Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 11:26, 08 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Witam Cię Marysiu.Głowę może mam pełną pomysłów ale nie wiem które dobre, albo stanę w ogrodzie nad rabatą i mam kompletną pustkę w głowie.A tak w ogóle to za dużo kupuję i później muszę się nagłowić mocno gdzie to posadzić. Teraz mam trochę lepiej bo chcę zrobić spore przemeblowanie to i więcej roślin znajdzie miejsce. Pozdrawiam.i wbijam na Twój wątek, żeby go zaznaczyć.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Mirella 18:52, 08 kwi 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Gosia, zakupy bukszpanowe w rewelacyjnej cenie, kibicuję Ci bardzo z tym przemeblowaniem,ja to przechodziłam zeszłej jesieni, i teraz to jestem zadowolona można tak powiedzieć
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Marga 22:59, 08 kwi 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Bardzo udany zakup te bukszpanowe kule! Piękne i za jaką cenę
A te krzaczki, kupione pod zamkiem, drogie były? Zobacz, nawet nie wiedziałam, że w soboty jest tam jakiś targ ogrodniczy.Teraz napewno się wybiorę.
Pozdrawiam
____________________
Ogród dla moich synków
Gocha 23:25, 08 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Marga napisał(a)
Bardzo udany zakup te bukszpanowe kule! Piękne i za jaką cenę
A te krzaczki, kupione pod zamkiem, drogie były? Zobacz, nawet nie wiedziałam, że w soboty jest tam jakiś targ ogrodniczy.Teraz napewno się wybiorę.

Marga o które krzaczki Ci chodzi ? Targ jest zawsze w soboty rano i od teraz ma być również w niedzielę rano ale nie wiem czy dużo jest sprzedających i kupujących.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Marga 00:41, 09 kwi 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Krzaczki bukszpanów z bagażnika
____________________
Ogród dla moich synków
Gocha 08:02, 09 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Marga napisał(a)
Krzaczki bukszpanów z bagażnika


Te bukszpany kupiłam pod Końskowolą po 3 zł wykopywane i po 3,50 w doniczce, wierzby Iwa i Hakuro po 6 zł.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Kanutka 13:48, 09 kwi 2014


Dołączył: 04 lis 2013
Posty: 37
Witam serdecznie kolejną lubliniankę
Ja też jestem nowa na tym forum, nawet nie zdążyłam założyć swojego wątku. Na razie podczytuję tylko Twój wątek przeczytałam cały i jestem pod wrażeniem Twoich zmian, najważniejsze to zacząć, bo potem to już samo idzie.

Ja też teraz cały czas coś zmieniam i dosadzam.

Bukszpany masz super, nawet nie wiedziałam, że u nas na targu takie mają. A wstyd się przyznać, że pracuję tam od 3 lat (narazie jestem na wychowawczym) i nie wiedziałam, że takie okazy tam sprzedają

Życzę powodzenia w dalszych pracach polowych i będę często zaglądała
____________________
Toja 14:16, 09 kwi 2014


Dołączył: 17 mar 2014
Posty: 214
Witam serdecznie, niestety nie wiem co to za roslinka także bardzo mi się podoba, kupiłam ją w szkółce oddalonej 200 km od mojego domu bo miała bardzo interesujące liście przypominające buraki, później po 2 latach zakwitła i oto efekt.
Cieszę się, że spodobała Ci się.
____________________
Paulina Zakamarek
Gocha 14:20, 09 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kanutka Witam Ja też nie wiedziałam, że tam pod Zamkiem można kupić takie buksy. Ale raz trafiłam 2 tygodnie temu, wykupiłam resztę czyli 3 krzaki i umówiłam się na kolejną sobotę po następne sztuki. Wtedy przywieżli jeszcze większe i piękniejsze i wzięłam nr tel. do nich. Są gdzieś spod Nałęczowa. Twoje tereny mi znajome. Pare razy byłam w tamtych okolicach i swego czasu nawet pracowałam koło Niemiec. Pozdrawiam. i czekam na Twój wątek a Ty nie czekaj zbyt długo z założeniem go- raz kozie śmierć. Załóż szybko, strzel parę fotek dla orientacji i wstawiaj i pisz.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 14:24, 09 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Toja napisał(a)
Witam serdecznie, niestety nie wiem co to za roslinka także bardzo mi się podoba, kupiłam ją w szkółce oddalonej 200 km od mojego domu bo miała bardzo interesujące liście przypominające buraki, później po 2 latach zakwitła i oto efekt.
Cieszę się, że spodobała Ci się.


A wiesz , że nawet pomyślałam chyba o tej samej roślinie. Mam od ubiegłego roku, ma takie własnie liście zielono-bordowe , jest zimozielona i w tamtym roku mi nie kwitła. Myślałam już , że coś źle kupiłam i że ona może tylko z liści ozdobna. Ale widzę, że twoja ma bardzo podobne liście to może to taka sama. To mnie pocieszyło, może i moja zakwitnie. Jak pojadę do domu to zrobię fotkę tych liści i pokaże Ci ją.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies