Katalpa zachwyca, też mi się marzy, ale nie mam na nią miejsca.


Mnie się wydało, że też nie mam ale jak tato wyhodował i dostałam roślinkę to co miałam zrobic - posadziłam obok ligustra szczepionego na pniu. Katalpa jak rosła podcinałam na drzewko bo nie było na nią dołem miejsca
asiach 12:33, 02 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Napia napisał(a)
Widzę, że tematy iście wybuchowe Oby nie nastroje W każdym przypadku terapia ogrodowa wskazana i zalecana
Pozdrawiamserdecznie


Jak najbardziej masz racje Agnieszko tylko jak Zbyszek wspomniał o Gorzowie i o poligonie to się okazało, że i ja mam historię tylko zinnych czasów też związaną z tym poligonem. Wydaje mnie się , że nie mniej niebezpieczną. Ktoś jednak nade mną czuwa i dziękuje JEMU za to

A dla Ciebie i innych spacerujących i odwiedzających moje skromne progi




asica 13:14, 02 lip 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3851
asiach napisał(a)
Dzisiaj w pracy przytrafiła się nam dość niezwykła historia rój pszczół zaatakował budynek (chyba przybyły w poszukiwaniu schronienie?) jak w filmie Alfred Hitchcock



Kilka lat temu taki rój pojawiał się wokół mojego domu w godzinach popołudniowych przez dwa dni z rzędu. Przez kilka minut jakby zawieszał się wokół domu, po czym odlatywał. Później nigdy się już nie pojawił . Ja też miałam skojarzenie jak u Hitchcocka. Ale miałam pietra
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies