Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje miejsce na ziemi

Aneta1309 22:41, 04 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Hej, wpadłam powzdychać do Twojej lawendy pamiętasz może jaka to odmiana? Nic nie poradzę ale Twój ogród będzie mi się z tą lawendą kojarzył.
U mnie dwa rodzaje wymieszane z przewagą Vivy a ta niestety jest bardziej blada i trochę się pokłada za to zimą ładnie wygląda.
Nie martwi mnie to jakoś za bardzo bo mi hortensje w tym roku taki popis dały że wszystko inne w ogrodzie na razie przyćmiły.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
marta_d 18:21, 05 lip 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Jag_58 napisał(a)

Gosiu ładne te Twoje zawilce moje gdzieś wypsiały niestety a malw też sie nigdy nie dochowałam ,ale przynajmniej u Ciebie sobie pooglądam lawenda przepiękna


o taak zgadzam się baardzo ładna
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
PERKA 22:36, 05 lip 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Dziękuję dziewczyny za słowa uznania, prawdę mówiąc, też nie mogę się napatrzyć na nią ale może dlatego, że w moim młodym ogrodzie na razie mało kwitnących okazów, więc cieszę się tym co mam
Dzisiaj zakwitła różyczka
,

Kanny rosną w siłę - uwielbiam je za okazałe liście,


Może w tym roku spróbujemy jabłek - jeżeli nie przegramy walki z ptakami, w tamtym roku się nie udało


i ostatni widoczek



____________________
Moje miejsce na ziemi
PERKA 22:47, 05 lip 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Aneta1309 napisał(a)
Hej, wpadłam powzdychać do Twojej lawendy pamiętasz może jaka to odmiana? Nic nie poradzę ale Twój ogród będzie mi się z tą lawendą kojarzył.
U mnie dwa rodzaje wymieszane z przewagą Vivy a ta niestety jest bardziej blada i trochę się pokłada za to zimą ładnie wygląda.
Nie martwi mnie to jakoś za bardzo bo mi hortensje w tym roku taki popis dały że wszystko inne w ogrodzie na razie przyćmiły.


To odmiana Hidcote blue, pamiętam, bo szukałam takiej o ciemnych kwiatach, no i nieźle się naszukałam... trudno było ją zdobyć, ale teraz coraz częściej widać ją w sklepach.
Moje hortensje za to w tym roku chyba nie zakwitną jeszcze za małe, w tym roku sadzone
zdjęcie z 13 kwietnia 2014

13 czerwca:


teraz są już większe, coś z tego w tym roku zakwitnie ???
____________________
Moje miejsce na ziemi
asica 22:54, 05 lip 2014


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Zakwitną, u mnie nawet na patykach wiosną wsadzanych latem pokazały się główki (które oberwałam, żeby nie osłabić ukorzeniania)
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
PERKA 23:11, 05 lip 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
to też mam oberwać ? a tak chciałam zobaczyć jak kwitną !
____________________
Moje miejsce na ziemi
Magdalenka 09:28, 06 lip 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Cudowny, przepiękny widok. Narobisz przy ścinaniu ale za to później będziesz miała tyle cudownych kwiatków do wykorzystania.
Pozdrawiam.


____________________
Magda Na Francuskiej
Kondzio 09:31, 06 lip 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
lawenda przepiekna
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
PERKA 10:15, 06 lip 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Magdalenka napisał(a)
Cudowny, przepiękny widok. Narobisz przy ścinaniu ale za to później będziesz miała tyle cudownych kwiatków do wykorzystania.
Pozdrawiam.

Wiem, ale to miła praca
____________________
Moje miejsce na ziemi
PERKA 10:16, 06 lip 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Kondzio napisał(a)
lawenda przepiekna


cieszę się, że to Ci się podoba
____________________
Moje miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies