Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 22:59, 08 cze 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ewa777 napisał(a)
Jakie zanudzę? Przepięknie wyglądają Pokazuj


Fajnie że jeszcze nie zanudzam. W domu internet jakiś beznadziejny, strasznie powoli zdjęcia się wstawiają. Może uda mi się coś wstawić. Chociaż niewiele chyba do pokazywania. Warzywa i kwiaty posiane ale nie chcą wcale wychodzić z ziemi.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 23:04, 08 cze 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
ryska napisał(a)
Zachwycające łany irysów.
A zaraz będą piwonie i ten warzywnik.
Wow przepięknie masz Gosiu.


Irysy faktycznie ładnie się tam prezentują, ale już niedługo ten spektakl będzie. Piwonie zapowiadały się super , stały takie sztywne ale niestety po licznych ulewach leżą i nie pozują do zdjęć. O warzywnik staram się dbać na ile mi sił starcza.
Dzięki za miłe słowa Renatko.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 23:08, 08 cze 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Te łany irysów cudowniaste a jaki zapach musi być No i tyle warzyw będzie smaczniastych. Cmokam


Gosiu jakoś nie wkładałam w te irysy nosa więc nie wiem czy pachniały ale powinny faktycznie.Nie wiem czy w tym roku to będzie dużo warzyw bo pełno ślimaków , mrówek i mszycy. Posiane nie wschodzą. A jak coś posadzę to zjadane. Ale coś może będzie. Buziaki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 01:36, 09 cze 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
anabuko1 21:07, 16 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23471
Gosiu , zaglądam i podziwiam twoje piękne duże, okazałe kępy irysowe
Tak się u ciebie naoglądałyśmy z Anią i nazachwycałyśmy i zaraziłayśmy krwiściągiem,że sobie zamówiłyśmy i mamy
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gocha 00:21, 17 cze 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
anabuko1 napisał(a)
Gosiu , zaglądam i podziwiam twoje piękne duże, okazałe kępy irysowe
Tak się u ciebie naoglądałyśmy z Anią i nazachwycałyśmy i zaraziłayśmy krwiściągiem,że sobie zamówiłyśmy i mamy


Aniu dziękuję. Te Wasze krwiściągi to chyba inna odmiana. Niższe macie chyba a kwiaty większe i takie puchate, przynajmniej te Ani w Chełmie.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Joku 21:48, 17 cze 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12052
Cudownie wyglądają te twoje poletka irysowe. Szkoda że tak krótko kwitną.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Urszulla 11:06, 15 sie 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21786
Gocha napisał(a)
Widzę że ten mój warzywnik jest taki mocno wiejski. W walcach pozostawiona jest mieta która bardzo ładnie przezimowała w jednym a w drugim teraz posadzona nowa. I dwa walce z poziomkami. Reszta walców zlikwidowana została .
Spod słomy wyłazi czosnek który został w tamtym roku przykryty kartonami i przysypany słomą ale się nie poddał i wyszedł na światło dzienne i chyba też został poroznoszony w różne miejsca pewnie przez nornice.


Witaj, Anabuko mnie tu odesłała w sprawie ściółkowania rabat

Mam 2 okrągłe duże bele i narazie się jeszcze za nie nie zabrałam. Nie wiem jak technicznie. A poza tym nie wiem jakie grubości słomy zapobiegają rośnięciu chwastów.
Może ze swoich doświadczeń coś napiszesz, byłabym wdzięczna.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Katte 21:39, 08 wrz 2020


Dołączył: 16 cze 2019
Posty: 982
Macham, macham wkońcu trafiłam na kogoś blisko
SUPER!
Pozdrawiam z okolic Lublina.
____________________
Kasia Ogród naturalistyczny z duszą prerii [początki]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies