Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 10:05, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Urszulla napisał(a)
Elu, czytam
a gościom trzeba było zlecić malowanie-każdy jeden klocek i już
pięknie wyszło, a Ciebie u Kapiasa to sobie nie wyobrażamlepiej bez wyobrażeń


Ulka .... Mój sąsiad zawsze tak robi ... Jak ma gości , to ma skoszone , chwaściory wyrwane , komplet ratanowy umyty..echhhhh...a my tak jakoś " mało przedsiębiorczy "

A u Kapiasa..szkoda gadać Ulka ..... Nawet mój eMuś szedł przezornie pare metrów przede mną

Slę obwąchałam prawie wszystkie kapiasowskie podkłady i stad już wiem , że poziom " zapachu " jest bardzo różny... Moje pdklady też czuć , jak się dość zbliżysz.. Gdybym miał wielki ogród to bym to pewnie olała , ale u mnie wszytsko blisko i te podkłady by leżały 2 m od tarasu i to tak jednak być nie może....

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:09, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Enya73 napisał(a)
A ja sobie mogę Ciebie szukać, a Ty masz już kolejny wątek. Nie nadążam już dawno za forum, a Twój wątek mknie z prędkością TGV.
Dobry pomysł z tymi klockami a la podkłady. Pozdrowienia


Anitko .. Jakie TGV ???? ledwo pośpieszny ..

Pomysł z podkładami mam nadzieję ,że fajny , ale roboty sobie narobiłam ,jak byk.. Szlifowanie , malowanie dwukrotne , wkopywanie ... Echhh , nudziło sie babie w długi weekend
Pozdrwionka
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Luki 10:10, 05 maj 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Dwie fotki wstawiłem wczoraj, a dzisiaj zrobie takie z daleka
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
gierczusia 10:11, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ale super klocuszki Malowanoa nie zazdroszczę ale za to będzie pienknie i bezwonnie To znaczy wonnie ale kwiatami Buziam Eluś


Długo się biłam z myślami , zwłaszcza ,że podkłady kolejowe te prawdziwejuż mi na ogródku leżą...

Ale po kilkukrotnym podejsciu do tych " cudeniek " zwłaszcza gdy było ciepło nie miałam juz większych wątpliwości

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:14, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Luki napisał(a)
Dwie fotki wstawiłem wczoraj, a dzisiaj zrobie takie z daleka


To suuuper .. Zaraz polecę , tylko swój wątek obskocze do końca , bo przez to malowanie , to nawet we własnym wątku nie nadążam , a co dopiero do Was zajrzeć .. Potem nadrobię , ale i tak mam wyrzuty sumienia

Układ terenu mnie bardzo ciekawi

Jest naprawdę bossski
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:15, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
bleebla napisał(a)
macham długo podczas długiego weekendu


Odmachuję po weekendzie .. Ale lepiej póżno niż póżniej albo fcale


Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:19, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewsyg napisał(a)
Kurcze, jesteś wielka. Fajny pomysł z tymi klockami ala podkłady. Mnie też się marzą, ale długie na grządki podwyższane


Ewka .. Własnie rabaty podwyższanie mają być .. Moje klocki mają wysokość 30 cm , bo takie sobie zazyczyłam.. Robiłam je w tartaku na zamówienie, klocków jest 32 wielkie i 16 szt o połowę mniejszych.. Koszt klocków .. Uwaga... 153 zł .... Oczywiście już stówkę zapłaciłam za preparat do impregnacji ,a le biorąc pod uwaga fakt ,ze te belki mają mi wydzielić 10 metrów rabaty , to i tak uważam ,że cena jest bardziej niż przyzwoita

Buziaki ... Jak jeszcze coś więcej Cię interesuje to pisz na priva.. Transport w tym tartaku tez maja
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:21, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kasya napisał(a)


Witam

a co z tego bedzie ?


Witaj , w moich skromnych mikro progach ... Zapraszam ... Mam nadzieje ,że kwestia do czego te klocki została już dogłębnie wyjaśniona i wszystko wiesz .. Jeśli jeszcze coś trzeba wyjaśnić to pisz , chętnie odpowiem

Zaraz polecę do Ciebie zobaczyć
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 10:48, 05 maj 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mam nadzieję ,że wszystkim Wam odpisałam i nikogo przez przypadek nie pominęłam.. Jeśli nie daj Boziu mi się zdarzyło , to wybaczcie plizz starej babie

Zaraz zmykam do kopania , ale jeszcze mały meldunek , co tam u mnie

Jaszczura musiała miec jakiegoś " fajta " bo odrzuciła ogon.. Wyglada teraz przezabawnie , jakby była niekompletna i trudno się w pierwszej chwili zorientować czy widzisz oczy czyyyyyy... Noo wiecie , to po drugiej stronie .... Ogon oczywiście odrosńie ... Już to wiemy jako " mieszkający z jaszczurkami "





A tu coś , na co czekalam bardzo ... Czyli pączki róży ... Przedtem rosła tu Kobea , która zbierała się do kwitnienia we wrześniu , czyli kiedy sezon tarasowy miał sie ku końcowi ... A teraz mam nadzieje ,ze giardina pokaże na co ją stać




____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Hogata 10:54, 05 maj 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Do klocków musiałam się cofnąć, bo nie w temacie ostatnio bywam. Myślę jakie klocki w ogrodzie, mi to sie kojarzą od razu klocki dla dzieci..

A buka to jakiego masz?
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies