Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

ewakatowice 19:02, 03 maj 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
będzie pięknie
Kiedy "podkłady" będą na swoim miejscu?
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
ewakatowice 19:03, 03 maj 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
rododendrony pięknie szaleją, mój Persil i drugi fioletowy jeszcze leniuchują,
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Mathildis 23:45, 03 maj 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Urszulla napisał(a)
Elu, czytam
a gościom trzeba było zlecić malowanie-każdy jeden klocek i już
pięknie wyszło, a Ciebie u Kapiasa to sobie nie wyobrażamlepiej bez wyobrażeń


Ja się piszę na gościnne malowanie, ale chyba Ela nie będzie chciała tyle czekać

"Podkłady" bendom wyglądały fajowsko nawet lepiej niż u Kapiasów...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
AniaDS 00:01, 04 maj 2014


Dołączył: 25 sty 2011
Posty: 5078
No ba, kapiasowskie sie bedom umyć musiały
____________________
Ania i róże i cała reszta :)
gierczusia 12:34, 04 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Eluś nabytki już wsadzone?? Pokaż Buziak

Małgosiu ... Tak pól na pol ... Choć roślin nie cięłam .. Rozchodniki matrona posadzone , ale są za klapą podziemnego zbiornika na wodę więc ich ffffcale nie widać .. Trzmielina tylko jedna posadzona , booo ziemi nam zabrakło.... a wobec naszej fantastycznej gliny ziemia w workach rzecz niezbędna
Reszta jeszcze nietknięta bo maluję .. Taki to ze mnie obibok

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:36, 04 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Hogata napisał(a)
Kurcze, myślę gdzie Gierczuś się zapodziała, a tu nowy wątek

Melduję się


Ja tam bym się chętnie zapodziała .. A zwłaszcza gdziesik daleko od roboty i w ciepełku

Meldunek przyjęty . Witaj , rozgość się
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:39, 04 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Margarete napisał(a)
O matko ani sie spostrzegłam że ty juz w nowym, kolejnym wątku a tu juz 12 stron natrzaskane, w 3 dni..............no u ciebie jest tempo, ze ho, ho

Elusiu - Gierczusiu nasza - witam cie na nowo w nowym watku i buziaki zostawiam !
Rozgoszczę sie tu u ciebie jesli mogę, po ogródku połażę, w kąty pozagladam, dyskusji u ciebie forumowej posłucham...........



Małgoś .. Rozgaszczaj się i czuj jak u siebie .. Polaż sobie po ogródku , zapewniam ,że zmęczenie z powodu ilości przebytych kilometrów Ci nie grozi ... A do katów też możesz pozaglądać , tylko nie mów proszę wszystkim jaaaaki tam bajzel jest

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:41, 04 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Luki napisał(a)
Witam się oficjalnie
Poprzedni wątek podglądałem po cichu i nie byłem na bieżąco, ale teraz trzeba to zmienić


Łukasz ... W takim razie oficjalnie witaj .. I ja Ci oficjalnie napiszę ,że Twój skalniak przed rodkiem bądz rodkami (, bo nie wiem ile ich tam jest ) już dawno jest w moich ogrodowych inspiracjach

Rozgość się i zapraszam częściej
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:44, 04 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kondzio napisał(a)
Macham w nowym wątku widzisz nawet nie zauważyłem przez ta ilośc pracy w ogrodzie wracam nie tony i nie mam juz na nic siły macham i hi hi hi


Kondziu ... Luzik .... Przecież ja to doskonale znam, więc się nie sztresuj... Jest tyle fajnych wątkówi Osób ,że cieżko jest wszystko ogarnąć ... Poza tym , trzeba pracować na "chlebek z masełkiem " bądz w naszej wersji " na nowe roślinki i inksze ogrodowe szaleństwa "

Odmachuję i siły do wytrwania w tej robocie życzę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:48, 04 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)
Ale śliczne kaczuchy Się wybrały na spacerek no naprawdę

Ela - jakie masz swoje Matrony? Bo moje to jakieś takie brzydkie się robią - takie jakby kropki na nich wylazły brązowe jasne - jakby suche czy cuś - fotnę dzisiaj to pokażę, bo jestem ciekawa czy to tylko moje tak czy ogólnie... Miłego dzionka


Kaczuchy naprawdę były bossskie

Moje matrony podobnie jak Twoje - paskudne .... Te same małe kropeczki , o których piszesz.. Zaraz polecę do Ciebie zobaczyć do jakiego wniosku doszłaś.. Szukałam w necie i jedyne co udało m się ustalić , to że to sa najprawdopodobniej plamy z podlewania od góry na słońcu , bo matrony podobno bardzo tego nie lubią.. Mam nadzieję ,że Twoje wnioski są podobne

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies