Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Gocha 23:19, 28 maj 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 23:22, 28 maj 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 23:34, 28 maj 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372

____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Nowa12 21:13, 03 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Spory masz ten warzywnik. Temat odkładany przeze mnie co roku. Przypomina mi się jak oglądam cudze . Ostatnio dostałam lubczyk, seler i pietruszkę od sąsiadki i stwierdziłam jak fajnie mieć swoje warzywka.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
vita 09:43, 07 cze 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4029
Warzywnik na medal! Pewnie siedzisz i plewisz? Kiedyś poproszę Cię o namiary na tę rębarkę. Przydałyby mi się zrębki. Jak ze ślimakami u Ciebie? Podobno potrafią wszamać cały zagonek ogórków?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Ewa777 19:56, 07 cze 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Jakie zanudzę? Przepięknie wyglądają Pokazuj
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
ryska 20:28, 07 cze 2020


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Zachwycające łany irysów.
A zaraz będą piwonie i ten warzywnik.
Wow przepięknie masz Gosiu.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
malgorzata_s... 20:35, 07 cze 2020


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Te łany irysów cudowniaste a jaki zapach musi być No i tyle warzyw będzie smaczniastych. Cmokam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Gocha 22:36, 08 cze 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Nowa12 napisał(a)
Spory masz ten warzywnik. Temat odkładany przeze mnie co roku. Przypomina mi się jak oglądam cudze . Ostatnio dostałam lubczyk, seler i pietruszkę od sąsiadki i stwierdziłam jak fajnie mieć swoje warzywka.


Agatko u mnie zawsze był warzywnik ale był przeze mnie traktowany raczej po macoszemu. Od tamtego roku dostałam bzika na jego punkcie i chce mi się w nim robić bardziej niż gdzie indziej. Czytam, oglądam , szperam jak by tu najlepiej było dla warzywek. Przyjemnie mieć swoje warzywka a i znajomi korzystają bo starcza nie tylko dla mnie a ja lubię sie dzielić.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 22:56, 08 cze 2020


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
vita napisał(a)
Warzywnik na medal! Pewnie siedzisz i plewisz? Kiedyś poproszę Cię o namiary na tę rębarkę. Przydałyby mi się zrębki. Jak ze ślimakami u Ciebie? Podobno potrafią wszamać cały zagonek ogórków?


Vita niestety w warzywniku jest naprawdę sporo chwastów ale na fotkach ich nie pstrykam. Staram się kolejne fragmenty doprowadzać do ładu. Ale obserwuję że przykryte grządki zrębkami maja mniej chwastów ale też trochę. Staram się tak z doskoku wyrywać. Ale zaręczam że jest ich naprawdę mnóstwo i to nie malutkie- mnóstwo skrzypu i powoju. Ale widzę to już od tamtego roku że jak przykryte zrębkami to też łatwiej się usuwa chwasty i ziemia pod spodem jest bardzo ładna i pełno jest dżdżownic. Co do rębarki to znajdź na stronie - https://oferia.pl/wykonawca/ekoprotec-daniel-wijakowski/1081050
Bardzo polecam- zrębki za cenę paliwa do samochodu na dojazd.
Dzisiaj przyjechali mi przyciąć brzozę a rano wycinali gdzieś sosny to mi przywieźli cały Van zrębków sosnowych - chcę mieć do kwasolubów.
Vita ślimaków mam mnóstwo i mi wszystko wpierniczają. rzuciłam im już niestety niebieskie jedzenie ale jeszcze się panoszą. Mszyca i mrówki też na full.
Ogórki dopiero dzisiaj mi wyszły z ziemi i czym prędzej muszę tam sypnąć.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies