Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Toja 13:27, 10 kwi 2014


Dołączył: 17 mar 2014
Posty: 214
Tak, to jest to samo, kwitnie może z 4 tygodnie.
____________________
Paulina Zakamarek
Gocha 13:28, 10 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Toja napisał(a)
Tak, to jest to samo, kwitnie może z 4 tygodnie.

Super dzięki. Mam nadzieję, że w tym roku mi zakwitnie.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Kanutka 14:10, 10 kwi 2014


Dołączył: 04 lis 2013
Posty: 37
Gocha napisał(a)

Halinko. Nie będę wykasowywać bo Jasiek tu nie zagląda.a nawet gdyby to nie obrazi się. Przecież go nie znasz więc mogłaś się pomylić. A co do ogrodu to wczoraj posadziłam przy małych bukszpanach żurawkę ale różne odmiany.- było już ciemno więc nie zrobiłam fotek.Postaram się dzisiaj pstryknąć. Tylko nie wiem czy dobre żurawki kupiłam bo nie dopytałam się czy mogą być na słońce- jeszcze nie wiedziałam że mam o to pytać


W sprawie żurawek to pytaj się naszego ogrodowiskowego speca Łukasza. Tutaj masz link do niego http://www.ogrodowisko.pl/watek/3386-ogrodowa-przygoda-lukasza?page=6
podane są odmiany na słońce i do cienia.
Powiedz mi gdzie kupowałaś teraz żurawki, bo ja nie mogę jeszcze nigdzie ich kupić
____________________
Sebek 15:29, 10 kwi 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Piękne zakupy robisz, ale taka mania kupowania też nie jest dobra.... Ale bukszpanów nigdy za wiele Odpisałem u siebie w sprawie maty
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gocha 17:47, 10 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kanutka- żurawki kupuję na giełdzie przy zamku w sobotę rano, podobno jest też w niedzielę rano. Stoi po prawej stronie z brzegu facet z Puław - ma mnóstwo żurawek i trawy zaczyna przywozić. Powiedział, że w maju koło połowy będzie miał duży wybór ich i jeszcze trawy i hosty. Żurawki płaciłam po 8 zł.Na pewno kupiłam po parę sztuk tych z serii malarzy.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 17:47, 10 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kanutka- żurawki kupuję na giełdzie przy zamku w sobotę rano, podobno jest też w niedzielę rano. Stoi po prawej stronie z brzegu facet z Puław - ma mnóstwo żurawek i trawy zaczyna przywozić. Powiedział, że w maju koło połowy będzie miał duży wybór ich i jeszcze trawy i hosty. Żurawki płaciłam po 8 zł.Na pewno kupiłam po parę sztuk tych z serii malarzy.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 17:51, 10 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Sebek napisał(a)
Piękne zakupy robisz, ale taka mania kupowania też nie jest dobra.... Ale bukszpanów nigdy za wiele Odpisałem u siebie w sprawie maty


Sebek masz oczywiście rację ale ja chyba tak strasznie dużo nie kupiłam, w większości są to bukszpany a tych nigdy dosyć - dobrze mówisz. Ja mam bardzo dużo miejsca do obsadzeń. Chcę zmieniać te rabaty które już mam- muszę zmienić rośliny. Jeszcze muszę kupić sporo żurawek i trochę traw i hosty.Tylko najgorzej, że ja teraz sadzę na rabatach nasłonecznionych.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Kanutka 19:09, 10 kwi 2014


Dołączył: 04 lis 2013
Posty: 37
Gocha napisał(a)
Kanutka- żurawki kupuję na giełdzie przy zamku w sobotę rano, podobno jest też w niedzielę rano. Stoi po prawej stronie z brzegu facet z Puław - ma mnóstwo żurawek i trawy zaczyna przywozić. Powiedział, że w maju koło połowy będzie miał duży wybór ich i jeszcze trawy i hosty. Żurawki płaciłam po 8 zł.Na pewno kupiłam po parę sztuk tych z serii malarzy.



Dzięki Gosia.
Będę musiała się wybrać w weekend. Na tym targu jestem często na tygodniu, a w soboty przeraża mnie brak miejsc parkingowych, ale może znajdzie się miejsce i na mój samochód
Zastanawiam sie czy nie byłoby teraz żurawek na giełdzie na Elizówce, tam jest giełda w niedzielę, wyciągnę męża to zobaczymy.
____________________
Gocha 20:16, 10 kwi 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kanutka- nie jest tak źle z zaparkowaniem w sobotę rano. Można wjechać bezpośrednio na ten plac gdzie sprzedają rośliny tylko troszkę dalej w głąb- kosztuje to 3 zł.. A w Elizówce to ja nie bywam na tym targu.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Mille 20:58, 10 kwi 2014


Dołączył: 14 kwi 2012
Posty: 433
Małgosiu tak mi narobiłaś apetytu na ten targ, że chyba się wybiorę już w najbliższą sobotę. Nie wiesz przypadkiem, do której jest ten targ? O 10-11 nie będzie za późno?
____________________
Milena - Ogród pod starym modrzewiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies