Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Marga 23:40, 03 kwi 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Witam Sąsiadkę!
Gosiu, Twój ogród jest już naprawdę ładny. Widać, że dużo pracy w niego włozyłaś.Teraz to już tylko kosmetyka Tak mi się wydaje, bo ogrodnik to ze mnie żaden , ale podoba mi sie u Ciebie. Fajne masz grzybki! Ja mam opieńki w starym, brzydkim, ogromniastym pniu wierzby (w zeszłym roku były ze 3 siaty!) i dlatego przenigdy go nie usunę.
Mówisz, że jesteś w czarnej dziurze, ale ja Ci naprawdę zazdroszczę, że większość ciężkich prac masz już za sobą. Ja dopiero skończyłam karczowanie, dalej wybieramy gruz z ziemi i czyścimy działkę, aby jak najszybciej założyć trawnik dla naszych dzieci. O kostce to mogę dopiero pomarzyć.
Dziewczyny dobrze radzą, żeby wstrzymać się z zakupem roślin dopóki nie masz planu. Mnie też ostudziły. "Posiedzimy" trochę na ogrodowisku i wszystko powoli nam się wyklaruje. czego Tobie, jak i sobie życzę.
A mogłabyś podać namiary na szkółkę tych Twoich znajomych? Nie mam pojęcia gdzie kupować dobre rośliny.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogród dla moich synków
safikey 09:09, 04 kwi 2014


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Cześć Małgosiu,
ja tez prawie sąsiadka bo spod Lublina,
Ależ masz ładnie - te kwiaty to mistrzostwo świata - sama takich nie mam a u kogoś uwielbiam

Tyle dobrej pracy już wykonałaś...

A cop do szkółki ja roslinki kupuję najczęsciej w Szkółce Dębskich w Młynkach pod Puławami - naprawdę spory wybór.

Pozdrawiam i ciągle będę obsewrwować, ja sama naprawdę mam masę inspiracji z Ogrodowiska
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Gocha 09:19, 04 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Cześć safikey. Na zdjęciach wygląda zawsze ładnie. Ale przy takich nasadzeniach- tzn dużo jednorocznych to jest bardzo dużo pracy a ja nie koniecznie mam już zdrówko do tego- trochę a nawet więcej niż trochę wysiada mi kręgosłup. Dlatego postanowiłam przebudować ogród.na taki ogrodowiskowy- taki mi się bardzo podoba Także powolutku zaczynam wprowadzać zmiany. Tę rabatkę okrągłą po raz drugi zmieniam, teraz przesadziłam bukszpany na brzeg tak żeby stanowiły obwódkę. I zastanawiam się co w środek wsadzić. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Marga 18:14, 04 kwi 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
safikey, gocha,
dziękuję za namiar na szkółki
____________________
Ogród dla moich synków
justi 18:37, 04 kwi 2014


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Jednak bukszpany na brzegu posadziłaś, będzie fajna obwódka
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Gocha 20:11, 04 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Trochę dzisiejszego ogrodu- zawsze wiosną muszę mieć bratki



____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 20:29, 04 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372



____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 20:45, 04 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Te bukszpany kupiłam ostatnio na giełdzie po 20 zł. za sztukę. One są duże ale muszą zarosnąć żeby można było dobrze je ukształtować



____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 10:10, 05 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Moje dzisiejsze zakupy- pojechałam specjalnie po bukszpany- kupiłam 6 dużych sztuk. Teraz szukam miejsca na nie.


Kupiłam oczywiście jeszcze inne rośliny.

____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
agata19762 19:12, 05 kwi 2014


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
witaj Małgosiu
zakupy iście ogrodowiskowe

szalejesz na maksa w ogrodzie
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies